4808 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na górze zamiast na dole znaczka, brak części nadruku, załamania papieru będące przyczyną błędu, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mk |
| 400 PLN | |
4809 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. ze znacznie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 150 PLN | |
4810 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 35 PLN SOLD | |
4811 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze czarnym, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.25a No Mi.25I K |
| 120 PLN SOLD | |
4812 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędami, "brak liter ZTA" na górnym i "brak liter TA na dolnym prawym znaczku, rzadka kombinacja błędów, gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.25a B9,B10 Mi.25I |
| 250 PLN | |
4813 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z przesuniętym nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędami "brak liter TA" i "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25b B10 Mi.25 I |
| 400 PLN | |
4814 |
1918 drugie wydanie lubelskie, mieszana frankatura na liście poleconym z Sławkowa Polskiego 31.I.1919, austriacki kasownik i prowizoryczna erka, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Schmutz. | Fi.25 Mi.25 I |
| 1 750 PLN | |
4815 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Puław do Pułtuska 7.I.19, rzadkie, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Schmutz. | Fi.25 |
| 3 200 PLN SOLD | |
4816 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal., gwarancja. | Fi.25a Mi.25 I |
| 20 PLN | |
4817 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Kapkowski,. | Fi.25 Mi.25I |
| 45 PLN | |
4818 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Wiatrowski. | Fi.25b Mi.25I |
| 130 PLN SOLD | |
4819 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN SOLD | |
4820 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 50 z błędem "brak TA", postfrisch choć guma nie wygląda świeżo, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 100 PLN | |
4821 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarny , gwarancja Miszczak, Schmutz. | Fi.25b Mi.25I |
| 60 PLN | |
4822 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym, gwarancja Krawczyk. | Fi.26 Mi.26 |
| 65 PLN SOLD | |
4823 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z czarnym nadrukiem odwróconym z poz.47, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.27a No Mi.26 K |
| 130 PLN | |
4824 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.27 Mi.24 |
| 50 PLN | |
4825 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.27 Mi.24 |
| 35 PLN | |
4826 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 48 z błędem "litera S zniekształcona", gwarancja Schmutz. | Fi.27a B8 Mi.26 |
| 50 PLN SOLD | |
4827 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z czarnym nadrukiem z poz. 36/37, oba z błędami "brak kropki po HAL", gwarancja Kwaśniewski, Falkowski. | Fi.27a B5 Mi.26 |
| 250 PLN | |
4828 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikstein. | Fi.27 Mi.26 |
| 51 PLN SOLD | |
4829 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z podwójnym nadrukiem normalnym i odwróconym, przedrukowano tylko jeden 50 znaczkowy arkusz z tym błędem, bardzo rzadkie, stan gabinetowy, gwarancja Mikulski. | Fi.28 Non Mi.27 DD |
| 5 900 PLN | |
4830 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z odwróconym nadrukiem z poz. 13/24, stan idealny, w czworobloku bardzo rzadkie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.28 No Mi.26 K |
| 1 950 PLN | |
4831 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwrócony z poz. 10 z błędem "brak liter ZTA", bardzo rzadkie, gwarancja Kwaśniewski, Miszczak. | Fi.28 No B9 Mi.27 K |
| 700 PLN SOLD | |
4832 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 20 z błędem "brak liter TA", gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.28 B11 Mi.27 |
| 180 PLN SOLD | |
4833 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.28 Mi.27 |
| 130 PLN SOLD | |
4834 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.29 Mi.28 |
| 20 PLN SOLD | |
4835 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 40 PLN SOLD | |
4836 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem z poz. I 80, krótszy ząbek i ślady po dużej podlepce, fotoatest Kronenberg. | Fi.30 Mi.29 |
| 1 000 PLN | |
4837 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.30 "uszkodzone A", delikatnie poprawiony lewy górny narożnik, liczony jak podlepkowy, gwarancja z opisem Mikstein, Schmutz. | Fi.30 B3 Mi.29 |
| 3 600 PLN | |
4838 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, ubytek gumy pod gwarancją - co przez krótki czas robił Mikstein, lekki ślad podlepki, gwarancja, opis i sygnatura sprawdzająca - splecione SM, Mikstein. | Fi.30 Mi.29 |
| 1 100 PLN | |
4839 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z", w ładnym stanie, prawie niewidoczny cień śladu po podlepce, gwarancja i opis Sutclife, Schmutz. | Fi.30 B1 Mi.29 |
| 2 100 PLN | |
4840 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem z poz. I 64, fotoatest Kronenberg. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 000 PLN | |
4841 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formą pierwszą poz. 82, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 200 PLN | |
4842 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej poz. 8, niewielki ślad po podlepce, ładny stan, gwarancja Mikulski. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 200 PLN | |
4843 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.34 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Krawczyk. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 200 PLN | |
4844 |
1919 wydanie krakowskie, prawy znaczek z błędem "dwukropek", znaczek z błędem postfrisch, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.32I B2 Mi.31 |
| 1 200 PLN | |
4845 |
1919 wydanie krakowskie, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", znaczek z błędem postfrisch, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 500 PLN | |
4846 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 7 z błędem "uszkodzone PP", gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 450 PLN | |
4847 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A" i usterką otwarte O w POCZTA, gwarancja Mikstein,. | Fi.32I B2 Mi.31 |
| 1 500 PLN | |