Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
77948 |
1973 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, karta maksimum. | Fi.2089 Mi.2236 |
| 40 PLN Bid | |
77949 |
1973 arcydzieła sztuki polskiej, znaczek stemplowany i czysty, offsetowy druk wielokolorowy przy wielomilionowych nakładach charakteryzował się czasami dużymi różnicami w nasyceniu kolorów co powodowało powstawanie znacznych nawet różnic w barwach znaczków. | Fi.2096 Mi.2243 |
| 25 PLN Bid | |
77950 |
1973 Arcydzieła sztuki polskiej, znaczek za 4,90 zł z błędem "rozmyte litery w POLSKA i cyfry nominału"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2096 B Mi.2243 |
| 40 PLN Bid | |
77951 |
1973 Zwierzyna łowna, znaczek za 50gr z błędem "zamiast pierwszego K w KONARSKI - grube X" na poz.7; gwarancja. | Fi.2101 B1 Mi.2248 |
| 60 PLN Bid | |
77952 |
1973 Badanie kosmosu Salut, Copernicus, komplet arkusików, kasowane z pełną oryginalną gumą, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2108-09 Mi.2255-56 |
| 30 PLN Bid | |
77953 |
1973 Badanie kosmosu Salut, Copernicus, komplet 4 arkusików - każda wartość w dwóch typach, różnice w rysunku (z fragmentami galaktyki lub bez) widoczne na krawędzi prawych marginesów zaznaczono strzałkami, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2108-09 Mi.2255-56 |
| 200 PLN Bid | |
77954 |
1973 Badanie kosmosu Salut, Copernicus - komplet znaczków z przywieszkami, czyste (Fi.96.-). | Fi.2108-09Pw Mi.2255-56Zf |
| 80 PLN Bid | |
77955 |
1973 Badanie kosmosu, Copernicus - znaczek z błędem na polu 4 "przerwane z w zł" występującym w części nakładu w arkusiku (Fi.70.-), czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2109 B1 Mi.2256 |
| 60 PLN Bid | |
77956 |
1973 ochrona środowiska, znaczek za 6,50 zł z rzadkim błędem na poz.21 "Ochroria zamiast Ochrona", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2124 B1 Mi.2272 |
| 80 PLN Bid | |
77957 |
1973 Mistrzostwa Świata na żużlu w Chorzowie, znaczek bez druku barwy srebrnej, dla porównania normalny znaczek, fotoatest. | Fi.2125MK Mi.2273 |
| 1 200 PLN Bid | |
77958 |
1973 FDC - Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73" bloczek na ilustrowanej karcie poleconej skasowany 19.8 stemplem okolicznościowym w Poznaniu w pierwszym dniu obiegu, zwraca uwagę specjalna "wystawowa" nalepka polecenia; dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania. | Fi.bl.46a Mi.Bl.55 |
| 50 PLN Bid | |
77959 |
1973 FDC - "Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73"", bloczek na kopercie z doklejonym biletem wstępu skasowany 19.8 stemplem okolicznościowym w Poznaniu - w pierwszym dniu obiegu; walor brakujący w większości zbiorów - koperta niedostępna w abonamencie; doskonały stan zachowania. | Fi.bl.91 (46) b Mi.Bl.56 |
| 150 PLN Bid | |
77960 |
1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna Polska 73, nowodruk bloku. | Fi.bl.91ND Mi.Bl.55SD |
| 35 PLN Bid | |
77961 |
1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna Polska '73 - Mikołaj Kopernik, nowodruk z przekreślonym nominałem w barwie czarnej. | Fi.bl.91ND (46) Mi.Bl.56ND |
| 40 PLN Bid | |
77962 |
1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna Polska '73 - Mikołaj Kopernik, dwa arkusiki nalepek na cele PZF. | |
| 50 PLN Bid | |
77963 |
1973 nalepki poczty dyliżansowej z okazji 500. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika. | |
| 30 PLN Bid | |
77964 |
1973 arkusik plakietek lotu pocztowego nad Warszawą na rzecz Centrum Zdrowia dziecka. | |
| 20 PLN Bid | |
77965 |
1973 karnet a okazji "Światowej Wystawy Filatelistycznej POLSKA 73" zawierający reprodukcje znaczków okolicznościowych poczty amerykańskiej i polskiej. | |
| 80 PLN Bid | |
77966 |
1974 rocznik kopert FDC (bez bl.92a(47a), bl.92b(47b), bl.93(48), bl.94(49); Fi.66.-). | Fi.2148-2205 Mi.2296-2352 |
| 70 PLN Bid | |
77967 |
1974 rocznik znaczków czystych (Fi.115.-). | Fi.2148-2205 Mi.2296-2352 |
| 90 PLN Bid | |
77968 |
1974-1975 TOM XI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 223,60 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2148-2273 Mi.2296-2420 |
| 180 PLN Bid | |
77969 |
1974 X Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w RFN, czworoblok znaczków z bloku z górnym marginesem; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2168+2169 Mi.2315+2316 |
| 20 PLN Bid | |
77970 |
1974 "OPERACJA ŻAGIEL OPERATION SAIL" Gdynia 1, znaczek na dekoracyjnej kopercie Komitetu Wykonawczego ostemplowany 19.07, dodatkowo stempel okolicznościowy "OPERATION SAIL 1974 GDAŃSK GDYNIA KOMITET WYKONAWCZY" z godłem państwowym i pieczęci nagłówkowej; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.2171 Mi.2318 |
| 30 PLN Bid | |
77971 |
1974 sławne polskie żaglowce, znaczek bez druku barwy czarnej i niebieskiej - brak nominału i opisów w kolorze czarnym, na żaglach brak tła niebieskiego, bardzo ładny stan zachowania, podwójna gwarancja Krawczyk. | Fi.2171 MK Mi.2318F |
| 1 200 PLN Bid | |
77972 |
1974 Międzynarodowy Kongres Ogrodniczy w Warszawie, znaczek makulaturowy ze smugą od farby brązowej. | Fi.2186MK Mi.2333 |
| 60 PLN Bid | |
77973 |
1974 polski drzeworyt ludowy, narożny znaczek z przesuniętą perforacją. | Fi.2203 Mi.2350 |
| 30 PLN Bid | |
77974 |
1974 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex IV" w Katowicach, dofrankowana karta pocztowa grzecznościowo polecona, znaki opłaty skasowane okolicznościowo na terenie wystawy stemplami w kolorze: czarnym (19.05) i czerwonym (29.05), okolicznościowa nalepka polecenia skasowana 29.-5 datownikiem Katowice 1; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp602, 2163 Mi.2311A |
| 50 PLN Bid | |
77975 |
1974 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex IV" w Katowicach, blok z błędem "wcięcie w drugim 0 w nominale", gwarancja i oznaczenie. | Fi.bl.92aB1 |
| 20 PLN Bid | |
77976 |
1974 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex IV" w Katowicach, blok ostemplowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu, z pełną oryginalną gumą. | Fi.bl.92b(47b) Mi.Bl.57 |
| 35 PLN Bid | |
77977 |
1974 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex IV" w Katowicach, blok ząbkowany z błędem "ścięte prawe ramię litery A w MIĘDZYNARODOWA". | Fi.bl.92b B1 Mi.Bl.57 |
| 40 PLN Bid | |
77978 |
1974 X Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w RFN, bloczek skasowany stemplem okolicznościowym "ZLOT MŁODZIEŻY POLSKIEJ WARSZAWA 74"; z pełną gumą; dobry stan zachowania. | Fi.bl.93 Mi.Bl.59 |
| 50 PLN Bid | |
77979 |
1974 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w RFN, bloki. | Fi.bl.93-4 Mi.Bl.59-60 |
| 25 PLN Bid | |
77980 |
1974 Srebrny medal reprezentacji Polski na MŚ w piłce nożnej, bloczek skasowany w pierwszym dniu obiegu 21.VII stemplem okolicznościowym "X MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ POLSKA SREBRNY MEDAL" Warszawa 1; z pełną gumą; dobry stan zachowania. | Fi.bl.94 Mi.Bl.60 |
| 100 PLN Bid | |
77981 |
1974 Bloki z błędami B1. Blok 92a wcięcie w drugim 0 oraz spiczaste zakończenie "Ł", a blok 92b ścięte ramię "A" w "Międzynarodowa". | Fi.bl92a, b B1 Mi.Bl.57-8 |
| 50 PLN Bid | |
77982 |
1974 Polskie jednostki wojskowe służące w siłach ONZ, list do Polski ze stemplem urzędu pocztowego Warszawa 60, który zajmował się wymianą poczty między żołnierzami a krajem. | |
| 20 PLN Bid | |
77983 |
1974 Polskie jednostki wojskowe służące w siłach ONZ, list do Polski ze stemplem urzędu pocztowego Warszawa 60, który zajmował się wymianą poczty między żołnierzami a krajem; ciekawy stempel z wielbłądem; temat - FAUNA. | |
| 20 PLN Bid | |
77984 |
1974 listownik dla przesyłek wojskowych polskiej misji przy ONZ w Egipcie. | |
| 30 PLN Bid | |
77985 |
1975 zeszycik znaczkowy 10 zł (4x2272 + 4x2273) zawierający znaczki wydane z okazji VII Zjazdu PZPR, skasowane w dniu wejścia do obiegu - 8.XII stemplem okolicznościowym "VII ZJAZD PZPR WARSZAWA PKiN 8-XII-1975" odciśniętym również na okładce; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.6i (2272-73) Mi.2419-20 |
| 60 PLN Bid | |
77986 |
1975 zeszycik znaczkowy 10 zł (4x2246 + 4x2247) zawierający znaczki z serii telewizyjne filmy dziecięce; czyste, dobry stan zachowania. | Fi.6l (2246-47) Mi.2393-94 |
| 60 PLN Bid | |
77987 |
1975 rocznik znaczków czystych (Fi.108,60). | Fi.2206-73 Mi.2353-2420 |
| 90 PLN Bid | |