Auction 75. Polish Republic - 1989

29842

1995 Boże Narodzenie, parka z napisem WZÓR.

Fi.3417-8
10 PLN
29843

1996 75. rocznica urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.3423 ark.
Mi.3571
60 PLN
29844

1996 rocznik znaczków czystych (Fi.100,50).

Fi.3423-85
Mi.3571-3633
80 PLN
29845

1996 polskie jachty pełnomorskie, arkusz sprzedażny.

Fi.3429-32
Mi.3577-80
25 PLN
29846

1996 Polskie jachty pełnomorskie, arkusz czysty.

Fi.3429-32
Mi.3577-80
30 PLN
29847

1996 "IV WIEKI STOŁECZNOŚCI WARSZAWY - KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA", ilustrowana, dekoracyjna koperta, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 21.IV w Warszawie.

Fi.3433
Mi.3581
10 PLN
29848

1996 "Brzechwa dzieciom", kompletna seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.3441-6 ark.
Mi.3591-6
140 PLN
29849

1996 "Brzechwa dzieciom" - 50 lat, seria znaczków w arkuszach.

Fi.3441-46
Mi.3591-96
400 PLN
29850

1996 Sanktuaria Maryjne V - Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Przeczycy, arkusz czysty (Fi.45.-).

Fi.3465
Mi.3613
70 PLN
29851

1996 Tatry polskie, narożna parka z podwójną perforacją grzebieniową na marginesie, dolna zawiera charakterystyczną "łezkę", kasowane z klejem - abonament, unikalne.

Fi.3474
Mi.3622
300 PLN
29852

1996 Polscy muzycy jazzowi (II) - Zbigniew Seifert, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania (delikatne ukośne zagięcie, nie złamanie, lewego marginesu między 3 i 4 rzędem).

Fi.3476
Mi.3624
80 PLN
29853

1996 Zwierzęta pod ochroną - żubry, arkusz czysty (Fi.35.-).

Fi.3481-84
Mi.3629-32
35 PLN
29854

1996 żubry, seria w arkuszu sprzedażnym.

Fi.3484-4
Mi.3629-32
25 PLN
29855

1996 Wisława Szymborska - laureatka Literackiej Nagrody Nobla w 1996 roku, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3485
Mi.3633
80 PLN
29856

1996 karnet - "75 LAT MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI".

Fi.bl.157(114)
Mi.Bl.128
15 PLN
29857

1996 Światowy Dzień Poczty, blok w karnecie okolicznościowym.

Fi.bl.115
Mi.Bl.128
15 PLN
29858

1996 Znaki Zodiaku, kompletny zestaw 11 znaczków, wydanych na papierze fluorescencyjnym, bardzo dobry stan zachowania (zdjęcie w świetle lampy ultrafioletowej).

Fi.ex.3434-64y
Mi.ex.3582-3612y
200 PLN
29859

420 PLN
29860

1997 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.10
Mi.MH1
15 PLN
29861

1997 kocham Cię - karty, poszukiwany i rzadki arkusz sprzedażny z parkami w układzie tete - beche, Fischer 5.000,- zł.

Fi.3486-7 ark.
Mi.3634-5
2 500 PLN
29862

1997 dworki polskie, znaczek z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3503
Mi.3651
50 PLN
29863

1997 sanktuaria maryjne, znaczek z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3522
Mi.3670
100 PLN
29864

1997 1000 lat Gdańska, cięty blok.

Fi.bl.159A
Mi.Bl.129B
15 PLN
29865

1997 "Mistrzostwa Świata juniorów w szachach - Żagań" karta beznominałowa z ilustracją przedstawiającą figury szachowe; temat - SZACHY.

10 PLN
29866

1998 Ochrona Bałtyku, seria w arkuszu sprzedażnym.

Fi.3358-63
Mi.3706-11
45 PLN
29867

1998 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Nagano, arkusz sprzedażny.

Fi.3542
Mi.3690
45 PLN
29868

1998 Światowa Wystawa Filatelistyczna Izrael 98, arkusz sprzedażny.

Fi.3565 ark.
Mi.3713
45 PLN
29869

1998 100. rocznica odkrycia radu i polonu, arkusz sprzedażny.

Fi.3578 ark.
Mi.3726
60 PLN
29870

1998 "Zygmunt III Waza" - wydanie wspólne z pocztą Szwecji.

Fi.3582
Mi.2081
40 PLN
29871

1998 20. rocznica pontyfikatu Jana Pawła II, arkusz sprzedażny.

Fi.3584
Mi.3732
35 PLN
29872

1998 80. rocznica odzyskania niepodległości, arkusz sprzedażny.

Fi.3585 ark.
Mi.3733
35 PLN
29873

1998 Boże Narodzenie, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR.

Fi.3586MK
Mi.3734
80 PLN
29874

1998 200. rocznica Adama Mickiewicza, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR.

Fi.3592MK
Mi.3740
80 PLN
29875

1998 dzieje oręża polskiego, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR.

Fi.3594MK
Mi.3742
70 PLN
29876

1999 50. rocznica powstania Rady Europy, arkusz sprzedażny.

Fi.3614
Mi.3762
36 PLN
29877

1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, seria znaczków rzadka w pojedynczych arkuszach; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3620-23
Mi.3768-71
250 PLN
29878

1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz zawierający serię w paskach poziomych; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3620-23
Mi.3768-71
60 PLN
29879

1999 VI wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek makulaturowy z fragmentem unieważniającego dziurkowania WZÓR na wycinku z opakowania paczki arkuszy, znaczek silnie uszkodzony, gwarancja.

Fi.3620MK
Mi.3768
20 PLN
29880

1999 wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem WZÓR, z opakowania z drukarni.

Fi.3621
Mi.3769
70 PLN
29881

1999 karnet - "150 rocznica śmierci Fryderyka Chopina" - wydanie wspólne z pocztą Francji.

Fi.3646
Mi.3794, 3428
40 PLN