22391 |
1980 XIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Lake Placid i XXII Igrzyska Olimpijskie w Moskwie, nowodruk w bardzo pięknym stanie zachowania. | Fi.2526-29 ND |
| 300 PLN | |
22392 |
1980 XIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Lake Placid i XXII Letnie Igrzyska w Moskwie, znaczek za 6,50 zł z błędem na poz.6 "krótszy kijek"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2528 B1 Mi.2676 |
| 50 PLN | |
22393 |
| 40 PLN | |
22394 |
1980 35. rocznica układu PRL - ZSRR, parka z uskokiem ząbkowania poziomego. | Fi.2533MK Mi.2681 |
| 40 PLN | |
22395 |
1980 110. rocznica urodzin Lenina, znaczek za 2,50 zł z błędami na poz.35 "brak kropki po W i krótszy przecinek"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2534 B1 Mi.2682 |
| 30 PLN | |
22396 |
1980 110. rocznica urodzin W.Lenina, dolny prawy znaczek z błędami "krótszy przecinek w nominale" i "brak kropki po W". | Fi.2534 B1+B2 Mi.2682 |
| 25 PLN | |
22397 |
1980 110. rocznica urodzin W. Lenina, prawy znaczek z błędami "krótszy przecinek w nominale" i "brak kropki po W". | Fi.2534 B1+B2 Mi.2682 |
| 40 PLN | |
22398 |
1980 110. rocznica urodzin Lenina, parka znaczków za 2,50 zł, prawy z błędem na poz.16 "krótszy przecinek"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.2534 B3 Mi.2682 |
| 30 PLN | |
22399 |
1980 75. rocznica Rewolucji 1905 roku, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2535 ark. Mi.2683 |
| 50 PLN | |
22400 |
1980 Z tradycji szkolnictwa morskiego, znaczek za 6 zł z powtarzalnym błędem "przerwane o w Polska"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2554 B2 Mi.2701 |
| 40 PLN | |
22401 |
1980 rośliny lecznicze, lewy znaczek z błędem "krótkie I w słowie LEKARSKI", gwarancja i opis Walocha. | Fi.2560B1 Mi.2708 |
| 30 PLN SOLD | |
22402 |
1980 450. rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, arkusz sprzedażny zagięty w połowie. | Fi.2564 ark. Mi.2712 |
| 50 PLN | |
22403 |
1980 35. rocznica powstania ONZ, znaczek za 8,40 zł z błędem na poz.43 "ścięte a w Polska i uszkodzona flaga", bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2565 B1 Mi.2713 |
| 50 PLN | |
22404 |
1980 35. rocznica powstania ONZ, lewy górny znaczek z błędem "ścieniałe a w Polska". | Fi.2565B1 Mi.2713 |
| 40 PLN | |
22405 |
1980 35. rocznica powstania ONZ, lewy znaczek z błędem "ścięta litera a w Polska i uszkodzona flaga", gwarancja i opis Walocha. | Fi.2565B1 Mi.2713 |
| 35 PLN | |
22406 |
1980 Dzień Znaczka, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2567-70 ark. Mi.2715-8 |
| 200 PLN | |
22407 |
1980 150. rocznica Powstania Listopadowego, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2572 ark. Mi.2720 |
| 50 PLN | |
22408 |
1980 Warszawskie pojazdy konne, seria z pustopolami u góry, z wyjątkiem znaczka za 6 zł z pustopolem u dołu, czyste (Fi.60.-). | Fi.2573-78 Mi.2721-26 |
| 50 PLN | |
22409 |
1980 Dzień Znaczka, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2621-2 ark. Mi.2769-70 |
| 100 PLN SOLD | |
22410 |
1980 katalog wystawy projektów polskich znaczków pocztowy zawierające ilustracje czarno białe wielu zrealizowanych projektów z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, oraz sylwetki projektantów. | |
| 40 PLN | |
22411 |
1981 nowodruk z okazji zjazdu PZF. | Fi.2460ND |
| 15 PLN | |
22412 |
1981 rocznik kopert FDC (bez bl.113(70); Fi.66.-). | Fi.2579-2643 Mi.2727-91 |
| 60 PLN | |
22413 |
1981 rocznik znaczków czystych (Fi.56,10). | Fi.2579-2643 Mi.2727-91 |
| 35 PLN | |
22414 |
1981 Pablo Picasso, nowodruk z podwójnym ząbkowaniem pionowym | Fi.2580ND Mi.Bl.74ND |
| 250 PLN | |
22415 |
1981 Pablo Picasso, nowodruk w pięknym stanie (Fi.280.-). | Fi.2580ND Mi.Bl.74ND |
| 250 PLN | |
22416 |
1981 Pablo Picasso, nowodruk. | Fi.2580ND Mi.Bl.74ND |
| 240 PLN | |
22417 |
1981 sport balonowy, prawy znaczek z błędem "ń w Anderson". | Fi.2586B1 Mi.2734 |
| 25 PLN | |
22418 |
1981 sport balonowy, znaczek z błędem "ń w Anderson". | Fi.2586B1 Mi.2734 |
| 20 PLN | |
22419 |
1981 sport balonowy, znaczek z błędem "ń w Anderson". | Fi.2586B1 |
| 25 PLN | |
22420 |
1981 Polska ceramika szlachetna (I), 1 zł arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.21 "ciemna plama w tle na lewo od wazonu", poz.46 "wyrostek z prawej strony cyfry 1 w nominale"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania (arkusz złożony pionowo); znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2596 B1 Mi.2739 |
| 60 PLN | |
22421 |
1981 polska ceramika szlachetna, prawy znaczek z błędem "wyrostek z prawej strony cyfry 1 w nominale", gwarancja i opis Walocha. | Fi.2596 B1 Mi.2739 |
| 30 PLN SOLD | |
22422 |
1981 polska ceramika szlachetna, lewy znaczek z błędem "lewy znaczek z błędem plama przy literze K w słowie POLSKA", gwarancja Kalinowski | Fi.2598B1 Mi.2741 |
| 30 PLN SOLD | |
22423 |
1981 Restytucja żubra, arkusz znaczków za 6,50 zł (10 pasków po 5 znaczków), zgięty pionowo (Fi.50.-, Mi.60 euro). | Fi.2608-12 Mi.2764-68 |
| 80 PLN | |
22424 |
| 25 PLN | |
22425 |
1981 restytucja żubra, dziesięć serii w arkuszu sprzedażnym złożonym w połowie. | Fi.2608-12 ark. Mi.2764-68 |
| 60 PLN | |
22426 |
1981 60-lecie Polskiego Związku Tenisowego, dolny lewy znaczek z błędem "plama nad skarpetą na lewej nodze". | Fi.2613B1 Mi.2756 |
| 25 PLN | |
22427 |
1981 sport modelarski, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie. | Fi.2614-9 ark. Mi.2757-62 |
| 500 PLN | |
22428 |
1981 200 lat Teatru Starego w Krakowie, znaczek z przesuniętym w górę drukiem barwy złotej, dla porównania po lewej poprawnie wydrukowany znaczek. | Fi.2631MK Mi.2779 |
| 50 PLN | |
22429 |
1981 200 lat Teatru Starego w Krakowie, makulaturowy znaczek z "rozmytym" drukiem stempla, gwarancja z opisem. | Fi.2632 Mi.2780 |
| 15 PLN | |
22430 |
1981 pomniki ofiar Grudnia 1970, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2634-5 ark. Mi.2782-3 |
| 60 PLN | |