Auction 27. Polish People's Republic 1952-1989

2474

1959 grzyby, znaczek za 60 gr. z rzadkim położeniem - III.3 - znaku wodnego, gwarancja.

Fi.951
Mi.1096
12 PLN
2475

1959 grzyby, znaczek za 60 gr. z rzadkim położeniem - III.1 - znaku wodnego, gwarancja Falkowski.

Fi.951
Mi.1096
12 PLN
2476

1959 grzyby, parka znaczków za 60 gr. z rzadkimi położeniami - III.1 i III.3 - znaku wodnego, gwarancja i opis Walisch.

Fi.951
Mi.1096
30 PLN
2477

1959 grzyby, znaczek za 60 gr. z rzadkim położeniem - III.3 - znaku wodnego, gwarancja i opis Walisch.

Fi.951
Mi.1096
15 PLN
2478

1959 grzyby, znaczek za 60 gr. z rzadkim położeniem - III.1 - znaku wodnego, gwarancja i opis Walisch.

Fi.951
Mi.1096
15 PLN
2479

1959 grzyby chronione, parka na papierze ze znakiem wodnym III.6.

Fi.954 III.6
Mi.1099
60 PLN
2480

1959 FDC - "65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego", komplet 3 kopert ze znaczkami z przywieszkami.

Fi.956Pw
Mi.1101Zf
50 PLN
2481

1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, znaczek z błędem "kropka między A i M w ZAMEK", z przywieszką i z rzadszym - W.III.6 - położeniem znaku wodnego, gwarancja.

Fi.956s Pw
Mi.1101
25 PLN
2482

1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, arkusz z błędem na 6 znaczku "kropka między A i M w ZAMEK".

Fi.956s
Mi.1101
100 PLN
2483

1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, seria znaczków z przywieszkami z rzadszym - W.III.6 - położeniem znaku wodnego, gwarancja.

Fi.956 Pw
Mi.1101
24 PLN
2484

1959 malarstwo polskie, znaczek z błędem "podwójne Z w Malczewski".

Fi.961s
Mi.1105
20 PLN
2485

1959 Międzynarodowy Kongres Esperantystów, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.3.

Fi.967 Zn.W.III.3
Mi.1111
20 PLN
2486

1959 międzynarodowy kongres esperantystów, znaczek za 60 gr. z rzadkim położeniem - III.3 - znaku wodnego, gwarancja.

Fi.967
Mi.1111
20 PLN
2487

Fi.967 Zn.W.III.3
Mi.1111
20 PLN
2488

1959 Międzynarodowy Kongres Esperantystów, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.5.

Fi.967 Zn.W.III.5
Mi.1111
100 PLN
2489

Fi.968 Zn.W.III.5
Mi.1112
18 PLN
2490

1959 międzynarodowy kongres esperantystów, znaczek za 1.50 zł. z rzadkim położeniem - III.5 - znaku wodnego, gwarancja.

Fi.968
Mi.1112
20 PLN
2491

Fi.968 Zn.W.III.5
Mi.1112
20 PLN
2492

1959 30-lecie LOT, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.2.

Fi.971 Zn.W.III.2
Mi.1115
10 PLN
2493

1959 Balpex, górny prawy znaczek z błędem "N zamiast Ń".

Fi.974s
Mi.1118I
25 PLN
2494

Fi.974s
Mi.1181I
40 PLN
2495

1959 balpex, znaczek z błędem "N zamiast Ń i uszkodzone E w BALPEX".

Fi.974s
Mi.1118 I
40 PLN
2496

1959 Balpex, parka znaczków za 45 gr, prawy znaczek z błędem "N zamiast Ń i ścięte ramie w literze E".

Fi.974s
Mi.1118 I
50 PLN
2497

1959 40-lecie PCK, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.5.

Fi.976 Zn.W.III.5
Mi.1120
15 PLN
2498

Fi.976 Zn.W.III.5
Mi.1120
25 PLN
2499

1959 PCK, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w połozeniu W.III.7, gwarancja i opis Walisch.

Fi.977
Mi.1121
10 PLN
2500

1959 40 lecie PCK, znaczek za 2,50 zł. z błędem "kropka nad D", gwarancja Falkowski.

Fi.978
Mi.1122
25 PLN
2501

1959 przyjaźń polsko - chińska, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.3.

Fi.979 Zn.W.III.3
Mi.1123
30 PLN
2502

1959 przyjaźń polsko - chińska, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.5.

Fi.980 Zn.W.III.5
Mi.1124
14 PLN
2503

Fi.980 Zn.W.III.3
Mi.1124
15 PLN
2504

Fi.980 Zn.W.III.5
Mi.1124
27 PLN
2505

Fi.980 Zn.W.III.3
Mi.1124
30 PLN
2506

1959 Dzień Znaczka, znaczek na papierze z niekatalogowanym znakiem wodnym Zn.W.III.3, gwarancja Walisch.

Fi.982 Zn.W.III.3
Mi.1126
150 PLN
2507

1959 Dzień Znaczka, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.5.

Fi.982 Zn.W.III.5
Mi.1126
10 PLN
2508

1959 Dzień Znaczka, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.1.

Fi.982 Zn.W.III.1
Mi.1126
40 PLN
2509

1959 loty kosmiczne, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.2.

Fi.985B Zn.W.III.2
Mi.1229A
18 PLN
2510

Fi.985B Zn.W.III.2
Mi.1129B
30 PLN
2511

1959 tysiąc szkół na tysiąclecie, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.1.

Fi.986 Zn.W.III.1
Mi.1130
15 PLN
2512

1959 1000 szkół na tysiąclecie, znaczek za 40 gr. ze znakiem wodnym w położeniu W.III.7, gwarancja i opis Walisch.

Fi.986
Mi.1130
10 PLN
2513

1959 1000 szkół na tysiąclecie, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w położeniu W.III.1, gwarancja i opis Walisch.

Fi.987
Mi.1131
10 PLN