1084 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 80 PLN | |
1085 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |
1086 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | Fi.42B1 Mi.40 |
| 90 PLN | |
1087 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.42B1 Mi.40 |
| 60 PLN | |
1088 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42B1 Mi.40 |
| 60 PLN | |
1089 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", lekki i mały ślad po podlepce, piękny stan, gwarancja Danowski, z opisem Mikstein. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 90 PLN | |
1090 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Berbeka. | Fi.42B2 Mi.40 |
| 180 PLN | |
1091 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w nadrukiem formy pierwszej z poz. 29-30, lewy znaczek bez błędu ślad po podlepce, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A" postfrisz z lekko złamanym prawym dolnym ząbkiem, gwarancja Mikulski. | Fi.42B3 Mi.40 |
| 250 PLN | |
1092 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19, gwarancja. | Fi.43 Mi.41 |
| 65 PLN | |
1093 |
1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukiem pierwszej formy z poz. 94-5, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 80 PLN SOLD | |
1094 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 66, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 60 PLN SOLD | |
1095 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 90 PLN SOLD | |
1096 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63, znaczek bez gumy, gwarancja. | Fi.43 Mi.41 |
| 20 PLN | |
1097 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 21, gwarancja. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN SOLD | |
1098 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 71-72, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 120 PLN | |
1099 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 49-50, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 120 PLN SOLD | |
1100 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, szczątkowa guma, gwarancja Landre. | Fi.43 Mi.41 |
| 30 PLN | |
1101 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN SOLD | |
1102 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43, gwarancja i oznaczenie. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN SOLD | |
1103 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 71, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN SOLD | |
1104 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 6, gwarancja Łaszkiewicz, Ryblewski. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN SOLD | |
1105 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 33, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN SOLD | |
1106 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 27, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 70 PLN SOLD | |
1107 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN SOLD | |
1108 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.100 "A jak Ą w POLSKA", to skrajne uszkodzenie całej I formy przedrukowej - błąd eksponowany w ważnych zbiorach wystawowych, gwarancja i opis pozycji Łaszkiewicz, Schmutz. | Fi.43 B Mi.41 |
| 200 PLN | |
1109 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.93 (Fi.3000.-), w bardzo ładnym stanie i z atrakcyjną ceną wywoławczą, gwarancja Krawczyk. | Fi.44 Mi.42 |
| 2 800 PLN | |
1110 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 21, w tak doskonałym stanie duża rzadkość, gwarancja Kronenberg, Mikulski, fotoatest Schmutz. | Fi.44 Mi.42 |
| 10 000 PLN SOLD | |
1111 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z niedawno skatalogowanym błędem na poz.41 "otwarte O w POCZTA", bardzo ładny stan, dwie sygnatury, gwarancja i opis "uszkodzone PO" Schmutz. | Fi.44 B10 Mi.42 |
| 15 000 PLN | |
1112 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.97 (Fi.250.-), bardzo ładny stan, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.45I Mi.43 |
| 220 PLN | |
1113 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.57, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Taipale. | Fi.45I Mi.43 |
| 90 PLN | |
1114 |
| 120 PLN | |
1115 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 72 PLN SOLD | |
1116 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 100 z błędem "uszkodzona litera P w POLSKA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45IB Mi.43 |
| 400 PLN | |
1117 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31 z błędem "uszkodzone PP", gwarancja i opis błędu Schmutz. | Fi.45IB Mi.43 |
| 120 PLN | |
1118 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.21 "uszkodzone O w POCZTA", gwarancja i opis Taipale. | Fi.45I B Mi.43 |
| 120 PLN | |
1119 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.84 "S zakończone łezką", sygnowany, gwarancja falkowski, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 350 PLN | |
1120 |
| 450 PLN | |
1121 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | Fi.45IB1 Mi.43 |
| 100 PLN SOLD | |
1122 |
| 100 PLN | |
1123 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem nadruku "uszkodzone A", gwarancja Mikulski. | Fi.45IB3 Mi.43 |
| 650 PLN SOLD | |