Auction 64. Polish Republic - 1989

19709

1996-1997 TOM XXI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 250 złotych, ale na rynku prawie tyle kosztuje seria Znaki Zodiaku - rzadka odmiana na papierze fluorescencyjnym; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

330 PLN
19710

1996 rocznik kopert FDC (Fi.104.-).

100 PLN
19711

1997 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.10
Mi.MH1
15 PLN
19712

1997 Kocham Cię,znaczki wydane wyłącznie w formie zeszyciku znaczkowego, tu seria nie wklejona do zeszyciku w pasku w układzie tete - beche.

Fi.3486-7
Mi.3634-5
130 PLN
19713

1997 Ochrona przyrody - nietoperze, seria w arkuszach czystych.

Fi.3508-11
Mi.3656-59
200 PLN
19714

1997 1000 lat Gdańska, blok cięty z kasownikiem pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.116A
Mi.Bl.129B
35 PLN
19715

1997 1000 lat Gdańska, cięty blok.

Fi.bl.159A
Mi.Bl.129B
15 PLN
19716

1997 wizyta Jana Pawła II w Polsce, karnet z blokiem.

Fi.bl.117
Mi.Bl.130
20 PLN
19717

Fi.bl.117
Mi.Bl.130
20 PLN
19718

1997 wizyta Jana Pawła II w Polsce, karnet z blokiem plus całostka.

Fi.bl.117
Mi.Bl.130
20 PLN
19719

1997 "MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW W SZACHACH - ŻAGAŃ" karta beznominałowa z ilustracją; temat - SZACHY.

10 PLN
19720

10 PLN
19721

1998 Ochrona Bałtyku, seria w arkuszu sprzedażnym.

Fi.3358-63
Mi.3706-11
45 PLN
19722

1998 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Izrael '98", arkusz czysty.

Fi.3565
Mi.3713
50 PLN
19723

1998 Sanktuaria Maryjne (VII) - Koronacja wizerunku Matki Bożej Tęskniącej z kościoła parafialnego pw.św.Elżbiety w Warszawie-Powsinie, arkusz czysty.

Fi.3568
Mi.3716
50 PLN
19724

1998 malarstwo Nikifora, znaczek makulaturowy "Wzór" na opakowaniu z drukarni. Gwarancja.

Fi.3571MK
120 PLN
19725

1998 80 lat Głównego Urzędu Statystycznego, arkusz czysty.

Fi.3573
Mi.3721
50 PLN
19726

1998 Sanktuaria Maryjne (VIII) - Matka Boska Sejneńska, arkusz czysty.

Fi.3574
Mi.3722
50 PLN
19727

1998 100 rocznica odkrycia radu i polonu, arkusz czysty, temat - MARIA SKŁODOWSKA-CURIE.

Fi.3578
Mi.3726
80 PLN
19728

1998 "Zygmunt III Waza" - wydanie wspólne z pocztą Szwecji.

Fi.3582
Mi.2081
40 PLN
19729

1998 Światowy Dzień Poczty, arkusz czysty.

Fi.3583
Mi.3731
40 PLN
19730

1998 80 rocznica odzyskania niepodległości, arkusz czysty.

Fi.3585x
Mi.3733
50 PLN
19731

1998 50 rocznica Deklaracji Praw Człowieka, arkusz czysty.

Fi.3588
Mi.3736
50 PLN
19732

1998 Zjazd PZF, blok cięty.

Fi.bl.121A
Mi.Bl.133B
15 PLN
19733

1999 Dzieje oręża polskiego - Marynarka Wojenna, dwie parki, dwie trójki i pasek czterech znaczków (wszystkie kombinacje), czyste.

Fi.3594-95
Mi.3742-43
22 PLN
19734

1999 Dzieje oręża polskiego - Marynarka Wojenna, arkusz czysty.

Fi.3594-95
Mi.3742-43
40 PLN
19735

1999 bohaterowie Trylogii, arkusik sprzedażny.

Fi.3607-12ark.
Mi.3756-60
20 PLN
19736

1999 VI wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny.

Fi.3620
Mi.3768
35 PLN
19737

1999 VI wizyta Jana Pawła II w Polsce, kompletny arkusik z 6 sektora.

Fi.3620-3ark.
Mi.3768-71
45 PLN
19738

1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, seria znaczków rzadka w pojedynczych arkuszach; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3620-23
Mi.3768-71
250 PLN
19739

1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz zawierający serię w paskach poziomych; z błędem występującym jedynie w części nakładu na poz.15 "niebieska kropka poniżej liter "Ko" w "Kościół""; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3620-23
Mi.3768-71
80 PLN
19740

1999 wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem WZÓR, na opakowaniu z drukarni, znaczek mocno uszkodzony.

Fi.3620MK
Mi.3768
35 PLN
19741

Fi.3621
Mi.3769
35 PLN
19742

1999 wystawa filatelistyczna Wałbrzych '99, blok nieząbkowany.

Fi.bl. 166A
Mi.Bl.136B
10 PLN
19743

Fi.bl.167A
15 PLN
19744

2000 dworki polskie, fragment opakowania z Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w której zapakowane było 100 arkuszy na której naklejono znaczek z arkusza kreślony czarnym tuszem.

Fi.3674
Mi.3822
30 PLN
19745

2000 wspólne wydanie Poczty Polskiej i Watykańskiej z okazji 80 urodzin Jana Pawła II, karnet.

Fi.3682-84
Mi.1338-40
30 PLN
19746

2000 karnet - "80 rocznica urodzin Papieża Jana Pawła II" - wydanie wspólne z pocztą Watykanu.

Fi.3682-84
Mi.3830-32, 1338-40
50 PLN
19747

2000 Kraków - Europejskie Miasto Kultury roku 2000, blok nieząbkowany.

Fi.bl.129A
12 PLN
19748

2000 numerowany karnet okolicznościowy z "bloczkiem" wykonanym techniką stalorytu, wydany przez PWPW z okazji 50-lecia Polskiego Związku Filatelistów.

30 PLN