Auction 45. Overprint editions 1918-1919

18704

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.29
Mi.28
15 PLN
18705

Fi.29
Mi.28
80 PLN
18706

Fi.29B10
Mi.28
30 PLN
18707

Fi.29 B10
Mi.28
40 PLN
18708

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Schmutz.

Fi.29 B10
Mi.28
50 PLN
18709

Fi.29 B9
Mi.28
35 PLN
18710

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Falkowski.

Fi.29No
Mi.28K
300 PLN
18711

50 PLN
18712

50 PLN
18713

300 PLN
18714

50 PLN
18715

Fi.30
Mi.29
1 000 PLN
18716

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.30B1
Mi.29
3 100 PLN
18717

Fi.30B1
Mi.29
2 000 PLN
18718

Fi.30 B1
Mi.29
1 750 PLN
18719

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", cień śladu po podlepce, piękny stan, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein, kolorowy fotoatest Mikulski.

Fi.31 B1
Mi.30
2 200 PLN
18720

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Jungjohann.

Fi.32IB1
Mi.31
240 PLN
18721

Fi.32I B1
Mi.31
220 PLN
18722

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.32IB2
Mi.31
500 PLN
18723

Fi.33
Mi.32
1 100 PLN
18724

Fi.33
Mi.32
1 100 PLN
18725

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędami na poz.11 "uszkodzone litery P, O i C w POCZTA, oraz P i O w POLSKA", kilka kropek widocznych na skanie i na odwrocie oraz drobne pęknięcia na gumie, sygnatura SM i gwarancja i opis Mikstein.

Fi.33 B
Mi.32
2 200 PLN
18726

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.67 na wycinku, gwarancja i opis Jungjohann BPP.

Fi.34
Mi.33
220 PLN
18727

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.34
Mi.33
160 PLN
18728

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 67, gwarancja Schmutz.

Fi.34
Mi.33
120 PLN
18729

Fi.34 B
Mi.33
250 PLN
18730

Fi.34 B3
Mi.33
750 PLN
18731

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 32, gwarancja Schmutz.

Fi.35
Mi.34
180 PLN
18732

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.23, ślad po podlepce, ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.35
Mi.34
160 PLN
18733

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.100 "uszkodzone A (jak Ą)w POLSKA", na wycinku, gwarancja i opis pozycji.

Fi.35 B
Mi.34
500 PLN
18734

Fi.35B1
Mi.34
240 PLN
18735

Fi.35 B1
Mi.34
250 PLN
18736

Fi.35 B2
Mi.34
400 PLN
18737

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 73 pierwszej formy z błędem "dwukropek", znaczek w tak doskonałym stanie bez podlepki niezwykle rzadki, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.35 B2
Mi.34
3 050 PLN
18738

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 2, gwarancja Schmutz, Jungjohann.

Fi.36
Mi.35
700 PLN
18739

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 65, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.36
Mi.35
600 PLN
18740

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.36
Mi.35
400 PLN
18741

Fi.36
Mi.35
550 PLN
18742

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikulski.

Fi.36B1
Mi.35
700 PLN
18743

Fi.36 B10
Mi.35
1 000 PLN