Auction 54. General Government

17258

1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa karta o sygnaturze I.44 z powtarzalną usterką występującą w części nakładu "uszkodzony górny szeryf litery E w POSTKARTE", czysta.

Fi.Cp9c z
Mi.P12/03
120 PLN
17259

1944 formularz służbowy z Krakowa z zawiadomieniem o rozwiązaniu punktu abonamentowego znaczków w urzędzie Kraków 3 z obiegu pocztowego do Warszawy, formularz na całostce dla Portu Gdańsk.

Fi.Fcp2
1 800 PLN