31588 |
1954 Berlin, śmierć prof. E.Reutera, znaczek czysty. | Mi.115 |
| 10 PLN | |
31589 |
1954 Berlin, Narodowa Wystawa Znaczków Pocztowych, znaczek czysty. | Mi.120a |
| 15 PLN | |
31590 |
1954 Berlin, 5 rocznica śmierci R.Straussa, znaczek czysty. | Mi.124 |
| 10 PLN | |
31591 |
1954 RFN, prezydent T.Heuss - wydanie obiegowe, seria czysta w pięknym stanie (Mi.280 euro). | Mi.177-96 |
| 250 PLN | |
31592 |
1954 RFN, 100 rocznica urodzin prof.P.Erlicha i E.v.Behringa, znaczek czysty. | Mi.197 |
| 10 PLN | |
31593 |
1954 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (V), seria czysta (Mi.50 euro). | Mi.200-03 |
| 50 PLN | |
31594 |
1954 NRD - wystawa Berlin, blok czysty. | Mi.Bl.10 |
| 40 PLN | |
31595 |
1955 Berlin, 1 rocznica śmierci W.Furtwänglera, znaczek czysty. | Mi.128 |
| 20 PLN | |
31596 |
1955 RFN, Lufthansa, seria czysta. | Mi.205-08 |
| 25 PLN | |
31597 |
1955 NRD - Ernst Thalmann, blok czysty. | Mi.Bl.14 |
| 10 PLN | |
31598 |
1956 RFN, Opieka nad dziećmi, seria znaczków na liście wysłanym 2.10 z Emerfeld do Dintenhofen. | Mi.243-46 |
| 30 PLN | |
31599 |
1959 RFN, otwarcie sali koncertowej Beethovenhalle w Bonn, blok ostemplowany na dekoracyjnej kopercie w pierwszym dniu obiegu, doskonały stan zachowania; temat - MUZYKA. | Mi.Bl.2 |
| 160 PLN | |
31600 |
1977 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH10aIIoZ |
| 15 PLN | |
31601 |
1977 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH21aIIoZ |
| 15 PLN | |
31602 |
1977 NRD, zeszycik znaczków po 10 Pf z Arnoldem Zweigiem; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.SMHD6de |
| 40 PLN | |
31603 |
1989 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH15oZ |
| 80 PLN | |
31604 |
1990 NRD - DEUTSCHE POST, zeszycik znaczków, który ukazał się w sprzedaży w ostatnim dniu funkcjonowania poczty NRD; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH10 |
| 20 PLN | |
31605 |
1991 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH26b |
| 15 PLN | |