Auction 66. Town postage 1914-1918

29888

1918 Żarki, znaczek z podwójnym nadrukiem, podniesiona gwarancja Schmutz.

Fi.4aNp
70 PLN
29889

1918 Luboml, znaczek z odwróconym nominałem.

Fi.5As
10 PLN
29890

1918 Przedbórz, znaczek II wydania z podwójnym ząbkowaniem, gwarancja Schmutz.

Fi.5Bs
35 PLN
29891

1918 Przedbórz, pasek znaczków drugiego wydania, gwarancja Schmutz.

Fi.6B
75 PLN
29892

1918 Przedbórz, znaczek drugiego wydania, gwarancja.

Fi.6B
80 PLN
29893

1918 Żarki, III wydanie, seria kasowana (Mi.135 euro), gwarancja Krawczyk.

Fi.7-9
120 PLN
29894

Fi.7-9
180 PLN
29895

Fi.7-10B
Mi.7-10A
100 PLN
29896

1918 Przedbórz, znaczek trzeciego wydania, gwarancja.

Fi.7B
15 PLN
29897

1918 Przedbórz, znaczek czwartego wydania, gwarancja.

Fi.13B
12 PLN
29898

1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - czerwonoliliowy stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania, widokówka z miejscowości Nowe Miasto, wysłana 30.3 z Rawy; dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.13a
80 PLN
29899

1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - czerwony stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania, list wysłany 13.2 z Berlina; czerwony stempelek niemieckiej cenzury w Poznaniu; całość w dobrym stanie zachowania; gwarancja Krawczyk.

Fi.13c
120 PLN
29900

Fi.14B
12 PLN
29901

Fi.15-18A
Mi.15-18B
40 PLN
29902

1918 Przedbórz, V wydanie, kasowana seria ząbkowana, sygnowana i gumowana, ząbkowanie 11 1/2,gwarancja Krawczyk.

Fi.15-18B
Mi.15-18A
50 PLN
29903

1918 Tarnów, znaczek III wydania z odwróconym i przesuniętym nadrukiem.

50 PLN
29904

1918 Tarnów, znaczki III wydania.

80 PLN
29905

1918 Luboml, luzaki z serii.

20 PLN
29906

1918 Warszawa, kartka z Będzina do Warszawy, stempel opłaty doręczeniowej.

50 PLN
29907

Fi.1-8B
400 PLN