Auction 19. Postal stationery

10850

1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
25 PLN
10851

1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
25 PLN
10852

1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
25 PLN
10853

1951 całlostka z ilustracją do przesłania życzeń pierwszomajowych.

Fi.Cp 127
15 PLN
10854

1951 całostka z usterką - uszkodzone T w KARTKA.

Fi.Cp 126
25 PLN
10855

1951 całostka z okazji tygodnia młodzieży.

Fi.Cp 126
10 PLN
10856

1951 całostka z okazji festiwalu młodzieży.

Fi.Cp 128
10 PLN
10857

1951 całostka z okazji powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp 129
10 PLN
10858

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51 i usterką "uszkodzone słowo niezwyciężony", gwarancja.

Fi.Cp 125
60 PLN
10859

1952 podwójna całostka z napisem propagandowym 22 i 23.

Fi.Cp 132
25 PLN
10860

1952 całostka z haslęm 18b i sygnaturą V.52.

Fi.Cp 131
10 PLN
10861

1952 całostka z hasłem 19 i sygnaturą II.52.

Fi.Cp 131
10 PLN
10862

1952 całostka z hasłem 19 i sygnaturą V.53.

Fi.Cp 133
75 PLN
10863

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z hasłami 21b i 23 z sygnaturą III.52.

Fi.Cp 132
15 PLN
10864

1952 "Bierut" komplet 6 czystych kopert z hasłami propagandowymi: C, D, E, F, G, H.

Fi.Ck13
120 PLN
10865

1952 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
10866

1952 całostka z hasłem 18b i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
10867

1952 całostka z hasłem 21c i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
10868

1952 całostka z hasłem 23 i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
10869

1952 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
10870

1952 całostka z hasłem 22 i sygnaturą V.52.

Fi.Cp 131
25 PLN
10871

1952 całostka z hasłem 23 i sygnaturą V.52.

Fi.Cp 131
25 PLN
10872

1952 całostka z hasłem 21b i 23 i sygnaturą III.52.

Fi.Cp 132
30 PLN
10873

1952 całostka z hasłem 19 i 18b i sygnaturą III.52.

Fi.Cp 132
30 PLN
10874

1952 całostka z hasłem 19 i 23 i sygnaturą III.52.

Fi.Cp 132
30 PLN
10875

1952 całostka z hasłem 22 i 23 i sygnaturą III.52.

Fi.Cp 132
30 PLN
10876

1952 całostka z hasłem 20b.

Fi.Cp 133
20 PLN
10877

1952 całostka z hasłem 21c.

Fi.Cp 133
20 PLN
10878

1952 całostka z hasłem 22.

Fi.Cp 133
20 PLN
10879

1952 całostka z hasłem 23.

Fi.Cp 133
20 PLN
10880

1952 całostka z hasłem 19.

Fi.Cp 133
20 PLN
10881

1952 całostka z hasłem 18b.

Fi.Cp 133
20 PLN
10882

1953 całostka z hasłem 22 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp 135
10 PLN
10883

1953 koperta z napisem "CENA 95 GR" antykwą, zakończenie klapy okrągłe, hasło propagandowe F.

Fi.Ck18a
50 PLN
10884

1953 koperta lotnicza.

Fi.Ck 17a
35 PLN
10885

1953 Mikołaj Kopernik, całostka.

Fi.Cp 137
45 PLN
10886

1955 całostka z sygnaturą VI.56 z usterkami druku "nazua" i "miejee".

Fi.Cp 138
50 PLN
10887

Fi.Cp139-140
50 PLN
10888

1955 Światowy Festiwal Młodzieży.

Fi.Cp 140
10 PLN
10889

1955 festiwal młodzieży, całostka.

Fi.Cp 139
10 PLN