The auction will end on 02.12.2024

Current auction Polish People's Republic 1952-1989

78148

1980 Igrzyska Olimpijskie w Moskwie, lewy znaczek z błędem "kreska przy cyfrze 4".

Fi.2529B4
Mi.2677
25 PLN
Bid
78149

1980 35. rocznica układu PRL-ZSRR, narożna parka z wyraźnym przesunięciem grzebienia perforacyjnego w stosunku do dwóch pozostałych.

Fi.2533
Mi.2681
30 PLN
Bid
78150

1980 35. rocznica układu PRL - ZSRR, znaczek z uskokiem ząbkowania.

Fi.2533
Mi.2681
40 PLN
Bid
78151

1980 35. rocznica układu PRL - ZSRR, parka z uskokiem ząbkowania poziomego.

Fi.2533MK
Mi.2681
40 PLN
Bid
78152

1980 35. rocznica układu PRL - ZSRR, pasek znaczków z uskokami ząbkowania poziomego.

Fi.2533MK
Mi.2681
60 PLN
Bid
78153

Fi.2534 B1
Mi.2682
30 PLN
Bid
78154

Fi.2534 B1+B2
Mi.2682
25 PLN
Bid
78155

1980 110. rocznica urodzin W. Lenina, prawy znaczek z błędami "krótszy przecinek w nominale" i "brak kropki po W".

Fi.2534 B1+B2
Mi.2682
40 PLN
Bid
78156

Fi.2534 B1+B2
Mi.2682
35 PLN
Bid
78157

Fi.2534 B3
Mi.2682
30 PLN
Bid
78158

1980 110. rocznica urodzin Lenina, znaczek z błędami "plama obok niebieskiej okładki" oraz "ścięta druga pionowa kreska N w URODZIN" na poz.12 ; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

Fi.2534 B5
Mi.2682
40 PLN
Bid
78159

1980 110. rocznica urodzin Lenina, znaczek z błędem "plama na książce" na poz.13 ; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

Fi.2534 B6
Mi.2682
50 PLN
Bid
78160

1980 75. rocznica Rewolucji 1905 roku, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2535 ark.
Mi.2683
50 PLN
Bid
78161

1980 450. rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.2564 ark.
Mi.2712
50 PLN
Bid
78162

Fi.2565B1
Mi.2713
40 PLN
Bid
78163

Fi.2565B1
Mi.2713
35 PLN
Bid
78164

1980 Dzień Znaczka, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2567-70 ark.
Mi.2715-8
200 PLN
Bid
78165

1980 150. rocznica Powstania Listopadowego, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2572 ark.
Mi.2720
50 PLN
Bid
78166

Fi.2573-78
Mi.2721-26
50 PLN
Bid
78167

40 PLN
Bid
78168

1981 STAN WOJENNY - ekspresowy list polecony nadany 11.12 tuż przed wprowadzeniem stanu wojennego 13.12 w urzędzie Racibórz 1 do Holandii, otworzony i po skontrolowaniu treści zamknięty zszywaczem przez cenzurę, stempel ramkowy "OCENZUROWANO"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2337II, 2585
Mi.2848, 2733
120 PLN
Bid
78169

1981 nowodruk z okazji zjazdu PZF.

Fi.2460ND
15 PLN
Bid
78170

1981 cenzura Stanu Wojennego, list polecony nadany w dniu wprowadzenia stanu wojennego 13 grudnia 1981 z Skawiny do Skarżyska Kamiennej, stemplem Urzędu Cenzury nr 065 i CENZUROWANO.

Fi.2544
250 PLN
Bid
78171

1981 cenzura Stanu Wojennego, list nadany w pierwszym dniu Stanu Wojennego 13.12.81 ze stemplem zwolnienia z cenzury i stemplem KWMO w Kaliszu.

Fi.2544
30 PLN
Bid
78172

1981 "70 LAT HARCERSTWA POLSKIEGO WYSTAWA" Warszawa 1, znaczek wydany z okazji 150 rocznicy Powstania Listopadowego na ozdobnej kopercie, ostemplowany okolicznościowo 29.11 w pierwszym dniu obiegu; temat - HARCERSTWO.

Fi.2572
Mi.2720
20 PLN
Bid
78173

1981 rocznik znaczków czystych (Fi.56,10).

Fi.2579-2643
Mi.2727-91
40 PLN
Bid
78174

1981 Pablo Picasso, nowodruk z podwójnym ząbkowaniem pionowym

Fi.2580ND
Mi.Bl.74ND
250 PLN
Bid
78175

1981 Pablo Picasso, nowodruk w pięknym stanie (Fi.280.-).

Fi.2580ND
Mi.Bl.74ND
250 PLN
Bid
78176

1981 Pablo Picasso, nowodruk.

Fi.2580ND
Mi.Bl.74ND
180 PLN
Bid
78177

1981 Pablo Picasso, nowodruk. Gwarancja M. Wysocki

Fi.2580ND
Mi.Bl.74ND
190 PLN
Bid
78178

1981 Sport balonowy, znaczki za 2 zł w parce poziomej, prawy z błędem "O w POLSKA zniekształcone u dołu" na poz.25; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

Fi.2582 B1
Mi.2730
50 PLN
Bid
78179

1981 sport balonowy, prawy znaczek z błędem "ń w Anderson".

Fi.2586B1
Mi.2734
25 PLN
Bid
78180

1981 sport balonowy, znaczek z błędem "ń w Anderson".

Fi.2586B1
Mi.2734
20 PLN
Bid
78181

Fi.2586B1
25 PLN
Bid
78182

Fi.2596 B1
Mi.2739
60 PLN
Bid
78183

Fi.2596 B1
Mi.2739
30 PLN
Bid
78184

Fi.2608-12
Mi.2764-68
80 PLN
Bid
78185

Fi.2608-12
Mi.2764-68
25 PLN
Bid
78186

1981 restytucja żubra, dziesięć serii w arkuszu sprzedażnym złożonym w połowie.

Fi.2608-12 ark.
Mi.2764-68
60 PLN
Bid
78187

Fi.2613B1
Mi.2756
25 PLN
Bid