Auction 61. Russia

35602

1946 ZSRR, ilustrowana karta pocztowa, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.P189
70 PLN
35603

1950 ZSRR, metro moskiewskie, seria czysta.

Mi.1484-90
60 PLN
35604

1952 ZSRR, 28 rocznica śmierci W.I.Lenina, seria czysta.

Mi.1615-17
25 PLN
35605

1952 ZSRR, sporty zimowe, seria czysta.

Mi.1619-20
12 PLN
35606

1954 ZSRR, 125 rocznica śmierci A.Gribojedowa, znaczek czysty z rzadkim ząbkowaniem 12,5:12.

Mi.1693C
35 PLN
35607

1955 ZSRR, 85 rocznica urodzin W.I.Lenina, seria czysta.

Mi.1756-58
25 PLN
35608

1955 ZSRR, Ogólnozwiązkowa wystawa w Moskwie, seria czysta.

Mi.1764-79
30 PLN
35609

1956 ZSRR, malarstwo W.G.Perowa, seria czysta.

Mi.1826-28
12 PLN
35610

1956 ZSRR, 86 rocznica urodzin W.I.Lenina, znaczek czysty.

Mi.1829
20 PLN
35611

1956 ZSRR, 100 rocznica urodzin I.Franko, znaczek czysty z rzadkim ząbkowaniem 12,5:12.

Mi.1869A
25 PLN
35612

1956 ZSRR, Machmud Aiwasow, znaczek kasowany z podpisem Muchamed.

Mi.1871 IA
60 PLN
35613

1958 ZSRR, 200 rocznica Akademii Sztuki, znaczek czysty.

Mi.2074
10 PLN
35614

1958 ZSRR, konferencja ministrów poczty, znaczki czyste: błędnodruk z odwróconą flagą czeską i drugi nakład - poprawiony.

Mi.2084I+II
45 PLN
35615

1958-59 ZSRR, samoloty, komplet trzech serii ciętych.

Mi.2106-08,69-71,93B
50 PLN
35616

1958 ZSRR, 100-lecie znaczka rosyjskiego, seria cięta.

Mi.2114, 18-19 B
25 PLN
35617

1958 ZSRR, blok polarny czysty w ładnym stanie.

Mi.Bl.27
50 PLN
35618

1959 ZSRR, Ogólnozwiązkowa wystawa przemysłowa, seria czysta.

Mi.2188-89
10 PLN
35619

1961 ZSRR, XXII zjazd KPZR, znaczek przedrukowy na srebrnej folii, czysty.

Mi.2541
60 PLN