Auction 75. Germany

31588

1954 Berlin, śmierć prof. E.Reutera, znaczek czysty.

Mi.115
10 PLN
31589

1954 Berlin, Narodowa Wystawa Znaczków Pocztowych, znaczek czysty.

Mi.120a
15 PLN
31590

1954 Berlin, 5 rocznica śmierci R.Straussa, znaczek czysty.

Mi.124
10 PLN
31591

1954 RFN, prezydent T.Heuss - wydanie obiegowe, seria czysta w pięknym stanie (Mi.280 euro).

Mi.177-96
250 PLN
31592

1954 RFN, 100 rocznica urodzin prof.P.Erlicha i E.v.Behringa, znaczek czysty.

Mi.197
10 PLN
31593

1954 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (V), seria czysta (Mi.50 euro).

Mi.200-03
50 PLN
31594

1954 NRD - wystawa Berlin, blok czysty.

Mi.Bl.10
40 PLN
31595

1955 Berlin, 1 rocznica śmierci W.Furtwänglera, znaczek czysty.

Mi.128
20 PLN
31596

1955 RFN, Lufthansa, seria czysta.

Mi.205-08
25 PLN
31597

1955 NRD - Ernst Thalmann, blok czysty.

Mi.Bl.14
10 PLN
31598

1956 RFN, Opieka nad dziećmi, seria znaczków na liście wysłanym 2.10 z Emerfeld do Dintenhofen.

Mi.243-46
30 PLN
31599

1959 RFN, otwarcie sali koncertowej Beethovenhalle w Bonn, blok ostemplowany na dekoracyjnej kopercie w pierwszym dniu obiegu, doskonały stan zachowania; temat - MUZYKA.

Mi.Bl.2
160 PLN
31600

1977 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH10aIIoZ
15 PLN
31601

1977 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH21aIIoZ
15 PLN
31602

1977 NRD, zeszycik znaczków po 10 Pf z Arnoldem Zweigiem; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.SMHD6de
40 PLN
31603

1989 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH15oZ
80 PLN
31604

1990 NRD - DEUTSCHE POST, zeszycik znaczków, który ukazał się w sprzedaży w ostatnim dniu funkcjonowania poczty NRD; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH10
20 PLN
31605

1991 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH26b
15 PLN