The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 72. Polish Republic - 1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
6311

1993 Światowa Wystawa Filatelistyczna w Poznaniu, cięty blok z numerem powyżej oficjalnego nakładu, który wynosił dla tego bloku 284,7 tys. Tu kolejny numer 293,3tyś! Rzadkie.

Fi.bl.152A
Mi.Bl.122B
150 PLN
6312

1993 rocznik kopert FDC (bez Bl.108A; Fi.185,70).

Fi.3277-3328
Mi.3425-76
140 PLN
6313

1993 list z Wisły do Izraela, opłata gotówkowa.


80 PLN
6314

1994 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Lillehamer, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.3330-1 ark.
Mi.3478-9 
120 PLN
6315

1994 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Lillehammer, seria w arkuszach, czyste (Fi.180.-).

Fi.3330-31
Mi.3478-79
180 PLN
6316

1994 poczet królów i książąt polskich, seria w parkach.

Fi.3336-7
Mi.3484-5
20 PLN
6317

1994 Ryby akwariowe, arkusz czysty (Fi.45.-).

Fi.3357-60
Mi.3505-08
35 PLN
6318

1994 gołębie hodowlane, seria w arkuszu sprzedażnym.

Fi.3363-6
Mi.3511-4
25 PLN
6319

1994 Gołębie hodowlane, arkusz czysty.

Fi.3363-66
Mi.3511-14
45 PLN
6320

1994-1995 TOM XX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 241 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!


180 PLN
6321

1995 Międzynarodowy Rok Katyński, arkusz sprzedażny.

Fi.3384
Mi.3532
30 PLN
6322

1995 teatr baśni Groteska, seria w dwóch arkuszach sprzedażnych.

Fi.3389-92
Mi.3537-40
35 PLN
6323

1995 "Groteska" - Teatr Baśni 1945-1995, arkusze czyste.

Fi.3389-92
Mi.3537-40
100 PLN
6324

1995 150 lat kolei na ziemiach polskich, arkusze czyste (Fi.75.-).

Fi.3393-96
Mi.3541-44
50 PLN
6325

1995 100-lecie ruchu ludowego, arkusz sprzedażny.

Fi.3399
Mi.3547
18 PLN
6326

1995 100 lat ruchu ludowego w Polsce, arkusz sprzedażny, z błędem B1, 17 pozycja w arkuszu.

Fi.3399B1
Mi.3547
41 PLN
SOLD
6327

1995 Sanktuaria Maryjne - Leżajsk, arkusik sprzedażny.

Fi.3403ark.
Mi.3551 
25 PLN
6328

1995 VIII Mistrzostwa Świata w powożeniu zaprzęgami parokonnymi w Poznaniu, arkusz czysty (Fi.50.-).

Fi.3405-06
Mi.3553-54 
30 PLN
6329

1995 Mistrzostwa Świata w powożeniu, arkusz sprzedażny z ozdobnym paskiem.

Fi.3405-6
Mi.3553-4 
30 PLN
6330

1995 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, arkusz sprzedażny.

Fi.3407
Mi.3555
25 PLN
6331

1995 plakat polski, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.3410-1
Mi.3558-9
70 PLN
6332

1995 Boże Narodzenie, parka znaczków za 35 i 45 gr. z nadrukiem WZÓR.

Fi.3417+18
Mi.3565+66 
20 PLN
6333

1995 Boże Narodzenie, znaczki z nadrukiem WZÓR.

Fi.3417-8
Mi.3565-6
25 PLN
6334

1995 Boże Narodzenie, parka z napisem WZÓR.

Fi.3417-8
10 PLN
6335

1995 Boże Narodzenie, arkusz znaczków z napisem WZÓR.

Fi.3417-8W
Mi.3565-6
130 PLN
6336

1995 Boże Narodzenie, znaczki za 35 i 45 gr. z nadrukiem WZÓR.

Fi.3417-18
Mi.3565-66 
10 PLN
6337

1996 Polskie jachty pełnomorskie, arkusz czysty.

Fi.3429-32
Mi.3577-80 
30 PLN
6338

1996 Europa CEPT (VII) - sławne kobiety Hanka Ordonówna i Pola Negri.

Fi.3436-37
Mi.3584-85
180 PLN
6339

1996 znaki zodiaku, znaczek makulaturowy z perforacją WZÓR na opakowaniu z drukarni.

Fi.3439MK
Mi.3587
45 PLN
6340

1996 Malarstwo Stanisława Noakowskiego, seria znaczków w arkuszach; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3451-54
Mi.3599-3602
280 PLN
6341

1996 Tatry polskie, narożna parka z podwójną perforacją grzebieniową na marginesie, dolna zawiera charakterystyczną "łezkę", kasowane z klejem - abonament, unikalne.

Fi.3474
Mi.3622
300 PLN
6342

1996 Zwierzęta pod ochroną - żubry, arkusz czysty (Fi.35.-).

Fi.3481-84
Mi.3629-32
35 PLN
6343

1996 żubry, seria w arkuszu sprzedażnym.

Fi.3484-4
Mi.3629-32 
25 PLN
6344

1996 karnet - "75 LAT MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI".

Fi.bl.157(114)
Mi.Bl.128 
15 PLN
6345

1996 Światowy Dzień Poczty, blok w karnecie okolicznościowym.

Fi.bl.115
Mi.Bl.128 
15 PLN
6346

1996 Znaki Zodiaku, kompletny zestaw 11 znaczków, wydanych na papierze fluorescencyjnym, bardzo dobry stan zachowania (zdjęcie w świetle lampy ultrafioletowej).

Fi.ex.3434-64y
Mi.ex.3582-3612y
200 PLN
6347

1996-1997 TOM XXI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 330 złotych, w tym rzadka na papierze fluorescencyjnym odmiana serii Znaki Zodiaku - mocno niedoceniona w katalogu; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!


420 PLN
6348

1997 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.10
Mi.MH1 
15 PLN
6349

1997 dworki polskie, uszkodzony znaczek makulaturowy z perforacją WZÓR na opakowaniu z drukarni.

Fi.3497MK
Mi.3645
45 PLN
6350

1997 dworki polskie, znaczek z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3503
Mi.3651
50 PLN