Auction 64. Inter-war Poland 1919-1939

15802

1933 miejscowy list polecony z Warszawy 21.X.33.

Fi.242, 258
Mi.272, 279
25 PLN
15803

Fi.250
Mi.271
40 PLN
15804

1933 list polecony z Sławatycz 6.I.33 do Piszczac, obcięta lewa strona koperty.

Fi.257
Mi.278
10 PLN
15805

1933 700-lecie założenia Torunia.

Fi.258
Mi.279
180 PLN
15806

1933 700-lecie założenia Torunia, znaczek w ładnym stanie.

Fi.258
Mi.279
200 PLN
15807

1933 700-lecie Torunia.

Fi.258
Mi.279
155 PLN
15808

Fi.258
Mi.279
200 PLN
15809

1933 700-lecie Torunia, znaczek za 60 gr. z położeniem znaku wodnego W.II.G.

Fi.258G
Mi.279
200 PLN
15810

1933 zwycięzcy Chellengu.

Fi.259
Mi.280
60 PLN
15811

1933 zwycięzcy Challengu, znaczek w ładnym stanie.

Fi.259
Mi.280
120 PLN
15812

1933 zwycięzcy Challenge'u.

Fi.259
Mi.280
30 PLN
15813

1933 F.Żwirko i S.Wigura, znaczek czysty (Fi.150.-).

Fi.259
Mi.280
90 PLN
15814

1933 F.Żwirko i S.Wigura, marginesowy znaczek czysty (Fi.150.-).

Fi.259
Mi.280
80 PLN
15815

1933 F.Żwirko i S.Wigura, czysty znaczek za 30 gr. w czworobloku (Fi.600.-).

Fi.259
Mi.280
400 PLN
15816

1933 kartka z Warszawy z wirnikiem propagandowym "Paczki żywnościowe".

Fi.259
70 PLN
15817

Fi.259
Mi.280
30 PLN
15818

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna, znaczek w ładnym stanie.

Fi.260
Mi.281
65 PLN
15819

Fi.260
Mi.281
100 PLN
15820

1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna.

Fi.260
Mi.281
70 PLN
15821

Fi.260D
Mi.281
100 PLN
15822

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek za 60 gr. z rzadkim położeniem znaku wodnego - W.II.D (trąbki w dół Fi.110.-) na wycinku ze stemplem okolicznościowym, przed ratuszem pomnik Mikołaja Kopernika.

Fi.260D
Mi.281Y
80 PLN
15823

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu - widok ratusza i pomnik Mikołaja Kopernika, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu W.II.D - trąbki w dół (Fi.110.-), na wycinku ze stemplem okolicznościowym.

Fi.260D
Mi.281Y
80 PLN
15824

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna, znaczek za 60(+40) gr. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu W.II.D - trąbki w dół (Fi.110.-), gwarancja i opis Schmutz..

Fi.260D
Mi.281Y
90 PLN
15825

1933 karnet - "II WSZECHPOLSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA W TORUNIU", znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w położeniu - W.II.G (trąbki w górę).

Fi.260G
Mi.281X
120 PLN
15826

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, znaczek w ładnym stanie.

Fi.261
Mi.282
80 PLN
15827

1933 400 rocznica śmierci Wita Stwosza, znaczek czysty.

Fi.261
Mi.282
70 PLN
15828

1933 250. rocznica wiktorii wiedeńskiej.

Fi.262
Mi.283
150 PLN
15829

1933 250 rocznica wiktorii wiedeńskiej.

Fi.262
Mi.283
160 PLN
15830

1933 250 rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, marginesowy znaczek czysty.

Fi.262
Mi.283
180 PLN
15831

30 PLN
15832

1933 list firmowy z Krakowa z nadrukiem "DRUK / Opłacono gotówką 65%".

70 PLN
15833

1934 list z miejscowy z Poznania 2.9.34.

Fi.251, 252
Mi.272, 273
10 PLN
15834

1934 WILEŃSZCZYZNA - WOŁOŻYN, judaica - list, którego nadawcą jest rabin miasta Wołożyna Jakop Szapiro, wysłany w kopercie firmowej 31.XII do Filadelfii; znaczek unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "c"; bardzo dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne.

Fi.251, 255
Mi.272, 276
200 PLN
15835

1934 sądowy list polecony z Ostrowa Mazowieckiego 3.XII.34.

Fi.251, 270
Mi.272, 291
30 PLN
15836

1934 list firmowy z Poznania 22.12.34 do Niemiec.

Fi.251, 270II
Mi.272, 291B
40 PLN
15837

1934 list z Sochaczewa 31.XII.34 do Szwajcarii.

Fi.251, 270IIb
Mi.272, 291B
45 PLN
15838

1934 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Zdołbunów - Lublin nr 255.

Fi.255
80 PLN
15839

Fi.257, 263
Mi.278, 284
25 PLN
15840

1934 list polecony z Siedlec 20.8.34 do Warszawy.

Fi.258
Mi.279
30 PLN
15841

Fi.264
Mi.285
190 PLN