Auction 19. Postal stationery

10810

1949 całostka z sygnaturą II.49.

Fi.Cp 109I
25 PLN
10811

1949 całostka z sygnaturą II.50.

Fi.Cp 109I
20 PLN
10812

1949 całostka z hasłem 15 z sygnaturą VI.49.

Fi.Cp 109II
15 PLN
10813

1949 całostka z hasłem 14 i sygnaturą VI.49.

Fi.Cp 109II
15 PLN
10814

1949 całostka z hasłem 14 i sygnaturą XII.49.

Fi.Cp 109II
15 PLN
10815

1950 całosttka wydania obiegowego.

Fi.Cp 123
20 PLN
10816

1950 próbna odbitka nadruku nowej wartości i hasła propagandowego na kartonowej przekładce, bardzo rzadkie, gwarancja.

Fi.Cp 119
800 PLN
10817

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, plama w prawym dolnym rogu, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
10818

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
10819

1950 cacłostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
10820

Fi.Cp 121 I
150 PLN
10821

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 21, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
50 PLN
10822

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 15, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
150 PLN
10823

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 22, gwarancja.

Fi.Cp 119 II
80 PLN
10824

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 23a, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
10825

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 9, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
50 PLN
10826

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
50 PLN
10827

Fi.Cp 124
50 PLN
10828

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 12, gwarancja.

Fi.Cp 124
150 PLN
10829

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 5, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
50 PLN
10830

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 8, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
10831

Fi.Cp 124
50 PLN
10832

1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 124
20 PLN
10833

1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzona litera t w słowie fundament.

Fi.Cp 124
50 PLN
10834

1950 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 124
20 PLN
10835

1950 całostka z hasłem 20a i sygnaturą VI.50, nieznaczne plamy po zamoczeniu narożników.

Fi.Cp 124
20 PLN
10836

1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 124
20 PLN
10837

1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50 wadliwie cięta z usterką - kropka nad T w KARTKA.

Fi.Cp 124
50 PLN
10838

1950 "groszy" typ 23A, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie skasowana okolicznościowo 18.XI.

Fi.Cp124
35 PLN
10839

1951 Światowy Tydzień Młodzieży.

Fi.Cp 126
10 PLN
10840

1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp 129
10 PLN
10841

1951 całostka z wadliwym przesuniętym cięciem, lekko załamany jeden róg.

Fi.Cp 130
50 PLN
10842

1951 całostka wydania obiegowego.

Fi.Cp 130
10 PLN
10843

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 125
15 PLN
10844

1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzone l w słowie polskiego.

Fi.Cp 125
60 PLN
10845

1951 całostka z hasłem 18b i sygnaturą XI.51..

Fi.Cp 125
25 PLN
10846

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51, zagięty róg.

Fi.Cp 125
25 PLN
10847

1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i usterką - uszkodzona litera k w słowie pocisk.

Fi.Cp 125
25 PLN
10848

1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
25 PLN
10849

1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i z usterką - uszkodzone litery az w słowie podżegaczom, gwarancja.

Fi.Cp 125
60 PLN