Auction 16. Postal stationery

13729

1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze zielonym.

Fi.Cp 117b
25 PLN
13730

1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze oliwkowobrązowym.

Fi.Cp 117c
25 PLN
13731

1949 całostka wydanai prowizorycznego z ilustracją w kolorze oliwkowym.

Fi.Cp 117d
25 PLN
13732

1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.48 i nadrukiem typ 7.

Fi.Cp 119 Ix
30 PLN
13733

1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.47 z nadrukiem typ 7, po bokach minimalne ślady po podklejkach.

Fi.Cp 119 Ix
30 PLN
13734

1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.47 i hasłem 16b na papierze w grubym.

Fi.Cp 119 IIw
30 PLN
13735

1949 całostka wydania prowizorycznego na papierze w grubym.

Fi.Cp 122
25 PLN
13736

1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.48 i hasłem 16b na papierze grubym, ślady po podklejeniu w okolicy znaku opłaty.

Fi.Cp 119 IIw
35 PLN
13737

1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 13, trzy podlepki na odwrocie.

Fi.Cp 112 IA
40 PLN
13738

1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 5, usterka uszkodzone T w POCZTA, na odwrocie podlepka.

Fi.Cp 112 IIIw
35 PLN
13739

1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 5, usterka uszkodzony napis KARTA, dwie podlepki na odwrocie.

Fi.Cp 112 IIIy
35 PLN
13740

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp 113
40 PLN
13741

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Jana Kasprowicza, nadruk przesunięty.

Fi.Cp 121 I Nd. 14
50 PLN
13742

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Aleksandra Gierymskiego na papierze grubym.

Fi.Cp 121 I Nd. 14
100 PLN
13743

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Stanisława Wyspiańskiego na papierze grubym.

Fi.Cp 121 I Nd.14
100 PLN
13744

1949 całostka z nadrukiem typ 7 nadana z Poznania 6.2.50.

Fi.Cp 119 I
15 PLN
13745

1949 Wydanie przedrukowe,duże plamy od skocza na krawędzi z lewej i prawej strony kartki, niewidoczna na skanie.

Fi.Cp 121 II typ 14
15 PLN
13746

Fi.Cp121 II typ14
15 PLN
13747

1949 Wydanie przedrukowe, papier szary.

Fi.Cp 111 A IIz
35 PLN
13748

1949 wydanie prowizoryczne, całostka na papierze kremowoszarym y.

Fi.Cp 111AIIy
30 PLN
13749

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Marii Wysłuchowskiej.

Fi.Cp 121 II typ 15
40 PLN
13750

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Aleksandra Fredry.

Fi.Cp 121 I typ 14
30 PLN
13751

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Wojciecha Bogusławskiego.Kartka z ustrką w sygnaturze "brak pierwszej litery P", gwarancja.

Fi.Cp 121 I typ 14
150 PLN
13752

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Bolesława Prusa.

Fi.Cp 121 I typ 14
30 PLN
13753

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Leona Wyczółkowskiego.

Fi.Cp 121 I typ 14
30 PLN
13754

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Władysława Reymonta.

Fi.Cp 121 I typ 14
30 PLN
13755

Fi.Cp 121 I typ 14
30 PLN
13756

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Cypriana Norewida.

Fi.Cp 121 I typ 14
30 PLN
13757

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Elizy Orzeszkowej.

Fi.Cp 121 I typ 14
35 PLN
13758

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Adama Mickiewicza.

Fi.Cp 121 I typ 14
35 PLN
13759

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Zygmunta Krasińskiego, karta lekko rozdarta.

Fi.Cp 121 I typ 14
15 PLN
13760

1950 "groszy" typ 11, nadruk na czystej karcie wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze oliwkowobrązowym.

Fi.Cp117c
90 PLN
13761

1950 próbna odbitka nadruku nowej wartości i hasła propagandowego na kartonowej przekładce, bardzo rzadkie, gwarancja.

Fi.Cp 119
800 PLN
13762

1950 całostka z hasłem 18a.

Fi.Cp 124
12 PLN
13763

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 110 IBa
100 PLN
13764

Fi.Cp 110 IAb
100 PLN
13765

Fi.Cp 110 IAb
100 PLN
13766

Fi.Cp 110 IAb
100 PLN
13767

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 18, gwarancja.

Fi.Cp 117a
120 PLN
13768

1951 całostka okolicznościowa.

Fi.Cp 128
5 PLN