12396 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 20 z błędem "brak liter ZTA", gwarancja Kwaśniewski, Miszczak. | Fi.28 No B10 Mi.27 K |
| 660 PLN | |
12397 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.29 No Mi.28 K |
| 440 PLN SOLD | |
12398 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z przesuniętym nadrukiem, górne znaczki podlepka, gwarancja. | Fi.29 Mi.28 |
| 400 PLN | |
12399 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 90 hal., gwarancja. | Fi.29 Mi.28 |
| 35 PLN | |
12400 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 30 PLN | |
12401 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 20 z błędem "brak liter TA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.29 B10 Mi.28 |
| 45 PLN SOLD | |
12402 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym Abklatschem, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 140 PLN SOLD | |
12403 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesunietym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 45 PLN SOLD | |
12404 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 39, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.30 Mi.29 |
| 1 200 PLN | |
12405 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.30 "uszkodzone A", nakład 23 szt. - zachowało się kilkanaście, delikatnie poprawiony lewy górny narożnik, liczony jak podlepkowy, gwarancja z opisem Mikstein, Schmutz. | Fi.30 B3 Mi.29 |
| 3 600 PLN | |
12406 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, ubytek gumy pod gwarancją - co przez krótki czas robił Mikstein, lekki ślad podlepki, gwarancja, opis i sygnatura sprawdzająca - splecione SM, Mikstein. | Fi.30 Mi.29 |
| 1 100 PLN | |
12407 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formą pierwszą poz. 82, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 200 PLN | |
12408 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej poz. 8, niewielki ślad po podlepce, ładny stan, gwarancja Mikulski. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 200 PLN | |
12409 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 44 z błędem "cienkie Z", niewielka podlepka, gwarancja Mikstein i Schmutz. | Fi.31 B1 Mi.30 |
| 1 800 PLN SOLD | |
12410 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.34 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Krawczyk. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 200 PLN | |
12411 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formy pierwszej poz. 10, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 100 PLN | |
12412 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.73 "dwukropek", bez gumy, gwarancja i opis Mikstein, | Fi.32I B2 Mi.31 |
| 240 PLN | |
12413 |
1919 wydanie krakowskie, prawy znaczek z błędem "dwukropek", znaczek z błędem postfrisch, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.32I B2 Mi.31 |
| 1 200 PLN | |
12414 |
1919 wydanie krakowskie, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", znaczek z błędem postfrisch, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 500 PLN | |
12415 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 7 z błędem "uszkodzone PP", gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 450 PLN | |
12416 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 38, gwarancja. | Fi.32I Mi.31 |
| 110 PLN | |
12417 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczeków z andrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A" i usterką otwarte O w POCZTA, gwarancja Mikstein,. | Fi.32I B2 Mi.31 |
| 1 500 PLN | |
12418 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE z poz.41, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 350 PLN SOLD | |
12419 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 200 PLN | |
12420 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Mikulski. | Fi.33 B1 Mi.32 |
| 1 800 PLN | |
12421 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 600 PLN | |
12422 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", lekki cień śladu po podlepce, gwarancja Mikstein, z opisem Ways. | Fi.34 B1 Mi.33 |
| 308 PLN SOLD | |
12423 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 2, ślady po dużych podlepkach, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 80 PLN | |
12424 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków na wycinku przekazu pieniężnego z Przemyśla, gwarancja Jungjohan. | Fi.38 Mi.48 |
| 35 PLN SOLD | |
12425 |
1919 wydanie Krakowskie, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 15 PLN | |
12426 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formy IIB poz. 97, gwarancja Schmutz. | Fi.39 Mi.37 |
| 700 PLN | |
12427 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z odwróconym nadrukiem pierwszą formą, z ciekawym błędem na poz.31 "rozbite obie litery P", mały ubytek gumy pod opisem pozycji - co przez krótki czas robił Mikstein, gwarancja Mikstein, Kalinowski. | Fi.40 No B Mi.38 |
| 1 500 PLN | |
12428 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem normalnym z poz. 65 i podwójnym nadrukiem z poz. 55 i 75, ślady po usunietej podlepce, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.40 Np Mi.38 DD |
| 7 500 PLN | |
12429 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79, gwarancja Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 125 PLN SOLD | |
12430 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 84, gwarancja. | Fi.41 Mi.39 |
| 30 PLN | |
12431 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 35 PLN | |
12432 |
1919 wydanie krakowskie, arkusz w czterech ćwiartkach znaczka za 50 hal. zawierający wszystkie podstawowe błędy pierwszej formy przedrukowej, 10 znaczków z "cienkim Z", dwukropek, uszkodzone A i otwarte O. Gwarancja. | Fi.41 B1, B2, B3, B1 Mi.39 |
| 6 000 PLN | |
12433 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47/58, górne znaczki lekki ślad podlepki, gwarancja Łaszkiewicz,. | Fi.42 Mi.40 |
| 120 PLN | |
12434 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 88, gwarancja Miszczak. | Fi.42 Mi.40 |
| 20 PLN SOLD | |
12435 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 35 PLN | |