13044 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z usterką na poz.2 "w rombie zamiast kwadracika romb", sygnatura PIONIER, gwarancja i opis pozycji Schmutz. | Fi.42 Mi.41 |
| 40 PLN | |
13046 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.42B1 Mi.40 |
| 50 PLN | |
13048 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.42B2 Mi.40 |
| 120 PLN | |
13049 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 25 PLN | |
13050 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 71, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 25 PLN | |
13051 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 61, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 25 PLN | |
13052 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.59, gwarancja i opis Falkowski. | Fi.43 Mi.41 |
| 30 PLN | |
13053 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z usterką na poz.71 "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja i opis pozycji Jungjohann BPP. | Fi.43 Mi.42 |
| 40 PLN | |
13054 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 23-33, gwarancja. | Fi.43 Mi.41 |
| 50 PLN | |
13055 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54-55, niewielkie spękania na gumie, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 70 PLN | |
13056 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79-80, lewy znaczek niewielka plamka na gumie, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 60 PLN | |
13059 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Jungjohann. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 45 PLN | |
13060 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 40 PLN | |
13061 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z bardzo zaawansowanym błędem na poz.4 "cienkie Z i C pęknięte w połowie", sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.43 B1 Mi.42 |
| 200 PLN | |
13062 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 73 z błędem "dwukropek" z rzadkiej na tym znaczku fazy nadruku z wcięciem w literze P w POCZTA, gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.43B2 Mi.41 |
| 120 PLN SOLD | |
13064 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja. | Fi.43 B2 Mi.41 |
| 100 PLN SOLD | |
13065 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja Jungjohann. | Fi.43B3 Mi.41 |
| 100 PLN SOLD | |
13066 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B3 Mi.41 |
| 240 PLN SOLD | |
13067 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym formy pierwszej z poz. 71, gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.43No Mi.41 |
| 600 PLN | |
13068 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 9, ślady po podlepce, ładny stan zachowania, gwarancja Taipale, Mikulski, Jungjohann. | Fi.44 Mi.42 |
| 3 800 PLN SOLD | |
13069 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.2/13, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 600 PLN SOLD | |
13070 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29, gwarancja Ryblewski. | Fi.45I Mi.43 |
| 95 PLN SOLD | |
13071 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 52-53, prawy znaczek żółta plamka widoczna od strony gumy, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 120 PLN | |
13072 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57/68, górne znaczki niewielkie ślady po podlepkach, gwarancja Danowski. | Fi.45I Mi.43 |
| 250 PLN | |
13073 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 45 PLN | |
13075 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.45IB1 Mi.43 |
| 90 PLN | |
13076 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.73 "dwukropek", w ładnym stanie, gwarancja Krawczyk. | Fi.45I B2 Mi.43 |
| 500 PLN | |
13078 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", ciężkie podlepki, gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.45IB3 Mi.43 |
| 350 PLN | |
13081 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA typ 2, gwarancja Mikstein i z oznaczeniem Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 30 PLN SOLD | |
13082 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
13083 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek na wycinku, gwarancja. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
13084 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem typ 5, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 30 PLN | |
13085 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 25 PLN | |
13086 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
13087 |
| 20 PLN | |
13089 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA z poz. 95 lub IVB z poz. 22 z błędem "A w POCZTA z ostrogą", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46a B Mi.44 |
| 150 PLN | |
13090 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 8 z błędem "POEZTA", znaczek posiada silna naturalna fałdę w papierze wyglądająca jak złamanie, gwarancja. | Fi.46a B7 Mi.44 |
| 200 PLN | |
13091 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVA, w kolorze szarawoniebieskim, gwarancja Landre. | Fi.46ac Mi.45 |
| 80 PLN | |
13093 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarym, naturalne poziome złamanie w górnej części, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.46b Mi.44 |
| 100 PLN | |
13095 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarym, niewielki ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.46ba Mi.44 |
| 120 PLN | |