6068 |
1954 zwierzęta chronione, dwie koperty FDC. | Fi.743-46 B Mi.885-88 A |
| 20 PLN | |
6069 |
1964 20-lecie PRL, znaczekz błędem "biała plama przy G", gwarancja. | Fi.1356t Mi.1504 |
| 20 PLN | |
6070 |
1954 list z wirnikiem Stalinogrodu (dzisiejsze Katowice), ciekawy walor do tematy pożarnictwo. | |
| 50 PLN | |
6071 |
1954 III Zjazd PZF, tzw. "niebieski blok" lotniczy, z podwójnym moletowaniem (Mi.600 euro), gwarancja. | Fi.Bl.13 NDs Mi.Bl.AI |
| 600 PLN | |
6072 |
1954 III Zjazd PZF, blok czysty. | Fi.Bl.13 |
| 60 PLN | |
6073 |
1954 III Zjazd PZF, blok z podwójnym moletowaniem (Mi.70 euro), gwarancja Schmutz. | Fi.Bl.13s Mi.Bl.13 DP |
| 70 PLN SOLD | |
6074 |
1954 III Zjazd PZF, tzw. "niebieski blok" lotniczy, gwarancja Schmutz. | Fi.Bl.13 ND Mi.Bl.AI |
| 500 PLN | |
6075 |
1955 karnet z okazji wystawy filatelistycznej w Tarnowie. | Fi.743-46B Mi.885-88A |
| 30 PLN | |
6076 |
1955 rocznica wyzwolenia Warszawy, koperta FDC. | Fi.757-58 Mi.897-98 |
| 20 PLN | |
6077 |
1955 kompletny rocznik, bez bloków. | Fi.757-809 Mi.897-953 |
| 75 PLN | |
6078 |
1955 pomniki Warszawy, narożna próba znaczka za 5 gr. | Fi.761 P2 Mi.907 |
| 40 PLN SOLD | |
6079 |
1955 Wyścig Pokoju, koperta FDC. | Fi.771-72 Mi.905-06 |
| 10 PLN | |
6080 |
1955 karnet z okazji Wyścigu Pokoju. | Fi.771-72 Mi.905-6 |
| 20 PLN | |
6081 |
1955 Targi Poznańskie, koperta FDC. | Fi.773-74 Mi.915-16 |
| 8 PLN SOLD | |
6082 |
1955 karnet z okazji Międzynarodowych Targów Poznańskich. | Fi.773-74 Mi.915-16 |
| 20 PLN | |
6083 |
1955 znaczek za 20 gr z dużym przesunieciem kolorów na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.775 Mi.917 |
| 50 PLN | |
6084 |
1955 karnet z okazji Dni Krakowa. | Fi.775-77 Mi.917-19 |
| 19 PLN SOLD | |
6085 |
1955 kartka okolicznościowa Dni Krakowa ostemplowana w pierwszym dniu obiegu znaczków - FDC. | Fi.775-77 Mi.917-19 |
| 30 PLN | |
6086 |
1955 Artystyczna litografia "Na krakowskim rynku" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa. | Fi.775-777 Mi.917-919 |
| 30 PLN | |
6087 |
1955 Artystyczna litografia "Pan Twardowski" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa. | Fi.775-777 Mi.917-919 |
| 30 PLN | |
6088 |
1955 Artystyczna litografia "Lajkonik" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa. | Fi.775-777 Mi.917-919 |
| 30 PLN | |
6089 |
1955 Artystyczna litografia "Harce Lajkonika" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa. | Fi.775-777 Mi.917-919 |
| 30 PLN | |
6090 |
1955 Artystyczna litografia "Wianki" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa. | Fi.775-777 Mi.917-919 |
| 30 PLN | |
6091 |
1955 Artystyczna litografia "Krakus" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa. | Fi.775-777 Mi.917-919 |
| 30 PLN SOLD | |
6092 |
1955 koperta FDC, znaczek za 20 gr z błędem "silne przesunięcie koloru zielonego", gwarancja. | Fi.776-77 Mi.917-19 |
| 70 PLN | |
6093 |
1955 znaczek z błedem "plamka pod lewym okiem maski " na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.776u Mi.918 |
| 60 PLN | |
6094 |
1955 znaczek z błedem "prawy but Lajkonika przekreślony " na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.777u Mi.919 |
| 60 PLN | |
6095 |
1955 światowy festiwal młodzieży, dolny lewy znaczek z błędem "kokardka". | Fi.778s B Mi.924 IA |
| 45 PLN SOLD | |
6096 |
1955 Festiwal Młodzieży, komplet kopert FDC. | Fi.778-83 B Mi.922-27 A |
| 20 PLN | |
6097 |
1955 Festiwal Młodzieży, komplet kopert FDC z ciętymi znaczkami. | Fi.778-83 A Mi.922-27 B |
| 20 PLN | |
6098 |
1955 3 karnety okolicznościowe światowego festiwalu młodzieży. | Fi.778-83 A,B |
| 20 PLN | |
6099 |
1955 koperta FDC, znaczek z błędem "ścięte VI", gwarancja. | Fi.785t Mi.x |
| 100 PLN | |
6100 |
1955 Rajd Tatrzański, koperta FDC. | Fi.786-87 Mi.928-29 |
| 10 PLN SOLD | |
6101 |
1955 koperta FDC, znaczek z błędem "kreska za wyrazem Polska", gwarancja. | Fi.788as, 788bs Mi.x |
| 100 PLN | |
6102 |
1955 Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina, trójki. | Fi.788-89ab Mi.930-33 Zd |
| 23 PLN SOLD | |
6103 |
1955 Igrzyska Sportowe Młodziży, komplet kopert FDC. | Fi.790-95 Mi.934-39 |
| 25 PLN | |
6104 |
1955 3 karnety z okazji igrzysk sportowych młodzieży w Warszawie z ciętymi znaczkami. | Fi.790-95 A |
| 25 PLN SOLD | |
6105 |
1955 3 karnety z okazji igrzysk sportowych młodzieży w Warszawie z ząbkowanymi znaczkami. | Fi.790-95 B |
| 25 PLN SOLD | |
6106 |
1955 10-lecie odzyskania Ziem Zachodnich, koperta FDC. | Fi.798-801 Mi.942-45 |
| 20 PLN | |
6107 |
1955 karnet z okazji X lecia odzyskania Ziem Zachodnich. | Fi.798-801 Mi.942-45 |
| 20 PLN | |