Auction 37. Town postage 1914-1918

666

1918 Przedbórz, seria III wydania, gwarancja Schmutz lub Gryżewski.

Fi.7-10B
70 PLN
667

1918 Przedbórz, III wydanie, czysta seria ząbkowana na podlepkach, gwarancja.

Fi.7-10B
Mi.7-10A
150 PLN
668

Fi.7-10B
Mi.7-10A
100 PLN
669

1918 Przedbórz, V wydanie, seria cięta, niegumowana - tak wydano część nakładu, gwarancja Brajer,

Fi.15-18A
Mi.15-18B
30 PLN
670

1918 Przedbórz, V wydanie, znaczek za 5 hal. z błędem "uszkodzona ramka" po prawej stronie, nie gumowany tak jak je wydano, gwarancja Mischal, Schmutz.

Fi.15A
Mi.15C
120 PLN
671

1918 Przedbórz, VIII wydanie, znaczek opłaty skarbowej za 15 hal., od znaczków opłaty odróżnia się krzyżykami zamiast kropek przy dacie.

60 PLN
672

1918 Warszawa, zestaw 27 kartek na chleb w formie znaczków, z okresu okupacji niemieckiej w czasie I wojny światowej.

200 PLN
673

1918 Warszawa, kartka z Radomia do Warszawy ze stemplem cenzury wojskowej i stemplem doręczeniowym poczty miejskiej Nr 10.

80 PLN
674

1918 Warszawa, kartka z Wiednia do Warszawy ze stemplem opłaty doręczeniowej i stemplem cenzury, gwarancja Schmutz.

150 PLN
675

1918 Żarki, I wydanie, czysta seria w pięknym stanie (wycena na podlepkach Mi.270 euro), przedwojenna sygnatura, gwarancja.

Fi.1-3
280 PLN
676

1918 Żarki, II wydanie, czysta seria przedrukowa w pięknym stanie (wycena na podlepkach Mi.360 euro), przedwojenna sygnatura Goy, gwarancja Mikstein.

Fi.4-6
450 PLN
677

1918 Żarki, II wydanie, kasowana seria w parkach (Mi.600 euro), widoczne są całe nadruki, gwarancja Schmutz.

Fi.4-6
600 PLN
678

1918 Żarki, II wydanie, czysta seria przedrukowa (Mi.360 euro), przedwojenne sygnatury, gwarancja.

Fi.4-6
200 PLN
679

1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Schmutz.

Fi.4-6
200 PLN
680

Fi.4-6a
220 PLN
681

1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.4-6b
380 PLN
682

1918 Żarki, znaczek z podwójnym nadrukiem, podniesiona gwarancja Schmutz.

Fi.4aNp
250 PLN
683

Fi.4aNp
250 PLN
684

1918 Żarki, znaczek z podwójnym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.4aNp
250 PLN
685

1918 Żarki, III wydanie, czysta seria w pięknym stanie (wycena na podlepkach Mi.135 euro), gwarancja Mikstein, Falkowski.

Fi.7-9
160 PLN
686

1918 Żarki, III wydanie, czysta serie w pięknym stanie, każdy znaczek w obu typach, gwarancja Perzyński, Mikstein, Gryżewski, Falkowski, Schmutz,.

Fi.7-9 t.1, 2
400 PLN
687

1919 Chęciny, znaczki wydania prywatnego.

50 PLN
688

1919 Chęciny, seria ząbkowana.

100 PLN
689

1919 Chęciny, znaczek z silnym Abklaschem.

50 PLN
690

1919 Chęciny, cięta seria.

100 PLN