Auction 73. Polish Kingdom

8443

1877 list z Lublina do Kurgany w Rosji.

100 PLN
8444

1879 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, koperta za 7 kop, rozmiar: 145x81mm; dobry stan zachowania (na odwrocie minimalne przebarwienia).

Mi.U25C
70 PLN
8445

1880 list z Kajdanowa na odwrocie stempel ambulansowy "pocztowyj wagon N 42".

150 PLN
8446

1871 trójkolorowa frankatura na składanym liście z Warszawy do Berlina.

Fi.15y, 18x, 19x
600 PLN
8447

250 PLN
8448

1938 "Trąbka i sygnały pocztowe" Włodzimierza Polańskiego, 15 stron w płóciennej oprawie.

250 PLN
8449

1968 list z Warszawy 21.11.68 do Berlina nadany w ekspedycji pocztowej na dworcu kolejowym, rosyjskie znaczki unieważnione kasownikiem z literami BW w środku (droga Bydgoszcz - Warszawa), datownik ekspedycji dworcowej i pruski stempel graniczny, bardzo ładny stan zachowania, fotoatest.

Mi.18x, 19x, 21x
1 300 PLN