The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 30. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
14719

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26, niewielkie zabrudzenie na froncie.

Fi.Cp89
90 PLN
14720

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 25.

Fi.Cp89
100 PLN
14721

1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk) z zadrukowanym znakiem opłaty, czysty, gwarancja.

Fi.CfpU4
180 PLN
14722

1945 wydanie obiegowe, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp93
15 PLN
14723

1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
30 PLN
14724

1945 Belweder, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp94A
10 PLN
14725

1945 Belweder 1,50 zł, sygnatura w układzie poziomym, zezwolenie na druk petitem, karta wysłana 24.VI.46 z Wałbrzycha do Staszowa.

Fi.Cp95AII
20 PLN
14726

1945 Belweder, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp95AIx
10 PLN
14727

1946 Belweder, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp96IA
10 PLN
14728

1947 całostka z ilustracją, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp100
10 PLN
14729

1947 całostka bez napisu z okazji kongresu, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp102I
10 PLN
14730

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp102I
10 PLN
14731

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, karta z dodatkowym napisem, skasowana okolicznościowo 14.XII we Wrocławiu w dniu wejścia do obiegu; prawy dolny róg nadgięty.

Fi.Cp102II
50 PLN
14732

1947 kościół w Pniowie, sygnatura VIII.47, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp103
10 PLN
14733

1947 Belweder, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp96Ia
10 PLN
SOLD
14734

1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim, hasło propagandowe 12, z napisem "Ob".

Fi.Cp96IIa
30 PLN
SOLD
14735

1947 Oświęcim, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp97
10 PLN
14736

1947 Oświęcim, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp98
10 PLN
14737

1948 zabytkowy kościół w Pniewie, bardzo rzadka karta za 6(8) zł. na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII 48 - 3.000.000, lekkie przebarwienia, poza tym w ładnym, typowym dla oryginalnego obiegu stanie.

Fi.Cp119
350 PLN
14738

1948 minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp108
10 PLN
14739

1949 całostka z sygnaturą VI.49 i hasłem propagandowym 15, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp109II
10 PLN
14740

1949 wydanie prowizoryczne, 10 całostek z obiegu z nadrukiem typ I z różnymi ilustracjami, plus jedna kartka bez nadruku.

Fi.Cp110I
450 PLN
14741

1949 Wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego b, wysłana miejscowo w Warszawie; słabszy stan zachowania.

Fi.Cp110IIa
50 PLN
14742

1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp111
25 PLN
14743

1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp111
25 PLN
14744

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 4, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp112III
15 PLN
SOLD
14745

1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp115
25 PLN
14746

1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Schmutz.

Fi.Cp118
500 PLN
14747

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 7, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp119I
15 PLN
14748

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 14.

Fi.Cp121
30 PLN
SOLD
14749

1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie i lekko zaplamiony front klejem - jak na obrazku.

Fi.Cp122
10 PLN
14750

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł).

Fi.Cp125-130
130 PLN
14751

1951 Międzynarodowy Tydzień Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
14752

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
12 PLN
14753

1951 kartka z życzeniami pierwszo majowymi, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp127
10 PLN
14754

1951 Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój.

Fi.Cp128
10 PLN
14755

1951 7. lat Polski Ludowej, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp129
10 PLN
14756

1951 całostka propagandowa PKO.

Fi.Cp130
10 PLN
14757

1952 rocznik - komplet 13 pojedynczych kart, w tym po 6 sztuk Cp131 i 133 (6 haseł).

Fi.Cp131, 133-134
140 PLN
14758

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-20b.

Fi.Cp132
30 PLN