8175 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.40 "brak TA i prawej kreski", gwarancja Łaszkiewicz, z opisem Schmutz. | Fi.25b B10 Mi.25I |
| 150 PLN | |
8176 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.26 Mi.25II |
| 10 PLN | |
8177 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.26 Mi.25II |
| 35 PLN SOLD | |
8178 |
1918 drugie wydanie lubelskie, pasek trzech znaczków z silnie przesuniętymi nadrukami z poz. 1/11/21 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, górny znaczek uszkodzone górne ząbkowanie, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 120 PLN | |
8179 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 50 PLN SOLD | |
8180 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. ze znacznie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 150 PLN | |
8181 |
| 25 PLN | |
8182 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z błędem na poz.34 "brak kropki po HAL", stan idealny, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.27a B5 Mi.26 |
| 150 PLN | |
8183 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem, w ładnym stanie, gwarancja Jungjohann BPP. | Fi.27a No Mi.26 |
| 200 PLN | |
8184 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikulski. | Fi.28 Mi.26 |
| 90 PLN SOLD | |
8185 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem normalnym i odwróconym po stronie gumowanej (błędnie opisanym w katalogu Fischer jako normalnym po stronie gumy), praktycznie niewidoczny ślad po podlepce, gwarancja Miszczak.Fotoatest | Fi.28 Ndwo Mi.27 |
| 2 700 PLN | |
8186 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z bardzo silnym brzegowym uszkodzeniem nadruku - szczątkowy nadruk POLSKA, gwarancja Jungjohann. | Fi.28 No B10 Mi.26 K |
| 600 PLN | |
8187 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 30 PLN SOLD | |
8188 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 30 PLN | |
8189 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.29 Mi.28 |
| 10 PLN | |
8190 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Dąbrowy 10.III.19 do Wiednia opłacony połówką znaczka za 90 hal., opłata za niska, fotoatest Schmutz z opisem jako osobliwość pocztowa. | Fi.29 Mi.28 |
| 2 800 PLN SOLD | |
8191 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak liter TA", gwarancja Schmutz. | Fi.29 B10 Mi.28 |
| 45 PLN | |
8192 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 10 z błędem "brak ZTA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.29 B9 Mi.28 |
| 50 PLN | |
8193 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 39, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.30 Mi.29 |
| 1 200 PLN | |
8194 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 60, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.30 Mi.29 |
| 1 800 PLN SOLD | |
8195 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem z poz. I 80, krótszy ząbek i ślady po dużej podlepce, fotoatest Kronenberg. | Fi.30 Mi.29 |
| 1 000 PLN | |
8196 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, ubytek gumy pod gwarancją - co przez krótki czas robił Mikstein, lekki ślad podlepki, gwarancja, opis i sygnatura sprawdzająca - splecione SM, Mikstein. | Fi.30 Mi.29 |
| 1 000 PLN | |
8197 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.30 "uszkodzone A", nakład 23 szt. - zachowało się kilkanaście, delikatnie poprawiony lewy górny narożnik, gwarancja z opisem Mikstein, Schmutz. | Fi.30 B3 Mi.29 |
| 3 200 PLN | |
8198 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63, gwarancja Schmutz. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 900 PLN SOLD | |
8199 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej poz. 8, niewielki ślad po podlepce, ładny stan, gwarancja Mikulski. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 200 PLN | |
8200 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.85 "pęknięte K", maleńki ślad po podlepce, piękny stan, gwarancja i opis Mikulski. | Fi.31 B Mi.30 |
| 1 600 PLN | |
8201 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Mikulski, Bojanowicz. | Fi.31 B1 Mi.30 |
| 2 500 PLN SOLD | |
8202 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 7 z błędem "uszkodzone PP", gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 450 PLN | |
8203 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.6, z usterką "obie litery P i romb uszkodzone", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 160 PLN SOLD | |
8204 |
1919 wydanie krakowskie, list inspirowany filatelistycznie przez firmę Edmunda Fürsta w Cieszynie ze znaczkiem za 25/80 hal. z odwróconym nadrukiem. | Fi.32I, 38No Mi.31, 48K |
| 1 000 PLN | |
8205 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z przesuniętym w prawo nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.31 "uszkodzone obie litery P", gwarancja, dodatkowa sygnatura SM i opis Mikstein. | Fi.32I B Mi.31 |
| 520 PLN | |
8206 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 460 PLN SOLD | |
8207 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein,. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 200 PLN SOLD | |
8208 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikulski, z opisem Schmutz. | Fi.32I B2 Mi.31 |
| 770 PLN SOLD | |
8209 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.32I B3 Mi.31 |
| 1 100 PLN SOLD | |
8210 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 17, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 380 PLN | |
8211 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 200 PLN | |
8212 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 69, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 800 PLN | |
8213 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", niewielka podlepka, gwarancja Gryżewski, Krawczyk i fotoatest Kronenberg. | Fi.33 B1 Mi.32 |
| 1 800 PLN SOLD | |
8214 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Mikulski. | Fi.33 B1 Mi.32 |
| 1 800 PLN | |