The new auction will start soon

Auction 55. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
25937

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.Bl.24 B2
Mi.Bl.26 
40 PLN
25938

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.Bl.24 B3
Mi.Bl.26 
40 PLN
25939

1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ".

Fi.bl.25 B1
Mi.Bl.27 
20 PLN
25940

1963 karnet - "700 LAT MIASTA ŻNINA".

Fi.1046
Mi.1190  
40 PLN
25941

1963 "ORP ISKRA SZKOLI NOWE KADRY OFICERÓW MORSKICH" Gdynia, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 30.VI; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1051
Mi.1195 
20 PLN
25942

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, nowodruk.

Fi.1054ND
150 PLN
25943

1963 nowodruk z okazji Europejskiej Wystawy Znaczków Sportowych we Wrocławiu.

Fi.1054ND
120 PLN
25944

1963 rocznik znaczków czystych.

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456 
300 PLN
25945

1963 rasy psów, komplet kopert FDC.

Fi.1226-34
Mi.1374-82 
20 PLN
25946

1963 "SESJA NAUKOWA 500-LECIA BITWY MORSKIEJ NA ZALEWIE WIŚLANYM" Elbląg, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 15.IX; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1240
Mi.1388 
20 PLN
25947

1963 100. rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, arkusz sprzedażny z parkami w układzie tete - beche, zagięcie między pierwszym i drugim rzędem, lekko uszkodzone dolny i górny brzeg arkusza.

Fi.1244
Mi.1392 
200 PLN
25948

1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; dobry stan zachowania (kilka kart z minimalnie słabszymi narożnikami); temat - FAUNA, PŁAZY, GADY.

Fi.1245-1256
Mi.1393-1404 
250 PLN
25949

1963 gady i płazy, komplet kopert FDC.

Fi.1245-56
Mi.1393-404 
15 PLN
25950

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym dwa znaczki z katalogowanymi błędami; 1260B1 i 1261B2, stan bardzo dobry - widoczne zażółcenie od skanowania.

Fi.1257-62
Mi.1405-10 
300 PLN
25951

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, arkusz sprzedażny znaczka za 60 gr.

Fi.1259
Mi.1407A 
30 PLN
SOLD
25952

1963 mistrzostwa świata w szermierce - Gdańsk, parka znaczków za 1.55 zł., prawy z błędem "dwukrotnie przerwana szpada", gwarancja.

Fi.1261+1261 B2
Mi.1409A 
40 PLN
25953

1963 wielcy Polacy, dwusektorowy arkusz sprzedażny rozdzielony pustopolami złożony w połowie.

Fi.1263
Mi.1411 
600 PLN
25954

1963 wielcy Polacy, seria w czworoblokach rozdzielonych międzypolem z nazwą serii na marginesie.

Fi.1263-6
Mi.1411-4 
120 PLN
25955

1963 wielcy Polacy, dwusektorowy arkusz sprzedażny rozdzielony pustopolami złożony w połowie.

Fi.1264
Mi.1412 
600 PLN
25956

1963 wielcy Polacy, dwusektorowy arkusz sprzedażny rozdzielony pustopolami złożony w połowie.

Fi.1265
Mi.1413 
600 PLN
25957

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym znaczki z błędami; 1267B1 i B2, 1268B1, B2 i B 4, 1269B1, stan bardzo dobry - widoczne zażółcenie od skanowania.

Fi.1267-9
Mi.1451-7 
250 PLN
25958

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1267 B1
Mi.1415 
35 PLN
25959

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1267 B1
Mi.1415 
30 PLN
25960

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
15 PLN
25961

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
10 PLN
25962

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268 B1
Mi.1416 
30 PLN
25963

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1268B2
Mi.1416 
20 PLN
25964

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268 B4
Mi.1416 
35 PLN
25965

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym dwa znaczki z katalogowanymi błędami; 1270B1, 1272B1 i 1275B1, stan bardzo dobry.

Fi.1270-5 ark.
Mi.1418-23 
450 PLN
SOLD
25966

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy górny znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418 
25 PLN
25967

1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce", znaczek za 40 gr. z błędem "krótka stopa", gwarancja.

Fi.1270 B1
Mi.1418 
30 PLN
25968

1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce" znaczek za 60 gr. z błędem "1863 zamiast 1963", gwarancja.

Fi.1272 B1
Mi.1420 
30 PLN
25969

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja.

Fi.1279 B2
Mi.1427 
50 PLN
25970

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
40 PLN
25971

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
50 PLN
25972

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym dwa znaczki z katalogowanymi błędami; 1286B1, B2, 1287B1, B2, B3, 1288B1, stan bardzo dobry - widoczne zażółcenie od skanowania.

Fi.1286-8
Mi.1434-6 
250 PLN
25973

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1287 B1
Mi.1416 
30 PLN
25974

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1287 B4
Mi.1416 
40 PLN
25975

1963 Zdobywanie kosmosu, niekatalogowany !!! znaczek za 60 gr. na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1292x
Mi.1440 
100 PLN
25976

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,50 zł z powtarzalnym błędem "biały obiekt pomiędzy bocznymi antenami rakiety" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1294 B
Mi.1442 
35 PLN