6458 |
1995 Sanktuaria Maryjne - Leżajsk, arkusik sprzedażny. | Fi.3403ark. Mi.3551 |
| 25 PLN | |
6459 |
1995 VIII Mistrzostwa Świata w powożeniu zaprzęgami parokonnymi w Poznaniu, arkusz czysty (Fi.50.-). | Fi.3405-06 Mi.3553-54 |
| 30 PLN | |
6460 |
1995 Mistrzostwa Świata w powożeniu, arkusz sprzedażny z ozdobnym paskiem. | Fi.3405-6 Mi.3553-4 |
| 30 PLN | |
6461 |
1995 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w warszawie, arkusz sprzedażny. | Fi.3407 ark. Mi.3555 |
| 30 PLN | |
6462 |
1995 Boże Narodzenie, parka znaczków za 35 i 45 gr. z nadrukiem WZÓR. | Fi.3417+18 Mi.3565+66 |
| 20 PLN | |
6463 |
1995 Boże Narodzenie, znaczki z nadrukiem WZÓR. | Fi.3417-8 Mi.3565-6 |
| 25 PLN SOLD | |
6464 |
1995 Boże Narodzenie, parka z napisem WZÓR. | Fi.3417-8 |
| 10 PLN | |
6465 |
1995 Boże Narodzenie, znaczki za 35 i 45 gr. z nadrukiem WZÓR. | Fi.3417-18 Mi.3565-66 |
| 10 PLN | |
6466 |
1996 75. rocznica urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, arkusz sprzedażny. | Fi.3423 ark. Mi.3571 |
| 60 PLN | |
6467 |
1996 rocznik znaczków czystych (Fi.100,50). | Fi.3423-85 Mi.3571-3633 |
| 80 PLN | |
6468 |
1996 polskie jachty pełnomorskie, arkusz sprzedażny. | Fi.3429-32 Mi.3577-80 |
| 25 PLN | |
6469 |
1996 Polskie jachty pełnomorskie, arkusz czysty. | Fi.3429-32 Mi.3577-80 |
| 30 PLN | |
6470 |
1996 Europa CEPT (VII) - sławne kobiety Hanka Ordonówna i Pola Negri. | Fi.3436-37 Mi.3584-85 |
| 180 PLN | |
6471 |
1996 znaki zodiaku, znaczek makulaturowy z perforacją WZÓR na opakowaniu z drukarni. | Fi.3439MK Mi.3587 |
| 45 PLN | |
6472 |
1996 Malarstwo Stanisława Noakowskiego, seria znaczków w arkuszach; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3451-54 Mi.3599-3602 |
| 280 PLN SOLD | |
6473 |
1996 Tatry polskie, narożna parka z podwójną perforacją grzebieniową na marginesie, dolna zawiera charakterystyczną "łezkę", kasowane z klejem - abonament, unikalne. | Fi.3474 Mi.3622 |
| 300 PLN | |
6474 |
1996 Zwierzęta pod ochroną - żubry, arkusz czysty (Fi.35.-). | Fi.3481-84 Mi.3629-32 |
| 35 PLN | |
6475 |
1996 żubry, seria w arkuszu sprzedażnym. | Fi.3484-4 Mi.3629-32 |
| 25 PLN | |
6476 |
1996 karnet - "75 LAT MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI". | Fi.bl.157(114) Mi.Bl.128 |
| 15 PLN | |
6477 |
1996 Światowy Dzień Poczty, blok w karnecie okolicznościowym. | Fi.bl.115 Mi.Bl.128 |
| 15 PLN | |
6478 |
1996 Znaki Zodiaku, kompletny zestaw 11 znaczków, wydanych na papierze fluorescencyjnym, bardzo dobry stan zachowania (zdjęcie wykonano w świetle lampy ultrafioletowej). | Fi.ex.3434-64y Mi.ex.3582-3612y |
| 200 PLN | |
6479 |
1996-1997 TOM XXI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 330 złotych, w tym rzadka na papierze fluorescencyjnym odmiana serii Znaki Zodiaku - mocno niedoceniona w katalogu; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 430 PLN SOLD | |
6480 |
1997 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.10 Mi.MH1 |
| 15 PLN | |
6481 |
1997 rocznik kopert FDC (bez Bl.158A(115A); Fi.136,20). | Fi.3486-3541 Mi.3634-89 |
| 110 PLN | |
6482 |
1997 dworki polskie, uszkodzony znaczek makulaturowy z perforacją WZÓR na opakowaniu z drukarni. | Fi.3497MK Mi.3645 |
| 45 PLN | |
6483 |
1997 dworki polskie, znaczek z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni. | Fi.3503 Mi.3651 |
| 50 PLN | |
6484 |
1997 sanktuaria maryjne, znaczek z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni. | Fi.3522 Mi.3670 |
| 100 PLN | |
6485 |
1997 1000 lat Gdańska, cięty blok. | Fi.bl.159A Mi.Bl.129B |
| 15 PLN | |
6486 |
1997 1000 lat Gdańska, bloki cięty i ząbkowany. | Fi.bl.159A, B Mi.Bl.129A, B |
| 25 PLN | |
6487 |
1998 Ochrona Bałtyku, seria w arkuszu sprzedażnym. | Fi.3358-63 Mi.3706-11 |
| 45 PLN | |
6488 |
1998 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Nagano, arkusz sprzedażny. | Fi.3542 Mi.3690 |
| 45 PLN | |
6489 |
1998 rocznik kopert FDC (bez Bl.162A(121A); Fi.104,40). | Fi.3542-bl.163 Mi.3690-Bl.134 |
| 85 PLN | |
6490 |
1998 Światowa Wystawa Filatelistyczna Izrael 98, arkusz sprzedażny. | Fi.3565 ark. Mi.3713 |
| 45 PLN | |
6491 |
1998 100. rocznica odkrycia radu i polonu, arkusz sprzedażny. | Fi.3578 ark. Mi.3726 |
| 60 PLN | |
6492 |
1998 "Zygmunt III Waza" - wydanie wspólne z pocztą Szwecji. | Fi.3582 Mi.2081 |
| 30 PLN | |
6493 |
1998 20. rocznica pontyfikatu Jana Pawła II, arkusz sprzedażny. | Fi.3584 Mi.3732 |
| 35 PLN | |
6494 |
1998 80. rocznica odzyskania niepodległości, arkusz sprzedażny. | Fi.3585 ark. Mi.3733 |
| 35 PLN | |
6495 |
1998 Boże Narodzenie, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR. | Fi.3586MK Mi.3734 |
| 80 PLN | |
6496 |
1998 200. rocznica Adama Mickiewicza, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR. | Fi.3592MK Mi.3740 |
| 80 PLN | |
6497 |
1998 dzieje oręża polskiego, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR. | Fi.3594MK Mi.3742 |
| 70 PLN | |