Auction 64. Polish People's Republic 1952-1989

19254

Fi.1365B2
Mi.1513
10 PLN
19255

Fi.1365s
Mi.1513
20 PLN
19256

Fi.1365t
Mi.1513
20 PLN
19257

Fi.1375 B1
Mi.1513
10 PLN
19258

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, arkusz z błędem na poz.9 (w katalogu podano błędnie poz.19) "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA".

Fi.1378 B1
Mi.1526
80 PLN
19259

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, znaczek z błędem "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1378 B1
Mi.1526
40 PLN
19260

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1379
Mi.1527
15 PLN
19261

1964 100 rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz czysty.

Fi.1379
Mi.1527
40 PLN
19262

1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz czysty.

Fi.1380
Mi.1528
60 PLN
19263

1964 Dzień Znaczka, stalorytniczy arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.1382a
Mi.1530
30 PLN
19264

1964-5 Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I+II) - komplet znaczków z przywieszkami z prawej i lewej strony, czyste.

Fi.1384-88+1483-85Pw
Mi.1533-37+1632-34Pw
30 PLN
19265

1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach.

Fi.1392-1403ark.
Mi.1541-52
400 PLN
19266

1964 kwiaty ogrodowe, arkusz sprzedażny.

Fi.1398
Mi.1547
15 PLN
19267

1964 Kwiaty ogrodowe, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste.

Fi.Ark.1392-1403
Mi.Klb.1541-52
500 PLN
19268

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
120 PLN
19269

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze kremowym.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
100 PLN
19270

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
19271

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
19272

1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, blok z bardzo rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.bl.42 MK1 (31)
Mi.Bl.34
300 PLN
19273

1964 ilustrowana karta pocztowa wysłana 9.9 z Zakopanego do Warszawy, znak opłaty unieważniony kasownikiem okolicznościowym z szarotką; bardzo dobry stan zachowania; temat - KOLEJ ŻELAZNA; KWIATY.

Fi.Cp236a
20 PLN
19274

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
85 PLN
19275

Fi.bl.30
Mi.Bl.32
75 PLN
19276

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.31
Mi.Bl.34
60 PLN
19277

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.31
Mi.Bl.34
80 PLN
19278

1964Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.31
Mi.Bl.34
70 PLN
19279

Fi.bl.43
Mi.Bl.33
10 PLN
19280

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, FDC bloku.

Fi.bl.43
Mi.Bl.34
10 PLN
19281

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

330 PLN
19282

1964 rocznik kopert FDC (bez Bl.: 30, 31; Fi.100.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
50 PLN
19283

40 PLN
19284

1964 list ekspresowy ze znaczkiem harcerskim.

20 PLN
19285

1965 "50 LAT WARSZAWSKIEGO RUCHU FILATELISTYCZNEGO" dekoracyjna karta ostemplowana okolicznościowo 31.I w Warszawie.

Fi.1291
Mi.1439
10 PLN
19286

1965 "MIĘDZYNARODOWY MEETING WYŚCIGÓW KONNYCH" warszawa 25, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 29.VIII; temat - KONIE.

Fi.1301
Mi.1449
15 PLN
19287

1965 rocznik znaczków czystych (Fi.97.-).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
55 PLN
19288

1965 zwierzęta prehistoryczne, seria w arkusikach kasowanych abonamentowo, w ark. 1424 błąd katalogowany B 1 – krótszy pazur.

Fi.1421-30 ark.
Mi.1570-9
250 PLN
19289

1965 "Zwierzęta prehistoryczne", znaczek za 60 gr z błędem "krótszy pazur" na kopercie FDC; temat - DINOZAURY.

Fi.1424 B1
Mi.1573
30 PLN
19290

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, seria w arkusikach.

Fi.1438-45 ark.
Mi.1587-94
550 PLN
19291

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, lewy znaczek z błędem "kropka w A".

Fi.1438B1
Mi.1587
15 PLN
19292

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, kasowana parka znaczków za 50 gr., dolny z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA", gwarancja.

Fi.1440 B1
Mi.1589
25 PLN
19293

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek z błędem "brak litery A w ŚWIATA - ŚWIAT", gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.1440B1
Mi.1589
10 PLN