Auction 44. Overprint editions 1918-1919

13044

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z usterką na poz.2 "w rombie zamiast kwadracika romb", sygnatura PIONIER, gwarancja i opis pozycji Schmutz.

Fi.42
Mi.41
40 PLN
13046

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.42B1
Mi.40
50 PLN
13048

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.42B2
Mi.40
120 PLN
13049

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43
Mi.41
25 PLN
13050

Fi.43
Mi.41
25 PLN
13051

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 61, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.43
Mi.41
25 PLN
13052

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.59, gwarancja i opis Falkowski.

Fi.43
Mi.41
30 PLN
13053

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z usterką na poz.71 "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja i opis pozycji Jungjohann BPP.

Fi.43
Mi.42
40 PLN
13054

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 23-33, gwarancja.

Fi.43
Mi.41
50 PLN
13055

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54-55, niewielkie spękania na gumie, gwarancja Schmutz.

Fi.43
Mi.41
70 PLN
13056

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79-80, lewy znaczek niewielka plamka na gumie, gwarancja Schmutz.

Fi.43
Mi.41
60 PLN
13059

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Jungjohann.

Fi.43B1
Mi.41
45 PLN
13060

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.43B1
Mi.41
40 PLN
13061

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z bardzo zaawansowanym błędem na poz.4 "cienkie Z i C pęknięte w połowie", sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.43 B1
Mi.42
200 PLN
13062

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 73 z błędem "dwukropek" z rzadkiej na tym znaczku fazy nadruku z wcięciem w literze P w POCZTA, gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.43B2
Mi.41
120 PLN
13064

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja.

Fi.43 B2
Mi.41
100 PLN
13065

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja Jungjohann.

Fi.43B3
Mi.41
100 PLN
13066

Fi.43B3
Mi.41
240 PLN
13067

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym formy pierwszej z poz. 71, gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.43No
Mi.41
600 PLN
13068

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 9, ślady po podlepce, ładny stan zachowania, gwarancja Taipale, Mikulski, Jungjohann.

Fi.44
Mi.42
3 800 PLN
13069

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.2/13, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
600 PLN
13070

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29, gwarancja Ryblewski.

Fi.45I
Mi.43
95 PLN
13071

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 52-53, prawy znaczek żółta plamka widoczna od strony gumy, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
120 PLN
13072

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57/68, górne znaczki niewielkie ślady po podlepkach, gwarancja Danowski.

Fi.45I
Mi.43
250 PLN
13073

Fi.45I
Mi.43
45 PLN
13075

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.45IB1
Mi.43
90 PLN
13076

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.73 "dwukropek", w ładnym stanie, gwarancja Krawczyk.

Fi.45I B2
Mi.43
500 PLN
13078

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", ciężkie podlepki, gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.45IB3
Mi.43
350 PLN
13081

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA typ 2, gwarancja Mikstein i z oznaczeniem Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
30 PLN
13082

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein.

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
13083

1919 wydanie krakowskie, znaczek na wycinku, gwarancja.

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
13084

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem typ 5, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
30 PLN
13085

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
25 PLN
13086

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
13087

Fi.46a
Mi.44
20 PLN
13089

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA z poz. 95 lub IVB z poz. 22 z błędem "A w POCZTA z ostrogą", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.46a B
Mi.44
150 PLN
13090

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 8 z błędem "POEZTA", znaczek posiada silna naturalna fałdę w papierze wyglądająca jak złamanie, gwarancja.

Fi.46a B7
Mi.44
200 PLN
13091

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVA, w kolorze szarawoniebieskim, gwarancja Landre.

Fi.46ac
Mi.45
80 PLN
13093

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarym, naturalne poziome złamanie w górnej części, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.46b
Mi.44
100 PLN
13095

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarym, niewielki ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.46ba
Mi.44
120 PLN