The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 72. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
7864

1899 widokówka z Gdańska, ładna litografia.


70 PLN
7865

1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania.


120 PLN
7866

1900 około, widokówka Sopot - Familienbad und Promenade, podbarwiana litograficznie, czysta, doskonały stan zachowania.


150 PLN
7867

1901 widokówka Kosów (Zakład leczniczy Dr.Tarnawskiego w Kosowie), z obiegu (znaczek zdjęty).


120 PLN
SOLD
7868

1902 widokówka Chełmno (Kulm), ramka litograficzna, z obiegu, doskonały stan zachowania.


150 PLN
7869

1902 widokówka Wrocław - Gruss aus Breslau (Denkmal Kaiser Wilhelm I), litografia z obiegu, słabszy bardzo stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
7870

1903 Wrocław, widok na ratusz, piękna kolorowa litografia.


38 PLN
7871

1904 widokówka Rawa-ruska (Dworzec kolejowy), z obiegu (znaczek zdjęty).


80 PLN
SOLD
7872

1904 widokówka z Gliwic do Zabrza, ciekawa "ulicówka".


70 PLN
7873

1906 około, widokówka patriotyczna "Cieniom Okrzei" poświęcona Stefanowi Okrzei, członkowi Organizacji Bojowej PPS, który został aresztowany z udział w zamachu na znienawidzonego przez ludność Warszawy oberpolicmajstra Karla Nolkena, stracony na stokach Cytadeli, stał się symbolem walki niepodległościowej; rzadki walor w słabszym stanie zachowania.


100 PLN
7874

1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu).


30 PLN
7875

1909 widokówka Złoczów (Ulica Jabłonowskiego, Ulica kolejowa, Ulica Sobieskiego), z obiegu (znaczek zdjęty).


80 PLN
7876

1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta.


20 PLN
7877

1910 około, widokówka Jaworów (szkoła przemysłowa), z obiegu, wysłana z Truskawca, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


80 PLN
7878

1910 widokówka z Połczyna Zdroju.


15 PLN
7879

1910 ładna litograficzna widokówka z Torunia, długi adres.


55 PLN
7880

1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta.


40 PLN
7881

1911 widokówka z Clebow - Kłębowa (szczecińskie).


30 PLN
7882

1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania.


80 PLN
7883

1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta.


60 PLN
7884

1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta.


60 PLN
7885

1913 widokówka Gdańsk, z obiegu.


25 PLN
7886

1913 widokówka Grudziądz, czysta.


35 PLN
7887

1913 widokówka Grudziądz, czysta.


25 PLN
7888

1913 widokówka Chełm, czysta.


40 PLN
7889

1914 widokówka Starokonstantynów, czysta.


70 PLN
7890

1914 widokówka Pelplin, z obiegu (z zeszyciku).


30 PLN
7891

1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania.


100 PLN
7892

1914 widokówka Malbork, czysta.


50 PLN
7893

1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915.


20 PLN
7894

1915 widokówka Żywiec, z obiegu.


25 PLN
7895

1915 widokówka Poznań, z obiegu.


15 PLN
7896

1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu.


120 PLN
7897

1915 widokówka Stryj (Gr.kat.Cerkiew na Łanach), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
7898

1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek).


80 PLN
7899

1916 kartka z Poznania z widokiem z mostu teatralnego.


40 PLN
7900

1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu.


20 PLN
7901

1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki).


25 PLN
7902

1916 widokówka Gniezno, karta z polskim dodrukiem, czysta.


35 PLN
7903

1916 widokówka z Poznania.


19 PLN