The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 73. Polish Republic - 1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
14255

1995 plakat polski, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.3410-1
Mi.3558-9
70 PLN
14256

1995 Boże Narodzenie, znaczki z nadrukiem WZÓR.

Fi.3417-8
Mi.3565-6
25 PLN
14257

1995 Boże Narodzenie, parka z napisem WZÓR.

Fi.3417-8
10 PLN
14258

1995 Boże Narodzenie, arkusz znaczków z napisem WZÓR.

Fi.3417-8W
Mi.3565-6
130 PLN
14259

1996 75. rocznica urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.3423
Mi.3571
50 PLN
14260

1996 rocznik znaczków czystych (Fi.100,50).

Fi.3423-85
Mi.3571-3633
80 PLN
14261

1996 style architektoniczne, seria w arkuszach sprzedażnych. Fischer 250 zł.

Fi.3425-8 ark.
Mi.3573-6
150 PLN
14262

1996 polskie jachty pełnomorskie, arkusz sprzedażny.

Fi.3429-32
Mi.3577-80
25 PLN
14263

1996 Polskie jachty pełnomorskie, arkusz czysty.

Fi.3429-32
Mi.3577-80 
30 PLN
14264

1996 Europa CEPT (VII) - sławne kobiety Hanka Ordonówna i Pola Negri.

Fi.3436-37
Mi.3584-85
180 PLN
14265

1996 znaki zodiaku, znaczek makulaturowy z perforacją WZÓR na opakowaniu z drukarni.

Fi.3439MK
Mi.3587
45 PLN
14266

1996 Malarstwo Stanisława Noakowskiego, seria znaczków w arkuszach; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3451-54
Mi.3599-3602
280 PLN
14267

1996 Tatry polskie, narożna parka z podwójną perforacją grzebieniową na marginesie, dolna zawiera charakterystyczną "łezkę", kasowane z klejem - abonament, unikalne.

Fi.3474
Mi.3622
300 PLN
14268

1996 Zwierzęta pod ochroną - żubry, arkusz czysty (Fi.35.-).

Fi.3481-84
Mi.3629-32
35 PLN
14269

1996 żubry, seria w arkuszu sprzedażnym.

Fi.3484-4
Mi.3629-32 
25 PLN
14270

1996 karnet - "75 LAT MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI".

Fi.bl.157(114)
Mi.Bl.128 
15 PLN
14271

1996 Światowy Dzień Poczty, blok w karnecie okolicznościowym.

Fi.bl.115
Mi.Bl.128 
15 PLN
14272

1996 Znaki Zodiaku, kompletny zestaw 11 znaczków, wydanych na papierze fluorescencyjnym, bardzo dobry stan zachowania (zdjęcie w świetle lampy ultrafioletowej).

Fi.ex.3434-64y
Mi.ex.3582-3612y
200 PLN
14273

1996-1997 TOM XXI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 330 złotych, w tym rzadka na papierze fluorescencyjnym odmiana serii Znaki Zodiaku - mocno niedoceniona w katalogu; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!


420 PLN
14274

1997 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.10
Mi.MH1 
15 PLN
14275

1997 dworki polskie, uszkodzony znaczek makulaturowy z perforacją WZÓR na opakowaniu z drukarni.

Fi.3497MK
Mi.3645
45 PLN
14276

1997 dworki polskie, znaczek z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3503
Mi.3651
50 PLN
14277

1997 sanktuaria maryjne, znaczek z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3522
Mi.3670
100 PLN
14278

1997 Światowa Wystawa Filatelistyczna Moskwa 97, arkusik sprzedażny.

Fi.3529 ark.
Mi.3677KB
25 PLN
14279

1997 1000 lat Gdańska, cięty blok.

Fi.bl.159A
Mi.Bl.129B 
15 PLN
14280

1997 "Mistrzostwa Świata juniorów w szachach - Żagań" karta beznominałowa z ilustracją; temat - SZACHY.


10 PLN
14281

1997 "90-ta Rocznica Skautigu" karta beznominałowa z ilustracją przedstawiającą twórcę skautingu - lorda Roberta Baden-Powell'a; temat - HARCERSTWO.


10 PLN
14282

1998 Ochrona Bałtyku, seria w arkuszu sprzedażnym.

Fi.3358-63
Mi.3706-11 
45 PLN
14283

1998 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Nagano, arkusz sprzedażny.

Fi.3542
Mi.3690 
45 PLN
14284

1998 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Izrael '98", arkusz sprzedażny.

Fi.3565
Mi.3713
80 PLN
14285

1998 "Zygmunt III Waza" - wydanie wspólne z pocztą Szwecji.

Fi.3582
Mi.2081
40 PLN
14286

1998 20. rocznica pontyfikatu Jana Pawła II, arkusz sprzedażny.

Fi.3584
Mi.3732 
35 PLN
14287

1998 Boże Narodzenie, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR.

Fi.3586MK
Mi.3734
80 PLN
14288

1998 200. rocznica Adama Mickiewicza, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR.

Fi.3592MK
Mi.3740
80 PLN
14289

1998 dzieje oręża polskiego, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR.

Fi.3594MK
Mi.3742
70 PLN
14290

1999 Dzieje oręża polskiego - Marynarka Wojenna, arkusz czysty.

Fi.3594-95
Mi.3742-43 
50 PLN
14291

1999 50. rocznica powstania Rady Europy, arkusz sprzedażny.

Fi.3614
Mi.3762 
36 PLN
14292

1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, seria znaczków rzadka w pojedynczych arkuszach; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3620-23
Mi.3768-71
250 PLN
14293

1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz zawierający serię w paskach poziomych; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3620-23
Mi.3768-71
60 PLN
14294

1999 wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem WZÓR, z opakowania z drukarni.

Fi.3621
Mi.3769
70 PLN