Auction 68. Postal stationery

43976

Fi.Cp232I
25 PLN
43977

Fi.Cp240 MK
80 PLN
43978

1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 21 kart (Fi.202.-).

Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b
120 PLN
43979

Fi.Ck38-40, 38I
35 PLN
43980

1964 koperta 600-lecie Księgarstwa Polskiego, czysta.

Fi.Ck38I
12 PLN
43981

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart.

Fi.Cp244-46
15 PLN
43982

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart (Fi.56.-).

Fi.Cp248-55
40 PLN
43983

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 9 kart ilustrowanych, w tym 251 z dodatkowym napisem, czyste (Fi.71,-).

Fi.Cp248-55 + 251I
50 PLN
43984

1965 koperta na listy lotnicze z sygnaturą VIII-1964.

Fi.Ck41
10 PLN
43985

1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.224.-).

Fi.Ck41-2, Cp263-93
130 PLN
43986

1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.64.-).

Fi.Cp264-271
35 PLN
43987

Fi.Cp265
10 PLN
43988

1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.70.-).

Fi.Cp283-91
50 PLN
43989

1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.74.-).

Fi.Cp294-314
50 PLN
43990

1967 całostki, rocznik: 4 koperty i 51 kart w tym Cp316III (Fi.201.-).

Fi.Ck43-46, Cp315-64
120 PLN
43991

1967 60-lecie Sportów Motorowych w Polsce, koperta z dodatkowym napisem - adresem nadawcy Polski Związek Motorowy; dobry stan zachowania (na odwrocie adnotacje długopisem).

Fi.Ck46I
170 PLN
43992

Fi.Cp395I
12 PLN
43993

1968 karty pocztowe czyste, rocznik - 42 sztuki + dodatkowo 395I (Fi.146.-).

Fi.Cp365-402
80 PLN
43994

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.94.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
56 PLN
43995

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - kolor granatowy przesunięty w dół (szczególnie widoczne u dołu kadłuba, a na stateczniku pionowym czerwony poziomy pasek zamiast biało czerwonego), dla porównania koperta wydrukowana prawidłowo, obie koperty sygnatura (VI.70); gwarancja.

Fi.Ck47 B2
150 PLN
43996

1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.149.-).

Fi.Ck49-52, Cp427-66
74 PLN
43997

Fi.Cp437I
10 PLN
43998

1971 odbudowa zamku królewskiego w Warszawie.

Fi.Ck53
10 PLN
43999

1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste.

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
44000

1971 koperta z dodatkowym nadrukiem z okazji Polsko - Rumuńskiej Wystawy Filatelistycznej.

Fi.Ck53I
15 PLN
44001

Fi.Ck53I
20 PLN
44002

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02783; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
200 PLN
44003

1971 koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek dla ofiarodawców zagranicznych, koperta nie była w sprzedaży w upt, rzadkie.

Fi.Ck54
120 PLN
44004

1971 karty pocztowe czyste, rocznik - 45 sztuk (Fi.104.-).

Fi.Cp467-511
50 PLN
44005

1972 miejscowy list polecony z Krakowa, sygnatura IV.72.

Fi.Ck51
10 PLN
44006

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 40 kart (Fi.126.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
60 PLN
44007

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 40 kart (Fi.155.-).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
78 PLN
44008

1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (VI.73).

Fi.Ck59
10 PLN
44009

1974 Krajowa Loteria Pieniężna, karta z dodrukiem na odwrocie "P.So 1.000.000 czeka na Ciebie - kup los Krajowej Loterii Pieniężnej".

Fi.Cp597
50 PLN
44010

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.78.-).

Fi.Cp597-625
60 PLN
44011

1975 całostki, rocznik: 1 koperta i 24 karty w tym 635I, 635II; Fi.100.-).

Fi.Ck.60, Cp626-47
85 PLN
44012

1976 całostki, rocznik: 1 koperta i 14 kart (Fi.49.-).

Fi.Ck61, Cp648-61
35 PLN
44013

1977 całostki, rocznik: 1 koperta i 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.73.-).

Fi.Ck62, Cp662-87
45 PLN
44014

1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura (VI-78).

Fi.Cp668
40 PLN
44015

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.68.-)

Fi.Cp688-718
50 PLN