30392 |
1940 znaczki opłaty radiowej (Rundfunk), parka pionowa - część z nominałem przyklejano na odcinku potwierdzenia wniesienia opłaty radiowej dla opłacającego, a część z literą "A" na blankiecie, który zostawał w archiwum. | Fi.1-2 |
| 80 PLN | |
30393 |
| 180 PLN | |
30394 |
1940 firmowy list polecony z Warszawy 18.VI.40 do Pragi. | Fi.5, 6 |
| 100 PLN | |
30395 |
1940 list firmowy z Okocimia do Przeworska, znaczki unieważnione prowizorycznym kasownikiem Okocimia. | Fi.5, 7 |
| 100 PLN | |
30396 |
1940 list z Chełma Lubelskiego do Krakowa. | Fi.6 |
| 40 PLN | |
30397 |
1940 list firmowy z Warszawy do Krakowa. | Fi.6 |
| 25 PLN | |
30398 |
1940 kartka z Warszawy do Wilna, stempel cenzury wojskowej z Królewca. | Fi.7 |
| 120 PLN | |
30399 |
1940 list firmowy z Częstochowy do Przewoska, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym Częstochowy. | Fi.9 |
| 150 PLN | |
30400 |
1940 list z Jarosławia do Przeworska, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym Jarosławia. | Fi.9 |
| 150 PLN | |
30401 |
1940 list z Starachowic, znaczki opłacone stemplem Deutsche Post Osten z Starachowic. | Fi.9 |
| 220 PLN | |
30402 |
1940 list firmowy z Zawiercia do Przeworska. | Fi.9 |
| 120 PLN | |
30403 |
1940 list z warszawy do Włoch, na odwrocie zalepka i stempel cenzury wermachtu, i stempel odbiorczy. | Fi.9 |
| 120 PLN | |
30404 |
1940 list z Otwocka do Krakowa. | Fi.9 |
| 100 PLN | |
30405 |
1940 II wydanie przedrukowe, kompletna seria z odmianami (28 sztuk) kasowana na wycinkach; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.14-39 |
| 250 PLN | |
30406 |
1940 II wydanie przedrukowe, kompletna seria z odmianami (28 sztuk) czysta (Fi.748.-); bardzo dobry stan zachowania (znaczek za 30/30 gr ciekawie utleniony). | Fi.14-39 |
| 600 PLN | |
30407 |
1940 II wydanie przedrukowe, podstawowa seria. | Fi.14-39 |
| 700 PLN | |
30408 |
1940 wydanie przedrukowe, podstawowa seria stemplowana. | Fi.14-39 |
| 200 PLN | |
30409 |
1940 wydanie przedrukowe, czworoblok znaczka za 24/25 gr., znaczek podstawowy w odmianie I, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.14I |
| 1 600 PLN | |
30410 |
1940 wydanie przedrukowe, czysty znaczek za 24/25 gr., rzadki z nadrukiem na znaczku podstawowym w odmianie I - "tło kreskowane", ładny stan zachowania ale bez gumy, gwarancja i oznaczenie. | Fi.14I |
| 120 PLN | |
30411 |
1940 wydanie przedrukowe, nadruk na znaczku polskim za 25 gr. z tłem kreskowanym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.14I |
| 450 PLN | |
30412 |
1940 wydanie przedrukowe, nadruk na znaczku z tłem kreskowanym. | Fi.14I |
| 390 PLN | |
30413 |
1940 II wydanie przedrukowe, znaczek za 2/5 gr z katalogowanym błędem "kropka połączona z R", kasowany, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.17 B2 |
| 40 PLN | |
30414 |
| 150 PLN | |
30415 |
1940 wydanie przedrukowe, górny lewy znaczek z błędem "uszkodzone pióro", dolny lewy znaczek z błędem "wklęsła podstawa lewej cyfry 2", rozdarcia perforacji. | Fi.17B4, B5 |
| 220 PLN | |
30416 |
| 320 PLN | |
30417 |
| 250 PLN | |
30418 |
| 320 PLN | |
30419 |
| 280 PLN | |
30420 |
| 100 PLN | |
30421 |
1940 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Dębica - Sandomierz Zug nr 564, stempel pośrednictwa pocztowego w Dąbiu koło Dębicy. | Fi.19 |
| 150 PLN | |
30422 |
| 240 PLN | |
30423 |
1940 list polecony z Warszawy do okupowanego przez Sowietów Lwowa, stemple cenzury i na odwrocie radziecki stempel odbiorczy. | Fi.21, 24I |
| 60 PLN | |
30424 |
1940 specjalne wydanie okolicznościowe Deutsche Post Osten, przygotowane z okazji zawodów narciarskich rozegranych w Zakopanem. | Fi.30, 2 |
| 35 PLN SOLD | |
30425 |
| 40 PLN SOLD | |
30426 |
1940 wydanie przedrukowe, nadruki na znaczkach dopłaty - luzaki. | Fi.35-9 |
| 130 PLN | |
30427 |
1940 widoki zabytkowych budowli (I), seria czysta, bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.40-51 |
| 70 PLN | |
30428 |
1940 kartka maksimum, widokówka ze znaczkiem przedstawiającymi Bramę Krakowska w Lublinie. | Fi.42 |
| 100 PLN SOLD | |
30429 |
| 100 PLN | |
30430 |
1940 widoki zabytkowych budowli (I) - 12 gr - frankatura pojedyncza, widokówka datowana "3.6.1941 Rudnik" wysłana do Radomia, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym; niecodzienny walor w dobrym stanie zachowania (karta przycięta, niewielkie przebarwienia wokół znaczka). | Fi.43 |
| 50 PLN | |
30431 |
1940 kartka maksimum, widokówka ze znaczkiem przedstawiającymi kościół Matki Bożej Zwycięskiej w Lublinie. | Fi.46 |
| 133 PLN SOLD | |