The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 77. Polish Republic - 1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
6458

1995 Sanktuaria Maryjne - Leżajsk, arkusik sprzedażny.

Fi.3403ark.
Mi.3551 
25 PLN
6459

1995 VIII Mistrzostwa Świata w powożeniu zaprzęgami parokonnymi w Poznaniu, arkusz czysty (Fi.50.-).

Fi.3405-06
Mi.3553-54 
30 PLN
6460

1995 Mistrzostwa Świata w powożeniu, arkusz sprzedażny z ozdobnym paskiem.

Fi.3405-6
Mi.3553-4 
30 PLN
6461

1995 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w warszawie, arkusz sprzedażny.

Fi.3407 ark.
Mi.3555
30 PLN
6462

1995 Boże Narodzenie, parka znaczków za 35 i 45 gr. z nadrukiem WZÓR.

Fi.3417+18
Mi.3565+66 
20 PLN
6463

1995 Boże Narodzenie, znaczki z nadrukiem WZÓR.

Fi.3417-8
Mi.3565-6
25 PLN
SOLD
6464

1995 Boże Narodzenie, parka z napisem WZÓR.

Fi.3417-8
10 PLN
6465

1995 Boże Narodzenie, znaczki za 35 i 45 gr. z nadrukiem WZÓR.

Fi.3417-18
Mi.3565-66 
10 PLN
6466

1996 75. rocznica urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.3423 ark.
Mi.3571
60 PLN
6467

1996 rocznik znaczków czystych (Fi.100,50).

Fi.3423-85
Mi.3571-3633
80 PLN
6468

1996 polskie jachty pełnomorskie, arkusz sprzedażny.

Fi.3429-32
Mi.3577-80
25 PLN
6469

1996 Polskie jachty pełnomorskie, arkusz czysty.

Fi.3429-32
Mi.3577-80 
30 PLN
6470

1996 Europa CEPT (VII) - sławne kobiety Hanka Ordonówna i Pola Negri.

Fi.3436-37
Mi.3584-85
180 PLN
6471

1996 znaki zodiaku, znaczek makulaturowy z perforacją WZÓR na opakowaniu z drukarni.

Fi.3439MK
Mi.3587
45 PLN
6472

1996 Malarstwo Stanisława Noakowskiego, seria znaczków w arkuszach; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3451-54
Mi.3599-3602
280 PLN
SOLD
6473

1996 Tatry polskie, narożna parka z podwójną perforacją grzebieniową na marginesie, dolna zawiera charakterystyczną "łezkę", kasowane z klejem - abonament, unikalne.

Fi.3474
Mi.3622
300 PLN
6474

1996 Zwierzęta pod ochroną - żubry, arkusz czysty (Fi.35.-).

Fi.3481-84
Mi.3629-32
35 PLN
6475

1996 żubry, seria w arkuszu sprzedażnym.

Fi.3484-4
Mi.3629-32 
25 PLN
6476

1996 karnet - "75 LAT MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI".

Fi.bl.157(114)
Mi.Bl.128 
15 PLN
6477

1996 Światowy Dzień Poczty, blok w karnecie okolicznościowym.

Fi.bl.115
Mi.Bl.128 
15 PLN
6478

1996 Znaki Zodiaku, kompletny zestaw 11 znaczków, wydanych na papierze fluorescencyjnym, bardzo dobry stan zachowania (zdjęcie wykonano w świetle lampy ultrafioletowej).

Fi.ex.3434-64y
Mi.ex.3582-3612y
200 PLN
6479

1996-1997 TOM XXI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 330 złotych, w tym rzadka na papierze fluorescencyjnym odmiana serii Znaki Zodiaku - mocno niedoceniona w katalogu; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!


430 PLN
SOLD
6480

1997 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.10
Mi.MH1 
15 PLN
6481

1997 rocznik kopert FDC (bez Bl.158A(115A); Fi.136,20).

Fi.3486-3541
Mi.3634-89
110 PLN
6482

1997 dworki polskie, uszkodzony znaczek makulaturowy z perforacją WZÓR na opakowaniu z drukarni.

Fi.3497MK
Mi.3645
45 PLN
6483

1997 dworki polskie, znaczek z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3503
Mi.3651
50 PLN
6484

1997 sanktuaria maryjne, znaczek z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3522
Mi.3670
100 PLN
6485

1997 1000 lat Gdańska, cięty blok.

Fi.bl.159A
Mi.Bl.129B 
15 PLN
6486

1997 1000 lat Gdańska, bloki cięty i ząbkowany.

Fi.bl.159A, B
Mi.Bl.129A, B
25 PLN
6487

1998 Ochrona Bałtyku, seria w arkuszu sprzedażnym.

Fi.3358-63
Mi.3706-11 
45 PLN
6488

1998 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Nagano, arkusz sprzedażny.

Fi.3542
Mi.3690 
45 PLN
6489

1998 rocznik kopert FDC (bez Bl.162A(121A); Fi.104,40).

Fi.3542-bl.163
Mi.3690-Bl.134
85 PLN
6490

1998 Światowa Wystawa Filatelistyczna Izrael 98, arkusz sprzedażny.

Fi.3565 ark.
Mi.3713
45 PLN
6491

1998 100. rocznica odkrycia radu i polonu, arkusz sprzedażny.

Fi.3578 ark.
Mi.3726
60 PLN
6492

1998 "Zygmunt III Waza" - wydanie wspólne z pocztą Szwecji.

Fi.3582
Mi.2081
30 PLN
6493

1998 20. rocznica pontyfikatu Jana Pawła II, arkusz sprzedażny.

Fi.3584
Mi.3732 
35 PLN
6494

1998 80. rocznica odzyskania niepodległości, arkusz sprzedażny.

Fi.3585 ark.
Mi.3733
35 PLN
6495

1998 Boże Narodzenie, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR.

Fi.3586MK
Mi.3734
80 PLN
6496

1998 200. rocznica Adama Mickiewicza, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR.

Fi.3592MK
Mi.3740
80 PLN
6497

1998 dzieje oręża polskiego, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR.

Fi.3594MK
Mi.3742
70 PLN