The new auction will start soon

Auction 42. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
1243

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.29
Mi.28 
30 PLN
1244

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.29
Mi.28 
30 PLN
1245

1918 drugie wydanie lubelskie, złamany narożnik, gwarancja.

Fi.29
Mi.28 
10 PLN
1246

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikulski, Schmutz.

Fi.29
Mi.28 
50 PLN
SOLD
1247

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter TA", gwarancja Danowski.

Fi.29B10
Mi.28 
30 PLN
1248

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z nadrukiem z poz. 40 z błędem "brak TA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.29B10
Mi.28 
70 PLN
1249

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.29 B10
Mi.28 
40 PLN
1250

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter ZTA, gwarancja Jungjohann.

Fi.29 B9
Mi.28 
35 PLN
1251

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 z błędem "brak TA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.29BB10
Mi.28 
30 PLN
1252

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Danowski.

Fi.29No
Mi.28K 
500 PLN
1253

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Falkowski.

Fi.29No
Mi.28K 
300 PLN
1254

1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie oryginalnej formy drukarskiej na znaczkach austriackich, osobliwość filatelistyczna, fotoatest.


330 PLN
1255

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 66, gwarancja Mikstein.

Fi.30
Mi.29 
2 000 PLN
1256

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89, bardzo duża podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.30
Mi.29 
1 000 PLN
1257

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", praktycznie niewidoczny ślad po podlepce, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.30B1
Mi.29 
2 000 PLN
1258

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein.

Fi.30 B1
Mi.29 
1 750 PLN
1259

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.34 "cienkie Z", w bardzo ładnym stanie, gwarancja, sygnatura SM i opis Mikstein, fotoatest Mikulski.

Fi.30 B1
Mi.29 
3 600 PLN
SOLD
1260

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 48, bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann i z oznaczeniem Schmutz.

Fi.31
Mi.30 
1 200 PLN
SOLD
1261

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 74, pozostałości dużej podlepki, gwarancja Kronenberg.

Fi.32I
Mi.31 
120 PLN
1262

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Danowski.

Fi.32IB1
Mi.31 
350 PLN
1263

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.34 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Krawczyk.

Fi.32I B1
Mi.31 
220 PLN
1264

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.4/15, wszystkie z błędem "cienkie Z", a na poz.4 dodatkowo "wyszczerbione C", lekie podlepki, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i opis Mikstein

Fi.32I B1
Mi.31 
1 300 PLN
SOLD
1265

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja.

Fi.32I B2
Mi.31 
1 500 PLN
1266

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 15, duże podlepki, gwarancja Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
180 PLN
1267

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
500 PLN
1268

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
240 PLN
1269

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 28, spękana guma, podniesiona gwarancja Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
300 PLN
SOLD
1270

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 33, gwarancja Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
150 PLN
1271

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I poz. 48, gwarancja Schmutz.

Fi.33
Mi.32 
1 000 PLN
SOLD
1272

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 61, gwarancja Kronenberg.

Fi.33
Mi.32 
1 100 PLN
1273

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 40, gwarancja.

Fi.33
Mi.32 
1 100 PLN
SOLD
1274

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.6, z usterką "rozbite P w POLSKA", gwarancja POLONUS, firmowa DOMAR, z opisem Schmutz.

Fi.33
Mi.32 
1 100 PLN
1275

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem pierwszą formą z błedem na poz.21 "uszkodzone litery PO w POCZTA i w POLSKA", gwarancja i opis pozycji.

Fi.34 B
Mi.33 
400 PLN
1276

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 5 z błędem "cienkie Z", praktycznie postfrisch - cień po podlepce, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.34 B1
Mi.33 
240 PLN
1277

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72, gwarancja.

Fi.35
Mi.34 
310 PLN
SOLD
1278

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.68, ładny stan, gwarancja POLONUS, Landre, z opisem Schmutz.

Fi.35
Mi.34 
150 PLN
SOLD
1279

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", , gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.35 B1
Mi.34 
250 PLN
1280

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.35 B1
Mi.34 
70 PLN
1281

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 41 z błędem "otwarte O w POLSKA", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35B10
Mi.34 
240 PLN
SOLD
1282

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 73 pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.35 B2
Mi.34 
400 PLN