19254 |
| 10 PLN | |
19255 |
| 20 PLN | |
19256 |
| 20 PLN | |
19257 |
| 10 PLN | |
19258 |
1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, arkusz z błędem na poz.9 (w katalogu podano błędnie poz.19) "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA". | Fi.1378 B1 Mi.1526 |
| 80 PLN | |
19259 |
1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, znaczek z błędem "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1378 B1 Mi.1526 |
| 40 PLN | |
19260 |
1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny. | Fi.1379 Mi.1527 |
| 15 PLN | |
19261 |
1964 100 rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz czysty. | Fi.1379 Mi.1527 |
| 40 PLN | |
19262 |
1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz czysty. | Fi.1380 Mi.1528 |
| 60 PLN | |
19263 |
1964 Dzień Znaczka, stalorytniczy arkusz sprzedażny zagięty w połowie. | Fi.1382a Mi.1530 |
| 30 PLN SOLD | |
19264 |
1964-5 Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I+II) - komplet znaczków z przywieszkami z prawej i lewej strony, czyste. | Fi.1384-88+1483-85Pw Mi.1533-37+1632-34Pw |
| 30 PLN | |
19265 |
1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach. | Fi.1392-1403ark. Mi.1541-52 |
| 400 PLN | |
19266 |
1964 kwiaty ogrodowe, arkusz sprzedażny. | Fi.1398 Mi.1547 |
| 15 PLN | |
19267 |
1964 Kwiaty ogrodowe, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste. | Fi.Ark.1392-1403 Mi.Klb.1541-52 |
| 500 PLN | |
19268 |
1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-). | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 120 PLN | |
19269 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze kremowym. | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 100 PLN | |
19270 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą. | Fi.bl.42 (31) Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
19271 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze z grubą żółtawą gumą. | Fi.bl.42 (31) Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
19272 |
1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, blok z bardzo rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.bl.42 MK1 (31) Mi.Bl.34 |
| 300 PLN | |
19273 |
1964 ilustrowana karta pocztowa wysłana 9.9 z Zakopanego do Warszawy, znak opłaty unieważniony kasownikiem okolicznościowym z szarotką; bardzo dobry stan zachowania; temat - KOLEJ ŻELAZNA; KWIATY. | Fi.Cp236a |
| 20 PLN | |
19274 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 85 PLN | |
19275 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.30 Mi.Bl.32 |
| 75 PLN | |
19276 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.31 Mi.Bl.34 |
| 60 PLN | |
19277 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC. | Fi.bl.31 Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
19278 |
1964Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.31 Mi.Bl.34 |
| 70 PLN | |
19279 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC. | Fi.bl.43 Mi.Bl.33 |
| 10 PLN | |
19280 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, FDC bloku. | Fi.bl.43 Mi.Bl.34 |
| 10 PLN | |
19281 |
1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 330 PLN | |
19282 |
1964 rocznik kopert FDC (bez Bl.: 30, 31; Fi.100.-). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 50 PLN | |
19283 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64. | |
| 40 PLN | |
19284 |
1964 list ekspresowy ze znaczkiem harcerskim. | |
| 20 PLN | |
19285 |
1965 "50 LAT WARSZAWSKIEGO RUCHU FILATELISTYCZNEGO" dekoracyjna karta ostemplowana okolicznościowo 31.I w Warszawie. | Fi.1291 Mi.1439 |
| 10 PLN | |
19286 |
1965 "MIĘDZYNARODOWY MEETING WYŚCIGÓW KONNYCH" warszawa 25, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 29.VIII; temat - KONIE. | Fi.1301 Mi.1449 |
| 15 PLN | |
19287 |
1965 rocznik znaczków czystych (Fi.97.-). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 55 PLN | |
19288 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, seria w arkusikach kasowanych abonamentowo, w ark. 1424 błąd katalogowany B 1 – krótszy pazur. | Fi.1421-30 ark. Mi.1570-9 |
| 250 PLN | |
19289 |
| 30 PLN | |
19290 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, seria w arkusikach. | Fi.1438-45 ark. Mi.1587-94 |
| 550 PLN | |
19291 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, lewy znaczek z błędem "kropka w A". | Fi.1438B1 Mi.1587 |
| 15 PLN | |
19292 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, kasowana parka znaczków za 50 gr., dolny z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA", gwarancja. | Fi.1440 B1 Mi.1589 |
| 25 PLN | |
19293 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek z błędem "brak litery A w ŚWIATA - ŚWIAT", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.1440B1 Mi.1589 |
| 10 PLN | |