Auction 62. Overprint editions 1918-1919

1061

Fi.29No
Mi.28K
250 PLN
1062

Fi.29No
Mi.28K
650 PLN
1063

Fi.29No
Mi.28K
600 PLN
1064

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.48 (Fi.1800.-), sygnatura firmowa Philatelia Kraków, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikulski.

Fi.31
Mi.30
1 700 PLN
1065

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78 pięknie skasowany w Dziedzicach dwujęzycznym datownikiem prowizorycznym, na wycinku, gwarancja i opis Landre.

Fi.32I
Mi.31
240 PLN
1066

Fi.32I
Mi.31
160 PLN
1067

Fi.32I, 38, 38No
Mi.31, 48, 48K
1 100 PLN
1068

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.18 "gwóźdź w literze K", sygnatura firmowa Philatelia Kraków, gwarancja z opisem pozycji Koopman, Schmutz.

Fi.32I B
Mi.31
1 200 PLN
1069

Fi.32IB1
Mi.31
550 PLN
1070

Fi.32II
Mi.31
700 PLN
1071

Fi.32II
Mi.31
450 PLN
1072

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
1073

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
1074

Fi.32II
Mi.31
380 PLN
1075

Fi.32II
Mi.31
600 PLN
1076

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.49(99), ładny stan, sygnowany B.Z., gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
700 PLN
1077

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.80, ładny stan, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnatura firmowa Philatelia Kraków, sygnatura SM gwarancja i opis Mikstein.

Fi.33
Mi.32
1 400 PLN
1078

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.86 "uszkodzony romb, lekki ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Łaszkiewicz, Schmutz.

Fi.34
Mi.33
240 PLN
1079

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.21 "uszkodzone litery PO w POCZTA i w POLSKA", gwarancja i opis pozycji.

Fi.34
Mi.33
300 PLN
1080

Fi.34 B3
Mi.33
750 PLN
1081

Fi.34B1
Mi.33
750 PLN
1082

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 62 z przypadkową usterką w postaci uszkodzonej litery O w POLSKA, gwarancja Mikstein, Miszczak.

Fi.35
Mi.34
85 PLN
1083

Fi.35
Mi.34
400 PLN
1084

Fi.35
Mi.34
200 PLN
1085

Fi.35
Mi.34
180 PLN
1086

Fi.35
Mi.34
240 PLN
1087

Fi.35 B2
Mi.34
400 PLN
1088

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z niedawno skatalogowanym błędem na poz.41 "otwarte O w POCZTA" i dodatkowo, co unikalne, z pełnym abklatschem na którym błąd jest tak samo dobrze widoczny, bardzo ładny stan, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.35 B10
Mi.34
4 000 PLN
1089

Fi.35B1
Mi.34
240 PLN
1090

Fi.35B1
Mi.34
250 PLN
1091

Fi.35B1
Mi.34
300 PLN
1092

Fi.36B1
Mi.35
1 600 PLN
1093

Fi.36B2
Mi.35
1 600 PLN
1094

Fi.37II
Mi.36
8 000 PLN
1095

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
15 PLN
1096

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Melnik.

Fi.38
Mi.48
40 PLN
1097

Fi.38
Mi.48
300 PLN
1098

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z niespotykanie dużym przesunięciem nadruku i dodatkowo unieważniony bardzo rzadkim kasownikiem rusztowym, spotykanym tylko na skarcie, sygnowany, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
1 200 PLN
1099

Fi.38
Mi.48
250 PLN
1100

Fi.38
Mi.48
50 PLN