1004 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcona litera S", gwarancja Schmutz. | Fi.27aB8 Mi.26 |
| 60 PLN | |
1005 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.400.-) i dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL", ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.27a No B5 Mi.26 |
| 480 PLN | |
1006 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja Berbeka. | Fi.27b Mi.26 |
| 180 PLN | |
1007 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 z błędem "brak liter TA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.28B10 Mi.27 |
| 60 PLN SOLD | |
1008 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50 hal. z zaawansowanym błędem na poz.40 "brak liter TA(ZTA) i zniekształcony orzeł", gwarancja i opis. | Fi.28 B10 Mi.27 |
| 120 PLN | |
1009 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, zagięcie na gumie, gwarancja Schmutz. | Fi.28No Mi.27K |
| 300 PLN SOLD | |
1010 |
| 320 PLN | |
1011 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.750.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz | Fi.28 No Mi.27 |
| 700 PLN | |
1012 |
| 1 000 PLN | |
1013 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym (Fi.10000.-), piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz. | Fi.28 Non Mi.27 |
| 10 000 PLN | |
1014 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.29 Mi.28 |
| 20 PLN | |
1015 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak liter ZTA", gwarancja Miszczak. | Fi.29B10 Mi.28 |
| 15 PLN | |
1016 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 10 z błędem "brak liter ZTA", gwarancja Schmutz. | Fi.29B10 Mi.28 |
| 15 PLN | |
1017 |
| 35 PLN | |
1018 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Falkowski. | Fi.29No Mi.28K |
| 300 PLN SOLD | |
1019 |
| 250 PLN | |
1020 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.29No Mi.28K |
| 650 PLN | |
1021 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem odwróconym, cień śladu po podlepce, gwarancja Berbeka. | Fi.29 No Mi.28 |
| 400 PLN | |
1022 |
| 1 800 PLN | |
1023 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.48 (Fi.1800.-), sygnatura firmowa Philatelia Kraków, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikulski. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 700 PLN | |
1024 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 10, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.31 Mi.30 |
| 3 200 PLN | |
1025 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43, dwie podlepki i lekkie załamanie papieru, gwarancja. | Fi.32I Mi.31 |
| 160 PLN | |
1026 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.18 "gwóźdź w literze K", sygnatura firmowa Philatelia Kraków, gwarancja z opisem pozycji Koopman, Schmutz. | Fi.32I B Mi.31 |
| 900 PLN | |
1027 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.34 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Krawczyk. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 220 PLN SOLD | |
1028 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.49(99), ładny stan, sygnowany B.Z., gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 800 PLN | |
1029 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 15 - uszkodzone litery P, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 800 PLN | |
1030 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 31 - silne uszkodzenie liter P, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 800 PLN | |
1031 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 45, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 450 PLN | |
1032 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z rzadkim nadrukiem formy IIE z poz. 17, gwarancja. | Fi.32II Mi.31 |
| 380 PLN | |
1033 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 33, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 600 PLN | |
1034 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.80, ładny stan, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnatura firmowa Philatelia Kraków, sygnatura SM gwarancja i opis Mikstein. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 600 PLN | |
1035 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 48, minimalnie załamany narożnik, gwarancja Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 180 PLN SOLD | |
1036 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.21 "uszkodzone litery PO w POCZTA i w POLSKA", gwarancja i opis pozycji. | Fi.34 Mi.33 |
| 300 PLN | |
1037 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.34B1 Mi.33 |
| 200 PLN | |
1038 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja Berbeka. | Fi.34B1 Mi.33 |
| 750 PLN | |
1039 |
| 750 PLN | |
1040 |
| 80 PLN SOLD | |
1041 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.74, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 110 PLN SOLD | |
1042 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31 z silnymi uszkodzeniami liter, plamy od farby drukarskiej, ledwie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 240 PLN | |
1043 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | Fi.35B1 Mi.34 |
| 300 PLN | |