Auction 72. Postcards from Polish territory

7944

1930 czysta widokówka z Poznania.

10 PLN
7945

1930 widokówka z Czaplinka, fragment rynku.

25 PLN
7946

1930 widokówka SS "Pułaski", wydana nakładem armatora GAL (Gdynia America Line); czysta, bardzo dobry stan zachowania

100 PLN
7947

1931 widokówka Pomorze - jezioro Mielewo, czysta.

12 PLN
7948

1931 widokówka Krynica, czysta.

25 PLN
7949

1931 widokówka z katedrą gnieźnieńską.

35 PLN
7950

1932 widokówka z Tatr. Morskie oko. Piłsudski 20 gr.

20 PLN
7951

1933 widokówka Karkonosze, czysta.

15 PLN
7952

1933 widokówka Gdańsk, czysta.

30 PLN
7953

1933 widokówka fotograficzna Pszczyna - urząd Pocztowo-Telegraficzny, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

80 PLN
7954

1934 widokówka Podkowa Leśna - stacja kolejki elektrycznej, czysta na froncie na środku punktowe ubytki emulsji.

120 PLN
7955

1935 widokówka Piwniczna, czysta.

35 PLN
7956

1935 widokówka Busko, z obiegu.

40 PLN
7957

1935 widokówka Czarnohora - Dancerz i Pożyżewska, z obiegu (znaczek zdjęty).

20 PLN
7958

1935 widokówka Zaleszczyki, czysta.

25 PLN
7959

1935 widokówka Wrocław, czysta.

30 PLN
7960

1935 widokówka Truskawiec - ogólny widok, z obiegu (znaczek zdjęty).

20 PLN
7961

40 PLN
7962

1935 widokówka z Poznania. Nieistniejący pomnik Serca Jezusowego.

25 PLN
7963

1936 widokówka Karkonosze - Śnieżka, z obiegu.

15 PLN
7964

1936 widokówka Krynica, z obiegu (znaczek zdjęty).

12 PLN
7965

1936 widokówka Gdynia - hotel Rivera, czysta (z książeczki).

80 PLN
7966

1936 widokówka Gdynia - okręt wojenny (trałowiec), czysta (z książeczki).

60 PLN
7967

1936 widokówka Gdynia - okręty wojenne (trałowce), czysta (z książeczki).

50 PLN
7968

1936 widokówka Gdynia - letnisko Boboli, czysta (z książeczki).

40 PLN
7969

1936 widokówka Hel - dworzec kolekowy, czysta (z książeczki).

120 PLN
7970

1936 widokówka Hel - główna ulica (z książeczki), zapisana na odwrocie bez obiegu.

80 PLN
7971

1937 widokówka Karpacz, z obiegu.

20 PLN
7972

1937 widokówka Malbork, czysta.

30 PLN
7973

1937 widokówka Bydgoszcz, czysta.

40 PLN
7974

1937 widokówka Gdańsk, czysta.

30 PLN
7975

1937 widokówka z Schlochau - Człuchów, stempel propagandowy.

60 PLN
7976

1938 widokówka Lubień Wielki Zdrój (Pływalnia), karta z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

72 PLN
7977

1938 widokówka Truskawiec (willa Riwiera), z obiegu.

27 PLN
7978

1938 widokówka Kraków.

25 PLN
7979

1939 kartka satyryczna z osobliwą treścią.

60 PLN
7980

80 PLN
7981

1939 widokówka Świeradów (Bad Flinsberg), czysta.

15 PLN
7982

1943 widokówka Zakopane - Brama FIS, czysta.

10 PLN
7983

1943 widokówka Tatry - Górna trasa kolei linowej Kuźnice-Kasprowy W. z widokiem na szczyt Kasprowego (1988 m), czysta.

10 PLN