Auction 16. Postal stationery

13529

1930 całostka nadana z Równego Wołyńskiego z sygnaturą (VIII-1928).

Fi.Cp 48
10 PLN
13530

1930 całostka z sygnaturą 235.

Fi.Cp 45 I
15 PLN
13531

1931 całostka z sygnaturą VII-1930.

Fi.Cp 48
10 PLN
13532

1931 całostka z sygnaturą 235.

Fi.Cp 45I
15 PLN
13533

1931 całostka z hasłem propagandowym.

Fi.Cp 48 I
10 PLN
13534

1931 całostka z sygnaturą 235, drobne zagięcia i ślad po spinaczu.

Fi.Cp 45I
15 PLN
13535

Fi.Cp 48
10 PLN
13536

Fi.Cp 45I
15 PLN
13537

1932 Druk w sprawach żywnościowych, wysłany 11.X.33 z Łodzi, z obiegu rzadki, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.53
200 PLN
13538

1932 całostka nadana w ambulansie pocztowym Wołkowysk - Warszawa 116 11.IX.1933.

Fi.Cp 51
50 PLN
13539

1932 całostka nadana w ambulansie pocztowy Załucze - Lwów 165b 20.IV.1934.

Fi.Cp 51
50 PLN
13540

1932 formularz pocztowy z dochodem przeznaczonym na walkę z gruźlicą.

35 PLN
13541

35 PLN
13542

35 PLN
13543

1932 formularz pocztowy

35 PLN
13544

1932 kartka na formularzu pocztowym z dochodem na walkę z bezrobociem.

35 PLN
13545

1932 kartka w sprawach żywnościowych, lekko pożółkła na brzegach.

Fi.Cp 54
30 PLN
13546

1932 formularz pocztowy na walkę z bezrobociem.

40 PLN
13547

1933 całostka wydania przedrukowego z usterką "uszkodzone trzecie 0 w cyfrze 5.000.000", wirnik LOPP.

Fi.Cp 58
35 PLN
13548

1933 całostka z ilustracją 13, ślad po spinaczu.

Fi.Cp 55
20 PLN
13549

1933 całostka z ilustracją 9.

Fi.Cp 55
20 PLN
13550

1933 całostka z ilustracja z głową apostoła.

Fi.Cp 55
70 PLN
13551

1933 całostka z ilustracją krucyfiks Wita Stwosza.

Fi.Cp 55
70 PLN
13552

1934 całostka z hasłem propagandowym K z sygnaturą (VIII-1934).

Fi.Cp 65B
20 PLN
13553

1934 całostka z hasłem propagandowym K.

Fi.Cp 65A
20 PLN
13554

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 27 z sygnaturą (III-1933), ślad po zagięciu w połowie.

Fi.Cp 63
20 PLN
13555

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 8 z sygnaturą (III-1933), niewielkie plamki w dolnym prawym rogu.

Fi.Cp 63
40 PLN
13556

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18 z sygnaturą (III-1933).

Fi.Cp 63
40 PLN
13557

1935 całostka z ilustracją 6.

Fi.Cp 68
20 PLN
13558

1935 całostaka z ilustracją 23.

Fi.Cp 68
20 PLN
13559

1935 całostka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym K z sygnaturą (I-1937).

Fi.Cp 71
40 PLN
13560

1935 całostka ze zdjęciem kościoła Św. Anny w Wilnie.

Fi.Cp 68
50 PLN
13561

1935 całostka z widokiem Daru Pomorza w porcie w Gdyni.

Fi.Cp 68
50 PLN
13562

1935 całostka ze zdjęciem schroniska w Tatrach.

Fi.Cp 68
50 PLN
13563

1935 formularz pocztowy na walkę z bezrobociem.

40 PLN
13564

1937 całostka z sygnaturą IX.1934.

Fi.Cp 67
30 PLN
13565

1937 całostka wydania ilustrowanego z ilustracją nr 1 Wawel.

Fi.Cp 76
15 PLN
13566

1937 całostka z ilustracją 27.

Fi.Cp 76
15 PLN
13567

1937 całostka z ilustracją 32.

Fi.Cp 76
15 PLN
13568

1937 całostka z ilustracją 20.

Fi.Cp 76
15 PLN