Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
14719 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26, niewielkie zabrudzenie na froncie. | Fi.Cp89 |
| 90 PLN | |
14720 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 25. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
14721 |
1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk) z zadrukowanym znakiem opłaty, czysty, gwarancja. | Fi.CfpU4 |
| 180 PLN | |
14722 |
1945 wydanie obiegowe, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp93 |
| 15 PLN | |
14723 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym. | Fi.Cp94A |
| 30 PLN | |
14724 |
1945 Belweder, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp94A |
| 10 PLN | |
14725 |
1945 Belweder 1,50 zł, sygnatura w układzie poziomym, zezwolenie na druk petitem, karta wysłana 24.VI.46 z Wałbrzycha do Staszowa. | Fi.Cp95AII |
| 20 PLN | |
14726 |
1945 Belweder, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp95AIx |
| 10 PLN | |
14727 |
1946 Belweder, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp96IA |
| 10 PLN | |
14728 |
1947 całostka z ilustracją, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp100 |
| 10 PLN | |
14729 |
1947 całostka bez napisu z okazji kongresu, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp102I |
| 10 PLN | |
14730 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp102I |
| 10 PLN | |
14731 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, karta z dodatkowym napisem, skasowana okolicznościowo 14.XII we Wrocławiu w dniu wejścia do obiegu; prawy dolny róg nadgięty. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
14732 |
1947 kościół w Pniowie, sygnatura VIII.47, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp103 |
| 10 PLN | |
14733 |
1947 Belweder, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp96Ia |
| 10 PLN SOLD | |
14734 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim, hasło propagandowe 12, z napisem "Ob". | Fi.Cp96IIa |
| 30 PLN SOLD | |
14735 |
1947 Oświęcim, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp97 |
| 10 PLN | |
14736 |
1947 Oświęcim, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp98 |
| 10 PLN | |
14737 |
1948 zabytkowy kościół w Pniewie, bardzo rzadka karta za 6(8) zł. na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII 48 - 3.000.000, lekkie przebarwienia, poza tym w ładnym, typowym dla oryginalnego obiegu stanie. | Fi.Cp119 |
| 350 PLN | |
14738 |
1948 minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp108 |
| 10 PLN | |
14739 |
1949 całostka z sygnaturą VI.49 i hasłem propagandowym 15, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp109II |
| 10 PLN | |
14740 |
1949 wydanie prowizoryczne, 10 całostek z obiegu z nadrukiem typ I z różnymi ilustracjami, plus jedna kartka bez nadruku. | Fi.Cp110I |
| 450 PLN | |
14741 |
1949 Wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego b, wysłana miejscowo w Warszawie; słabszy stan zachowania. | Fi.Cp110IIa |
| 50 PLN | |
14742 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp111 |
| 25 PLN | |
14743 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp111 |
| 25 PLN | |
14744 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 4, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp112III |
| 15 PLN SOLD | |
14745 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp115 |
| 25 PLN | |
14746 |
1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp118 |
| 500 PLN | |
14747 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 7, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp119I |
| 15 PLN | |
14748 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 14. | Fi.Cp121 |
| 30 PLN SOLD | |
14749 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie i lekko zaplamiony front klejem - jak na obrazku. | Fi.Cp122 |
| 10 PLN | |
14750 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł). | Fi.Cp125-130 |
| 130 PLN | |
14751 |
1951 Międzynarodowy Tydzień Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN | |
14752 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 12 PLN | |
14753 |
1951 kartka z życzeniami pierwszo majowymi, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
14754 |
1951 Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN | |
14755 |
1951 7. lat Polski Ludowej, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp129 |
| 10 PLN | |
14756 |
1951 całostka propagandowa PKO. | Fi.Cp130 |
| 10 PLN | |
14757 |
1952 rocznik - komplet 13 pojedynczych kart, w tym po 6 sztuk Cp131 i 133 (6 haseł). | Fi.Cp131, 133-134 |
| 140 PLN | |
14758 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-20b. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |