The new auction will start soon

Auction 29. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
8215

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 88, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.34
Mi.33 
301 PLN
SOLD
8216

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.84 "S z łezką", stan idealny, gwarancja i opis pozycji Schmutz.

Fi.34 B
Mi.33 
400 PLN
8217

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.34 B1
Mi.33 
432 PLN
SOLD
8218

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43, gwarancja Mikstein, Miszczak.

Fi.35
Mi.34 
265 PLN
SOLD
8219

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.35 B1
Mi.34 
360 PLN
SOLD
8220

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 80, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.36
Mi.35 
1 000 PLN
SOLD
8221

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą z poz.3, piękny stan, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.36
Mi.35 
1 250 PLN
8222

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.36 B1
Mi.35 
1 400 PLN
8223

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 60, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Jungjohan, Schmutz.

Fi.37II
Mi.36 
6 000 PLN
8224

1919 wydanie krakowskie, list wysłany 3.II z Bielska adresowany do Czech, gwarancja Falkowski.

Fi.38
Mi.48 
350 PLN
8225

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.38
Mi.48 
25 PLN
8226

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, ślad po podlepce, gwarancja Falkowski.

Fi.38 No
Mi.48 K 
400 PLN
8227

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB z poz.9, piękny stan, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz.

Fi.39
Mi.38 
800 PLN
8228

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 45, fotoatest Kronenberg.

Fi.39a
Mi.37 
1 100 PLN
8229

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.40
Mi.38 
215 PLN
SOLD
8230

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, lekki ślad podlepki, sygnatura Kronenberg, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.40
Mi.38 
90 PLN
8231

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem normalnym z poz. 65 i podwójnym nadrukiem z poz. 55 i 75, ślady po usuniętej podlepce - pomimo tego bardzo ładny stan zachowania, bardzo rzadki znaczek z jednego arkusza z podwójnym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.40 Np
Mi.38 DD 
7 500 PLN
8232

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79, gwarancja.

Fi.41
Mi.39 
40 PLN
8233

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.54, bez podlepki ale maleńkie zmatowienie na gumie, sygnatura Kronenberg, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz.

Fi.41
Mi.39 
40 PLN
SOLD
8234

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Wiatrowski, Schmutz.

Fi.41 B1
Mi.39 
130 PLN
SOLD
8235

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.41 B3
Mi.39 
400 PLN
8236

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 23, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.42
Mi.40 
40 PLN
8237

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.11, gwarancja Mikstein, z opisem Gryżewski.

Fi.42
Mi.40 
30 PLN
8238

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukami pierwszej formy z poz. 3-4, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.42 B1
Mi.40 
120 PLN
8239

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.42 B1
Mi.40 
60 PLN
8240

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 98, gwarancja Schmutz.

Fi.43
Mi.41 
30 PLN
SOLD
8241

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57, gwarancja Jungjohan, Schmutz.

Fi.43
Mi.41 
40 PLN
SOLD
8242

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 22, gwarancja Mikstein,.

Fi.43
Mi.41 
20 PLN
8243

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 42, gwarancja.

Fi.43
Mi.41 
20 PLN
8244

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.17 i 18 - znaczki z pierwszej fazy druku, bez uszkodzonych liter "P" na poz.17, bardzo rzadkie, piękny stan, gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.43
Mi.41 
250 PLN
8245

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja.

Fi.43
Mi.41 
30 PLN
SOLD
8246

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 1, gwarancja.

Fi.43
Mi.41 
35 PLN
8247

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 23, gwarancja.

Fi.43
Mi.41 
25 PLN
8248

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 27 z charakterystycznym dla krótkiej fazy druku z niedobiciem liter PP, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.43
Mi.41 
200 PLN
8249

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, prawy górny z błędem na poz.85 "uszkodzone K", gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.43 B
Mi.41 
240 PLN
8250

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.43 B1
Mi.41 
50 PLN
8251

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z błędem nadruku "dwukropek", znaczek pochodzi z końcowej fazy druku formą pierwszą - posiada wcięcie w literze P w Polska, rzadko spotykaną na tym znaczku, niewielka podlepka, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.43 B2
Mi.41 
200 PLN
8252

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 56, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.43 No
Mi.41 K 
1 000 PLN
SOLD
8253

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z podwójnym nadrukiem formy pierwszej z poz. 38, podwójne nadruki znane z jednego stu znaczkowego arkusza, rzadkie, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.43 Np
Mi.41 
3 600 PLN
8254

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja Schmutz.

Fi.44
Mi.42 
2 700 PLN