Auction 36. Overprint editions 1918-1919

18024

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.35 B1
Mi.34
80 PLN
18025

Fi.35 B2
Mi.34
450 PLN
18026

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", postfrisch - rzadkie, gwarancja Schmutz.

Fi.35 B2
Mi.34
1 200 PLN
18027

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56, gwarancja Schmutz.

Fi.36
Mi.35
220 PLN
18028

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.36
Mi.35
400 PLN
18029

Fi.36
Mi.35
550 PLN
18030

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej poz. 2, niewielkie ślady po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.36
Mi.35
650 PLN
18031

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.95 "górny szpic S ścięty" , gwarancja Mikstein, Gryżewski.

Fi.36 B
Mi.35
800 PLN
18032

Fi.36 B2
Mi.35
1 800 PLN
18033

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 32, niewielkie pozostałości po podlepce, bardzo ładny stan zachowania - rzadkie, gwarancja Landre, Schmutz.

Fi.37II
Mi.36
4 000 PLN
18034

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal., na podlepce, gwarancja Mikstein.

Fi.38
Mi.48
15 PLN
18035

1919 list z Krakowa (1) 10.II.19, uszkodzone klapy koperty.

Fi.38
Mi.48
300 PLN
18036

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Miszczak.

Fi.38
Mi.48
15 PLN
18037

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.38
Mi.48
15 PLN
18038

1919 list z Krakowa (1) 8.III.19 do Kładna.

Fi.38
Mi.48
350 PLN
18039

1919 kartka ze Lwowa 4.VIII.19 z mieszaną frankaturą różnych wydań, nadawcą znany kupiec filatelistyczny Eugeniusz Steblecki.

Fi.38, 59, 62, 74, 7
Mi.48, 58, 61, 66, 6
300 PLN
18040

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Gryżewski.

Fi.38No
Mi.48K
200 PLN
18041

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, ślad po podlepce, gwarancja Schmutz.

Fi.38 No
Mi.48 K
350 PLN
18042

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 45, bardzo ładny stan - postfrisch, gwarancja Landre, Schmutz.

Fi.39a
Mi.37
2 800 PLN
18043

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z oryginalnego obiegu z Gorlic z nadrukiem formy IIB poz.57 z katalogowanym błędem nadruku "uszkodzone litery AA", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.39a B14
Mi.37
1 600 PLN
18044

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

Fi.40
Mi.38
75 PLN
18045

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 60, gwarancja Schmutz.

Fi.40
Mi.38
130 PLN
18046

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 42, rozległe podlepki i podklejenia, gwarancja Mikstein.

Fi.40
Mi.38
45 PLN
18047

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 99, brzydkie podlepki, gwarancja Schmutz.

Fi.40
Mi.38
55 PLN
18048

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14-15, oba z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.40 B1
Mi.38
150 PLN
18049

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 48, gwarancja Mikstein, Mikulski.

Fi.40No
Mi.38K
600 PLN
18050

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 54, gwarancja Schmutz.

Fi.41
Mi.39
40 PLN
18051

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79, gwarancja.

Fi.41
Mi.39
50 PLN
18052

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 13, gwarancja Schmutz.

Fi.41
Mi.39
40 PLN
18053

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 74, gwarancja Schmutz.

Fi.41
Mi.39
40 PLN
18054

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.41
Mi.39
90 PLN
18055

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.84/95, w ładnym stanie, usterki: na poz.84 "haczyk u góry litery S", a na poz.85 "S ścięte u góry", gwarancja Mikstein, sygnatura i opis Kronenberg.

Fi.41
Mi.39
480 PLN
18056

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.16, z błędem "rozbite P w POLSKA", sygnatury firmowe, gwarancja Mikstein, Gryżewski z opisem pozycji Schmutz.

Fi.41
Mi.39
60 PLN
18057

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 21, gwarancja Schmutz.

Fi.41
Mi.39
40 PLN
18058

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54, gwarancja Schmutz.

Fi.41
Mi.39
35 PLN
18059

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 61, gwarancja Schmutz.

Fi.41
Mi.39
35 PLN
18060

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41 B1
Mi.39
70 PLN
18061

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.34 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikstein, Miszczak.

Fi.41 B1
Mi.39
140 PLN
18062

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Ryblewski.

Fi.41 B1
Mi.39
50 PLN
18063

Fi.41 B3
Mi.39
250 PLN