Auction 47. Overprint editions 1918-1919

972

Fi.22a B4
Mi.22a
35 PLN
973

Fi.22a B4
Mi.22a
30 PLN
974

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja.

Fi.22a B4
Mi.22a
30 PLN
975

Fi.22a No
Mi.22a K
150 PLN
976

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem odwróconym, ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.22a No
120 PLN
977

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 44, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann.

Fi.22b
Mi.22b
380 PLN
978

Fi.22b
1 600 PLN
979

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym z fajnie uszkodzonymi gwiazdkami, na odwrocie lekka sygnatura ołówkiem kopiowym i stempelek firmowy BM, poza tym w pięknym stanie, gwarancja Mikstein, Miszczak.

Fi.22b
380 PLN
980

Fi.22b
200 PLN
981

Fi.22b
Mi.22b
225 PLN
982

Fi.22b
Mi.22b
250 PLN
983

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z fioletowym nadrukiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
250 PLN
984

Fi.22b B
900 PLN
985

Fi.22bNo
Mi.22bK
900 PLN
986

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 200 PLN
987

Fi.22bNo
Mi.22bK
700 PLN
988

Fi.22b No
Mi.22b K
1 000 PLN
989

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z fioletowym nadrukiem odwróconym, ładny stan, gwarancja Gryżewski.

Fi.22b No
1 200 PLN
990

Fi.23a
Mi.23B
100 PLN
991

Fi.23a
Mi.23A
40 PLN
992

Fi.23aNo
Mi.23AK
450 PLN
993

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, piękny stan, gwarancja Mikstein, Gryżewski, Malinowski.

Fi.23a No
Mi.23A
300 PLN
994

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z odwróconym i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", poza naturalnym lekkim pęknięciem gumy w pięknym stanie, gwarancja Falkowski.

Fi.23a No B
Mi.23A
350 PLN
995

Fi.23b
Mi.23B
80 PLN
996

Fi.23No
Mi.23K
240 PLN
997

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.23No
Mi.23K
180 PLN
998

Fi.23No
Mi.23K
360 PLN
999

Fi.24
Mi.24
90 PLN
1000

1918 drugie wydanie lubelskie, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
15 PLN
1001

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z lekko przesuniętym w pionie nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.24
40 PLN
1002

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Petriuk. Rzadko obecnie oferowane są parki i większe kawałki z tego typu błędami, bardzo efektowne i ładne do specjalizacji.

Fi.24
Mi.24
250 PLN
1003

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruki z poz. 13-14, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.24
Mi.24
40 PLN
1004

Fi.24Ndw
Mi.24
480 PLN
1005

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
1006

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
1007

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem odwróconym, ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.24 No
150 PLN
1008

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
1009

Fi.25a
Mi.25I
150 PLN
1010

Fi.25a
Mi.25I
20 PLN
1011

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
35 PLN