Auction 49. Overprint editions 1918-1919

12775

1918 seria pomnikowa, znaczek z uszkodzoną prawą ramką, gwarancja i opis Weźranowski.

Mi.2
25 PLN
12776

1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 36 z słabo odbitą prawą ramką, gwarancja i opis usterki znaczka podstawowego Schmutz.

Mi.2
40 PLN
12777

1918 OSTROŁĘKA, seria pomnikowa, znaczek za 5 fen./2 gr. ze znacznie przesuniętym nadrukiem, unieważniony kasownikiem prowizorycznym z Ostrołęki, gwarancja.

60 PLN
12778

1918 seria pomnikowa, znaczki za: 5 fen./2 gr., 10 fen./6 gr. i za 25 fen./10 gr. na kopercie skasowane 20.II w urzędzie Warszawa 6.

Fi.2-4
40 PLN
12779

1918 seria pomnikowa.

Fi.2-5
Mi.2-5
80 PLN
12780

1918 seria pomnikowa, seria stemplowana grzecznościowo na kopercie.

Fi.2-5
Mi.2-5
20 PLN
12781

1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "przerwane prawe 5", rzadka usterka występująca tylko w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2 B
Mi.2
110 PLN
12782

1918 seria pomnikowa, znaczek z usterką uszkodzony prawy brzeg znaczka, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2 B
Mi.2
50 PLN
12783

1918 seria pomnikowa, prawe znaczki z poz. 36, 45 z uszkodzoną ramką na wskutek zużycia matrycy, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2 B
Mi.2
110 PLN
12784

1918 seria pomnikowa, znaczek za 5 fen./2 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.15 "uszkodzone z", gwarancja.

Fi.2 B
40 PLN
12785

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2 B1
Mi.2
20 PLN
12786

1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "uszkodzone N", gwarancja Schmutz.

Fi.2B2
Mi.2
80 PLN
12787

1918 seria pomnikowa, górny prawy znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja Schmutz.

Fi.2B3
Mi.2
80 PLN
12788

Fi.2 B3
Mi.2
50 PLN
12789

1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2 B3
Mi.2
60 PLN
12790

1918 seria pomnikowa, znaczki z nadrukiem z poz. 19-20/28-29, prawy górny znaczek z błędem występującym "uszkodzone kropka pomiędzy nóżkami k".

Fi.2 B3
Mi.2
45 PLN
12791

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "prawa 5 z kropką wewnątrz", gwarancja i oznaczenie.

Fi.2 B5
Mi.2
50 PLN
12792

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym w części nakładu "plamka przy l", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2 B8
Mi.2
90 PLN
12793

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Petriuk.

Fi.2No
Mi.2K
500 PLN
12794

1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem.

Mi.3
80 PLN
12795

1918 seria pomnikowa, miejscowy list polecony z Warszawy 21.2.19, piękna frankatura wielokrotna, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.3
1 000 PLN
12796

Mi.3
70 PLN
12797

1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z poz. 38 z błędem "uszkodzona 1 w prawej 10", gwarancja i opis Schmutz.

Mi.3
80 PLN
12798

1918 WARKA, seria pomnikowa, znaczek za 10 f./6 gr. unieważniony owalnym kasownikiem prowizorycznym w Warce, gwarancja Landre.

60 PLN
12799

Mi.3
45 PLN
12800

1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem w poziomie w prawo, znaczek brzegowy - brak prawej "10", gwarancja Walisch.

Mi.3
50 PLN
12801

Mi.3
70 PLN
12802

Mi.3
80 PLN
12803

1918 seria pomnikowa, dolny środkowy znaczek z poz. 38 z błędem "prawa 1 bez noska", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3 B
Mi.3
80 PLN
12804

1918 seria pomnikowa, prawy znaczek z poz. 3 z błędem "l zamiast 1", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3 B
Mi.3
54 PLN
12805

1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen./6 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.17 "N zakończone haczykiem", gwarancja.

Fi.3 B
30 PLN
12806

1918 seria pomnikowa, czworoblok z poz. 3/13, lewy dolny znaczek z błędem "Poezta", dolne znaczki zagięte przed nadrukiem, podniesiona gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3 B1
Mi.3
40 PLN
12807

1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen. z błędem "Poezta", gwarancja.

Fi.3 B1
Mi.3
25 PLN
12808

Fi.3 B1
Mi.3
25 PLN
12809

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wyszczerbione N", gwarancja Petriuk.

Fi.3B2
Mi.3
40 PLN
12810

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wyszczerbione N", ubytki w gumie i podlepka, gwarancja.

Fi.3B2
Mi.3
15 PLN
12811

Fi.3 B2
Mi.3
150 PLN
12812

Fi.3 B3
30 PLN
12813

Fi.3 B6
Mi.3
30 PLN
12814

1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski.

Fi.3No
Mi.3K
200 PLN