Auction 49. Overprint editions 1918-1919

13055

Fi.24
Mi.24
90 PLN
13056

1918 drugie wydanie lubelskie, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
15 PLN
13057

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku w cenie zwykłego znaczka, sygnowany, gwarancja.

Fi.24
20 PLN
13058

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z mocnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Petriuk. Rzadko obecnie oferowane są parki i większe kawałki z tego typu błędami, bardzo efektowne i ładne do specjalizacji.

Fi.24
Mi.24
250 PLN
13059

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruki z poz. 13-14, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.24
Mi.24
40 PLN
13060

Fi.24Ndw
Mi.24
480 PLN
13061

Fi.24No
Mi.24K
72 PLN
13062

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
13063

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
13064

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski, Melnik.

Fi.25a
Mi.25I
50 PLN
13065

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym, gwarancja Jendroszek.

Fi.25a
Mi.25I
45 PLN
13066

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
13067

Fi.25a
Mi.25I
150 PLN
13068

Fi.25a
Mi.25I
20 PLN
13069

Fi.25a
Mi.25I
20 PLN
13070

Fi.25a B10
Mi.25I
40 PLN
13071

Fi.25a B10
Mi.25I
50 PLN
13072

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter ZTA, gwarancja.

Fi.25a B9
Mi.25I
30 PLN
13073

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
13074

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, duże podlepki, gwarancja Jungjohann.

Fi.25b
Mi.25I
35 PLN
13075

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.200.-), gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
180 PLN
13076

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy górny z błędem na poz.10 "brak liter ZTA" a prawy dolny z błędem na poz.20 "brak liter TA" (Fi.880.-) w cenie zwykłych znaczków, gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25b + 25b B9 + 25
Mi.25I
800 PLN
13077

Fi.25 Non
Mi.25I
5 000 PLN
13078

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruku z lewej strony, gwarancja.

Fi.26
Mi.25II
200 PLN
13079

Fi.26
Mi.25II
80 PLN
13080

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z częściowym niedodrukiem - brak środkowej części nadruku, osobliwe, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.26
Mi.25II
100 PLN
13081

Fi.26No
Mi.25IIK
150 PLN
13082

Fi.26No
Mi.25IIK
400 PLN
13083

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jendroszek.

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
13084

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.27a
Mi.26
150 PLN
13085

Fi.27a
Mi.26
300 PLN
13086

Fi.27a, 27No, 73A, 7
Mi.26, 26K, 65, 77&n
2 850 PLN
13087

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.12 "prawa gwiazdka zniekształcona", piękny stan, gwarancja i opis

Fi.27a B7
Mi.26
80 PLN
13088

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.48 "litera S zniekształcona", piękny stan, gwarancja i opis.

Fi.27a B8
Mi.26
180 PLN
13089

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.27a No
Mi.26
300 PLN
13090

1918 drugie wydanie lubelskie, sześcioblok znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem, dwa z nich (prawy i lewy dolny) z błędami - na poz.7 "brak kropki po HAL", a na poz.9 "HAI zamiast HAL", całóść w cenie zwykłych znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.27a No B5+B6
Mi.26
2 100 PLN
13091

Fi.27b
Mi.26
700 PLN
13092

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.12 "prawa gwiazdka zniekształcona" w ładnym stanie, gwarancja i opis Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.27b B7
Mi.26
1 250 PLN
13093

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 30 z brzegowym uszkodzeniem nadruku "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.28 B10
Mi.27
40 PLN
13094

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50 hal. z zaawansowanym błędem na poz.10 "brak liter ZTA(a nawet CZTA) i zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.28 B9
Mi.27
125 PLN