Auction 118. Polish People's Republic 1952-1989

22511

1984 40. rocznica Powstania Warszawskiego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2782-5 ark.
Mi.2930-3
100 PLN
22512

1984 405. rocznica Wojny Obronnej, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2786-7 ark.
Mi.2934-5
100 PLN
22513

1984 pomnik Martyrologii Dzieci w Łodzi, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2788 ark.
Mi.2936
50 PLN
22514

1984 40-lecie MO i SB, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2789-90 ark.
Mi.2937-8
100 PLN
22515

1984 40-lecie MO i SB, znaczek za 6 zł z błędem na poz.1 "5-ty punkt na zielonym polu"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2790 B1
Mi.2938
40 PLN
22516

1984 40-lecie MO i SB, znaczek z błędem "piaty punkt na zielonym polu".

Fi.2790B1
Mi.2938
25 PLN
22517

1984 40-lecie MO i SB, lewy górny znaczek z błędem "piąty punkt na zielonym polu".

Fi.2790B1
Mi.2938
30 PLN
22518

1984 rozwój lotnictwa polskiego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2791-7 ark.
Mi.2939-45
500 PLN
22519

1984 Chronione zwierzęta futerkowe, 4 zł arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.1,6,11,16,21,26,31,36,41,46 "pionowe kreski od zadu do ogona"; bardzo dobry stan zachowania (arkusz złożony poziomo); znaczki z błędami gwarancja.

Fi.2798
Mi.2946
100 PLN
22520

Fi.2798-803 ark.
Mi.2946-51
500 PLN
22521

1984 odnowa zabytków Krakowa, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2804-5 ark.
Mi.2952-3
200 PLN
22522

1984 architektura sakralna, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2806-11 ark.
Mi.2954-9
300 PLN
22523

1984 XXIII Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, blok - znaczek za 17 zł z błędem "podwójne udo"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

Fi.bl.124 B
Mi.Bl.94
50 PLN
22524

1984-5 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.

30 PLN
22525

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.

15 PLN
22526

1984 wydawnictwo podziemnej Solidarności.

10 PLN
22527

25 PLN
22528

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności Walczącej.

30 PLN
22529

25 PLN
22530

Fi.2812-2985
Mi.2960-3133
240 PLN
22531

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
70 PLN
22532

1985 rocznik znaczków czystych (Fi.68,80).

Fi.2812-bl.126II (83II)
Mi.2960-Bl.97II
45 PLN
22533

1985 Rozwój pojazdów pożarniczych, 4 zł połowa arkusza sprzedażnego, z błędami na: poz.5 "kolec na prawym przednim kole", poz.7 "uszkodzona szprycha dużego koła"; bardzo dobry stan zachowania; znaczki z błędami gwarancja.

Fi.2813 B1, B2
Mi.2961
80 PLN
22534

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, górny znaczek z błędem "otwarte O w słowie DO", gwarancja Kalinowski.

Fi.2815B1
Mi.2963
30 PLN
22535

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, górny lewy znaczek z błędem "uszkodzona litera A w słowie DRABINA", gwarancja Kalinowski.

Fi.2817B1
Mi.2965
30 PLN
22536

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, dolne znaczki z błędami "wcięcia w cyfrze ) nominału", gwarancja Kalinowski.

Fi.2817B2, B3
Mi.2965
60 PLN
22537

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, górny znaczek z błędem "uszkodzona litera G w słowie MAGIRUS", dolny znaczek z błędem "uszkodzone ZŁ", gwarancja Kalinowski.

Fi.2817B4, B5
Mi.2965
60 PLN
22538

Fi.2818B1
Mi.2966
25 PLN
22539

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, dolny lewy znaczek z błędem "uszkodzona litera A w słowie SIKAWKA", gwarancja Kalinowski.

Fi.2818B1
Mi.2966
30 PLN
22540

Fi.2819 B1, B2, B
Mi.2967
80 PLN
22541

1985 Panorama Racławicka, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2819 ark.
Mi.2967
50 PLN
22542

Fi.2819B1
Mi.2967
10 PLN
22543

1985 Panorama Racławicka, znaczek z błędem "skośny lewy górny szeryf litery K w POLSKA", gwarancja i opis Walocha.

Fi.2819B1
Mi.2967
25 PLN
22544

1985 Międzynarodowy Rok Młodzieży, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2821 ark.
Mi.2969
50 PLN
22545

1985 40. rocznica powrotu Ziem Zachodnich i Północnych do Macierzy, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2822-4 ark.
Mi.2970-2
200 PLN
22546

1985 40. rocznica zwycięstwa nad faszyzmem, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2825 ark.
Mi.2973
50 PLN
22547

1985 dzikie zwierzęta chronione - wilk, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2827-30 ark.
Mi.2975-8
1 000 PLN
22548

Fi.2831-6 ark.
Mi.2979-84
300 PLN
22549

Fi.2838MK
Mi.2986
200 PLN
22550

Fi.2838MK
Mi.2986
90 PLN