Auction 30. Postal stationery

14599

1936 całostka z sygnaturą V-1936.

Fi.Cp67
55 PLN
14600

1936 kartka polecona z Janowa do Szwajcarii, sygnatura IX-1934.

Fi.Cp67
50 PLN
14601

Fi.Cp72
30 PLN
14602

1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE", sygnatura (VI-1938); dobry stan zachowania.

Fi.Cp74B
100 PLN
14603

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16.

Fi.Cp76
45 PLN
14604

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20.

Fi.Cp76
45 PLN
14605

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 31.

Fi.Cp76
45 PLN
14606

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 10.

Fi.Cp77
100 PLN
14607

Fi.Cp77
120 PLN
14608

1938 kartka z opłaconą odpowiedzią do Komitetu Krzyża i Medalu Niepodległości w sprawie przyznania nadawcy medalu.

Fi.Cp74
120 PLN
14609

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta o ciemnym znaku opłaty, długość napisu 55,5 mm, hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZEDZA CZAS I PINIADZA!", sygnatura (X-1937); karta wysłana 13.VIII z Bukowiny do stoczni w Nowym Dworze Mazowieckim.

Fi.Cp78
20 PLN
14610

1938 całostka z sygnaturą VI-1938.

Fi.Cp79
50 PLN
14611

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura (X-1938).

Fi.Cp80
70 PLN
14612

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp80
10 PLN
14613

1938 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938, na odwrocie pozostałości po podlepkach.

Fi.Cp 81
10 PLN
14614

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 26.

Fi.Cp86
50 PLN
14615

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36.

Fi.Cp86
50 PLN
14616

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 2.

Fi.Cp86
50 PLN
14617

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 6.

Fi.Cp86
50 PLN
14618

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25.

Fi.Cp86
45 PLN
14619

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp86
45 PLN
14620

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 21.

Fi.Cp86
45 PLN
14621

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18.

Fi.Cp86
45 PLN
14622

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp86
45 PLN
14623

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42.

Fi.Cp86
45 PLN
14624

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41.

Fi.Cp86
45 PLN
14625

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp86
45 PLN
14626

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 36.

Fi.Cp86
45 PLN
14627

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33.

Fi.Cp86
45 PLN
14628

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11.

Fi.Cp86
45 PLN
14629

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp86
45 PLN
14630

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 64 - tematyka PCK.

Fi.Cp86
200 PLN
14631

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 62 - tematyka PCK.

Fi.Cp86
200 PLN
14632

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 63 - tematyka PCK.

Fi.Cp86
200 PLN
14633

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska Curie.

Fi.Cp86
120 PLN
14634

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp86
45 PLN
14635

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp86
45 PLN
14636

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32.

Fi.Cp86
45 PLN
14637

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1.

Fi.Cp86
45 PLN
14638

Fi.Cp86
45 PLN