Auction 116. Polish Republic - 1989

56333

1991 rośliny lecznicze, dwa znaczki z pustopolami na dole i na górze, czyste.

Fi.3177
Mi.3325
30 PLN
56334

1991 rośliny lecznicze, znaczki z pustopolami na dolnym i górnym marginesie.

Fi.3177
Mi.3325
15 PLN
56335

Fi.3177
Mi.3325
15 PLN
56336

1991 rośliny lecznicze, parka znaczka za 700 zł. z pustopolami.

Fi.3177
Mi.3325
20 PLN
56337

1991 Sympozjum KBWE na temat Dziedzictwa Kulturalnego w Krakowie, znaczki za 2000 zł w czworobloku, lewy górny z błędem "ścięte K z prawej strony" na poz.17 w części nakładu; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.3185 B2
Mi.3333
60 PLN
56338

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, nieperforowana odbitka fazowa sześciobloku obejmującego całą serię w barwie czarnej pochodząca z górnej części arkusza z tytułem wydania na górnym marginesie, fotoatest Walocha.

Fi.3195-200 Of
Mi.3343-48
1 500 PLN
56339

1991 Motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, arkusz sprzedażny.

Fi.3195-200 ark.
Mi.3343-8
25 PLN
56340

1991 Motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, arkusz czysty.

Fi.3195-200 ark.
Mi.3343-48
30 PLN
56341

1991 motyle, arkusz sprzedażny.

Fi.3195-200ark.
Mi.3343-8
20 PLN
56342

1991 dowódcy Armii Krajowej - gen. Stefan Rowecki, czworoblok z przesuniętą perforacją.

Fi.3206MK
40 PLN
56343

1991 XVI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Bydgoszczy, blok normalny i blokk z okolicznościowym dodrukiem "XVI WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE Okręgu Warszawskiego - Polskiego Związku Filatelistów Warszawa 07.02.1998 r.".

Fi.bl.144
Mi.Bl.114
80 PLN
56344

1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna PHILA NIPPON '91, koperta FDC.

Fi.bl.145
Mi.Bl.115
25 PLN
56345

1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna PHILA NIPPON '91, blok - błąd - brak górnego, prawego rogu hologramu.

Fi.bl.145
Mi.Bl.115
55 PLN
56346

1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna PHILA NIPPON '91, blok za 15000 zł. z wadliwym hologramem - motyl jest na nim trochę przesunięty w dół, gwarancja i oznaczenie MK

Fi.bl.145 MK
Mi.Bl.115
400 PLN
56347

1991 motyle w kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, nierozcięty pasek pięciu bloków, rzadkie, doskonały stan zachowania.

Fi.bl.145 MK9
Mi.Bl.115
4 400 PLN
56348

Fi.bl.145 MK9
Mi.Bl.115
4 300 PLN
56349

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędnym położeniem motyla na hologramie.

Fi.bl.145MK
Mi.Bl.115
400 PLN
56350

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędem "brak motyla na hologramie".

Fi.bl.145MK
Mi.Bl.115
600 PLN
56351

Fi.bl.145MK
Mi.Bl.115
400 PLN
56352

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędem "brak hologramu".

Fi.bl.145MK1
Mi.Bl.115
800 PLN
56353

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędnym położeniem hologramu.

Fi.bl.145MK3
Mi.Bl.115
500 PLN
56354

Fi.bl.145MK3
Mi.Bl.115
500 PLN
56355

1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna Phila Nippon '91, parka pionowa nierozciętych bloków, gwarancja Wysocki.

Fi.bl.145MK6
Mi.Bl.115
450 PLN
56356

1991 seria wydana przez pocztę Solidarności Nowej Huty z okazji 100-lecia utworzenia Towarzystwa Szkoły Ludowej.

40 PLN
56357

1992 rocznik kopert FDC (bez bl.148(104)A; Fi.190,70).

Fi.3213-76
Mi.3361-3424
150 PLN
56358

1992 rocznik znaczków czystych (Fi.182,90).

Fi.3213-76
Mi.3361-3424
150 PLN
56359

1992-1993 TOM XIX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 433 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.3213-3328
Mi.3361-3476
310 PLN
56360

1992 wodospady polskie, znaczki ze zdwojonym drukiem barwy czarnej, wyraźnie widocznym na dolnym znaczku, gwarancja Walocha.

Fi.3234MK
Mi.3382
100 PLN
56361

1992 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Olymphilex '92" w Barcelonie, nieząbkowany znaczek z bloku, czysty.

Fi.3244A
Mi.3392B
10 PLN
56362

1992 Rok historii Armii Krajowej, arkusz sprzedażny.

Fi.3265-6 ark.
Mi.3413-14
370 PLN
56363

1992 Rok historii Armii Krajowej, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3265-6 ark.
Mi.3413-14
300 PLN
56364

1992 historia orła białego, seria w półarkuszach sprzedażnych, w półarkuszu znaczka za 3000 zł znaczek z błędem "uszkodzona siatka na prawym udzie orła".

Fi.3272-6 (3274B1)
Mi.3420-4
100 PLN
56365

1992 historia orła białego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie, w arkuszu znaczka za 3000 zł znaczek z błędem "uszkodzona siatka na prawym udzie orła".

Fi.3272-6 ark (3274B1)
Mi.3420-4
200 PLN
56366

1992 rok historii Armii Krajowej, blok z małym numerem na odwrocie.

Fi.Bl.150I
Mi.Bl.120II
200 PLN
56367

1992 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Olymphilex '92" w Barcelonie, dwa bloki cięte z różnymi barwami tła.

Fi.bl.148A
Mi.Bl.118B
25 PLN
56368

1992 Światowa Wystawa Filatelistyczne "Olymphilex '92", blok z błędem "różowa plama nad pierwszym zawodnikiem".

Fi.bl.148B B1
Mi.Bl.118B
40 PLN
56369

1992 Rok historii AK, czysty blok z krojem cyfr numeratora "antykwa", fotoatest Wysocki.

Fi.bl.150I
Mi.Bl.120II
600 PLN
56370

Fi.bl.150I
Mi.Bl.120II
200 PLN
56371

1992 Rok historii AK, czysty blok z krojem cyfr numeratora "antykwa".

Fi.bl.150I
Mi.Bl.120II
520 PLN
56372

1993 rocznik kopert FDC (bez bl.152A(108A); Fi.185,70).

Fi.3277-3328
Mi.3425-76
140 PLN