Auction 118. Overprint editions 1918-1919

14590

Fi.22aNo B4
Mi.22aK
600 PLN
14591

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
14592

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
14593

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
14594

Fi.22b
Mi.22b
500 PLN
14595

Fi.22b
Mi.22b
350 PLN
14596

Fi.22bB4
Mi.22b
1 600 PLN
14597

Fi.22b B4
Mi.22b
2 000 PLN
14598

Fi.22bB13
Mi.22b
1 600 PLN
14599

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
14600

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, fotoatest.

Fi.22bNo
Mi.22bK
500 PLN
14601

Fi.22bNo
Mi.22bK
900 PLN
14602

1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja (oznaczone dwa błędy; B4 i B13).

Fi.22b ark.
Mi.22b
20 000 PLN
14603

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
14604

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
14605

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukami odwróconymi stemplowane w Lublinie na całostce adresowanej do Lubartowa bez obiegu pocztowego, znaczek za 50 hal. z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter TA", fotoatest Berbeka.

Fi.23No, 28No B10, 29No, Cp5
Mi.23K, 27K, 28K
2 000 PLN
14606

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
14607

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
14608

Fi.23aNo
Mi.23AK
900 PLN
14609

Fi.23aNo B5
Mi.23AK
900 PLN
14610

Fi.23b
Mi.23B
180 PLN
14611

Fi.24
Mi.24
25 PLN
14612

Fi.24
Mi.24
30 PLN
14613

Fi.24
Mi.24
80 PLN
14614

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.24
Mi.24
20 PLN
14615

Fi.24
Mi.24
60 PLN
14616

Fi.24
Mi.24
120 PLN
14617

Fi.24Ndw
1 900 PLN
14618

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
14619

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja.

Fi.24No
Mi.24K
700 PLN
14620

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
14621

Mi.25I
50 PLN
14622

Fi.25No
Mi.25IK
900 PLN
14623

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
14624

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
14625

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
14626

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
14627

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 20 z nie dodrukiem prawej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I B10
140 PLN
14628

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
14629

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN