Auction 55. PoW Gross Born camp

24393

1945 Tydzień Ziemi Czerwieńskiej, znaczek za 20 gr., lekkie przebarwienia, gwarancja.

Fi.29
70 PLN
24394

1945 Tydzień Ziemi Czerwieńskiej, marginesowy znaczek za 20 gr., gwarancja Schmutz.

Fi.29
80 PLN
24395

1945 kartka bez znaczka ze stemplem opłaty ryczałtowej.

180 PLN
24396

1945 Tydzień Ziemi Czerwieńskiej, karta z dekoracyjnym ornamentem przedstawiającym herby: Rzeszowa, Lwowa i Łańcuta; minimalnie słabszy stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.Cp31
150 PLN
24397

Fi.D1
700 PLN
24398

1945 znaczek dopłaty nie wprowadzony do obiegu, lekkie załamania, gwarancja Schmutz.

Fi.D1
550 PLN
24399

1945 500 rocznica bitwy pod Warną, nie wprowadzony do obiegu (większość nakładu zniszczono) znaczek za 50 gr., bez gumy, prawy narożnik załamany, niska cena wywoławcza, sygnowany Kronenberg.

Fi.I
300 PLN
24400

1945 Władysław Warneńczyk, znaczek nie wprowadzony do obiegu, gwarancja Schmutz.

Fi.I
1 100 PLN