Auction 65. Polish People's Republic 1952-1989

27205

1981 Pablo Picasso, nowodruk w pięknym stanie.

Fi.2580ND
Mi.Bl.74ND
200 PLN
27206

1981 restytucja żubra, dwie serie w paskach.

Fi.2608-12
Mi.2764-8
10 PLN
27207

Fi.2608-12
Mi.2764-8
30 PLN
27208

Fi.2608-12
Mi.2764-68
25 PLN
27209

1981 Sport modelarski, arkusze czyste znaczków drukowanych w NRD; na dolnym marginesie oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; dobry stan zachowania (arkusze pionowo zgięte).

Fi.2614-19
Mi.2757-62
120 PLN
27210

Fi.2621-22
Mi.2769-70
70 PLN
27211

1981 pomniki Ofiarom Grudnia 1970 roku, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2634-35
Mi.2782-83
40 PLN
27212

1981 list z Warszawy ze stemplem cenzury stanu wojennego z Warszawy 18.XII.81 urzędu cenzury 177.

35 PLN
27213

1982 list z Warszawy ze stemplem urzędu cenzury nr 603.

Fi.2508
40 PLN
27214

1982 list z Warszawy ze stemplem urzędu cenzury nr 626.

Fi.2551
30 PLN
27215

1982 STAN WOJENNY - miejscowy list wysłany 10.II w Warszawie, otworzony i po skontrolowaniu treści zamknięty przez cenzurę, stemple "OCENZUROWANO" i "URZĄD CENZURY 993".

Fi.2629
Mi.2777
20 PLN
27216

1982 Czesław Miłosz, znaczek makulaturowy z przesuniętą perforacją, zagniecenia i uszkodzona guma.

Fi.2663
Mi.2811
20 PLN
27217

1982 600 lecie obecności Obrazu Jasnogórskiego, znaczek z błędem "OBLEŻENIE".

Fi.2671 B1
Mi.2819
15 PLN
27218

Fi.bl.117 B (73)
Mi.Bl.87
20 PLN
27219

Fi.bl.117(73) B
Mi.Bl.87
20 PLN
27220

1982 telegram z dwoma stemplami stanu wojennego OCENZUROWANO.

40 PLN
27221

1982 list z Lublina ze stemplem cenzury stanu wojennego Urząd Cenzury 828.

35 PLN
27222

1982 list z Niemiec do Wyrzyska ze stemplem Urzędu Cenzury nr 714.

20 PLN
27223

1982-1984 TOM XV JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 135 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

100 PLN
27224

1982 rocznik kopert FDC (bez Bl.75; Fi.54.-).

Fi.2644-99
Mi.2792-2647
31 PLN
27225

1982 telegram służbowy z Leszna ocenzurowany przez cenzurę stanu wojennego w Warszawie, ciekawy tekst.

90 PLN
27226

1983 750-lecie praw miejskich Torunia, bardzo rzadki znaczek z pustopolem na dole.

Fi.2728
Mi.2876
350 PLN
27227

1983 750-lecie praw miejskich Torunia, znaczek z pustopolem.

Fi.2728
Mi.2876
10 PLN
27228

1983 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Toruń 83.

Fi.2728
Mi.2876
10 PLN
27229

1983 karta Poczty Harcerskiej w Lublinie, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 10.IX w Toruniu; temat - HARCERSTWO, KOPERNIK.

Fi.2728
Mi.2876
10 PLN
27230

Fi.2749
Mi.2897
10 PLN
27231

1983 rocznik kopert FDC (bez Bl. 78; Fi.45.-).

Fi.2700-50
Mi.2848-98
30 PLN
27232

45 PLN
27233

Fi.2782
Mi.2930
270 PLN
27234

Fi.Cp872-78
30 PLN
27235

1984 rocznik kopert FDC (bez Bl.81; Fi.49.-).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
30 PLN
27236

1984 list wartościowy z pieczęciami lakowymi urzędu pocztowego.

10 PLN
27237

Fi.2841
Mi.2989
50 PLN
27238

1985 wojna obronna 1919, znaczek z przesuniętym drukiem kolorów, małe skazy na gumie - rude plamki.

Fi.2843
Mi.2991
60 PLN
27239

1985 40-lecie fabryki taboru kolejowego PAFAWAG we Wrocławiu, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2845-8
Mi.2993-6
90 PLN
27240

1985 40-lecie fabryki PAFAWAG, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.2848
Mi.2996
25 PLN
27241

1985 200 lat polskiego baletu, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2857-8
Mi.3005-6
60 PLN
27242

1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 378 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

260 PLN
27243

1985 rocznik kopert FDC (bez Bl.82II, Bl.83II; Fi.54.-).

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
30 PLN
27244

1985 SOLIDARNOŚĆ - 50 rocznica śmierci marszałka Józefa Piłsudskiego, pamiątkowy bloczek.

30 PLN