Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
10030 |
1933 F.Żwirko i S.Wigura, znaczek czysty. | Fi.259 Mi.280 |
| 80 PLN | |
10031 |
1933 zwycięstwo Polaków w Challenge'u. | Fi.259 Mi.280 |
| 90 PLN | |
10032 |
1933 Zwycięzcy Challenge'u, znaczek z bardzo rzadkim znakiem wodnym II.P z oryginalnej korespondencji z Rybnika. | Fi.259P Mi.280Y |
| 120 PLN | |
10033 |
1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna. | Fi.260 Mi.281 |
| 70 PLN | |
10034 |
1933 kartka okolicznościowa z II Wszechpolskiej Wystawy Filatelistycznej w Toruniu. | Fi.260 Mi.281 |
| 100 PLN SOLD | |
10035 |
1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek za 60 gr. z położeniem znaku wodnego - W.II.D (trąbki w dół) na wycinku ze stemplem okolicznościowym, przed ratuszem pomnik Mikołaja Kopernika. | Fi.260D Mi.281 |
| 70 PLN SOLD | |
10036 |
1933 karnet - "II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu", znaczek ze znakiem wodnym IIG, ostemplowany okolicznościowo w Toruniu 21.V w pierwszym dniu obiegu! karnet poziomo zgięty. | Fi.260G Mi.281 |
| 100 PLN | |
10037 |
1933 400 rocznica śmierci Wita Stwosza. | Fi.261 Mi.282 |
| 75 PLN | |
10038 |
1933 250 rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, marginesowy znaczek czysty. | Fi.262 Mi.283 |
| 180 PLN | |
10039 |
1933 250 rocznica wiktorii wiedeńskiej. | Fi.262 Mi.283 |
| 160 PLN | |
10040 |
1933 list z Krakowa do Danii opłacony parką znaczków za 5 gr rozdzielonych pustopolem. | Fi.273 Mi.294 |
| 50 PLN | |
10041 |
1933 list urzędowy z warszawy 20.VII.33 niedoręczony, wirnik odbiorczy Warszawa 1 Pomóż Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi Ratować Ciebie. | |
| 40 PLN | |
10042 |
1933 20 gr. frankatura mechaniczna H7 Związku Kopalń Górnośląskich "ROBUR", karta firmowa wysłana 28.X z Katowic do Kielc, doskonałej jakości odbitka frankatury; całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | |
| 25 PLN | |
10043 |
1933 list z Warszawy opłacony gotówką z wirnikiem propagandowym Myślicki nr 32120B. | |
| 15 PLN | |
10044 |
1933 WILEŃSZCZYZNA - POSTAWY - część na odpowiedź podwójnej karty pocztowej wysłana 24.II z miejscowości Postawy do Baranowicz, znak opłaty unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "d"; bardzo dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne. | Fi.Cp74A |
| 80 PLN | |
10045 |
1934 list lotniczy wysłany z Warszawy 28.8.34 do Brna, stamtąd wysłany samolotem czechosłowackim s Brna do Pragi. | Fi.220, 268, 269 Mi.228, 289, 290&nbs |
| 90 PLN | |
10046 |
1934 kartka z wirnikiem propagandowym Święto Huculszczyzny Worochta - Żabie 28 Lipca 1934. | Fi.254 Mi.275 |
| 20 PLN | |
10047 |
1934 list polecony z Żyrardowa 3.10.34 do Warszawy. | Fi.255, 269 Mi.276, 290 |
| 40 PLN | |
10048 |
1934 Zwycięzcy Challenge'u - Żwirko i Wigura, znaczek z rzadkim - W.II.P, położeniem znaku wodnego, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.259P Mi.280Y |
| 2 200 PLN | |
10049 |
1934 list polecony z Łap 6.X.34 do Warszawy, na odwrocie stemple odbiorcze. | Fi.261 Mi.282 |
| 25 PLN | |
10050 |
1934 list polecony z Doliny 12.09.34 do Francji, ładna pojedyncza frankatura znaczka za 1,20 zł. | Fi.262 Mi.283 |
| 110 PLN | |
10051 |
1934 I Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna, seria w czworoblokach w idealnym stanie, gwarancja Schmutz. | Fi.264-5 Mi.299-300 |
| 1 600 PLN | |
10052 |
1934 Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna, gwarancja Schmutz. | Fi.264-5 Mi.299-300 |
| 380 PLN | |
10053 |
1934 wycinek z koperty okolicznościowej z I Wszechsłowiańskiej Wystawy Filatelistycznej w Katowicach. | Fi.264-5 Mi.285-6 |
| 100 PLN | |
10054 |
1934 wycinek z koperty okolicznościowej z I Wszechsłowiańskiej Wystawy Filatelistycznej w Katowicach. | Fi.264-5 Mi.285-6 |
| 100 PLN | |
10055 |
1934 list polecony z I Wszechsłowiańskiej Wystawy Filatelistycznej w Katowicach. | Fi.264-5 Mi.285-6 |
| 200 PLN | |
10056 |
1934 pamiątkowy druk z Wystawy Filatelistycznej w Katowicach, załamania. | Fi.264-5 Mi.285-6 |
| 100 PLN | |
10057 |
1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, seria kasowana na wycinkach (Mi.80 euro), gwarancja. | Fi.264-65 Mi.285-86 |
| 120 PLN SOLD | |
10058 |
1934 Wystawa Katowice, seria kasowana okolicznościowo na wycinkach, znaczek za 30 gr. z rzadkim - W.II.L położeniem znaku wodnego, gwarancja Schmutz. | Fi.264-65 Mi.285-86 |
| 400 PLN | |
10059 |
1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, seria czysta, znaczek za 30 gr. z oboma położeniami W.II.P i W.II.L znaku wodnego, gwarancja jeden Mikstein, wszystkie z opisem Schmutz. | Fi.264-65 Mi.285-86 |
| 1 000 PLN | |
10060 |
1934 Wystawa Katowice, seria kasowana okolicznościowo na wycinkach, znaczek za 30 gr. z błędnie opisanym w katalogu jako bardzo rzadkim - W.II.P - położeniem znaku wodnego (Fi.120.- + 450.-), gwarancja i opis. | Fi.264-65P Mi.285-86 |
| 300 PLN | |
10061 |
1934 I Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna w Katowicach, znaczek za 30 gr. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu IIP (znaczek kasowany Fi.450,-), list polecony wysłany 10.V z terenu wystawy do Warszawy, kasownik odbiorczy; gwarancja. | Fi.265P, 264, 252 Mi.286, 285, 273&nbs |
| 300 PLN | |
10062 |
1934 20-lecie wymarszu Legionów, seria. | Fi.266-7 Mi.287-8 |
| 35 PLN | |
10063 |
1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge, seria czysta, gwarancja Schmutz. | Fi.268-69 Mi.289-90 |
| 80 PLN | |
10064 |
1934 wydanie przedrukowe, seria, znaczek za 1 zł w dwóch odmianach. | Fi.270-1, 272I, II Mi.291-2, 293I, II&n |
| 230 PLN SOLD | |
10065 |
1934 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem offsetowym w kolorze szaroniebieskim, niewielka podlepka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.270Ib Mi.291A |
| 80 PLN | |
10066 |
1934 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem offsetowym, niewielki naturalny ubytek w gumie, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.270Ib Mi.291IA |
| 90 PLN | |
10067 |
1934 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem offsetowym w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i opis Wiatrowski. | Fi.270Ic Mi.291A |
| 220 PLN SOLD | |
10068 |
1934 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem typ "obniżone gr", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.270III Mi.291II |
| 700 PLN | |
10069 |
1934 wydanie przedrukowe, 55/60 gr. - frankatura pojedyncza, list polecony, wysłany 12.III.1935 z Częstochowy do Warszawy, kasownik odbiorczy. | Fi.271 Mi.292 |
| 30 PLN | |