The auction will end on 08.07.2024
The auction ends in:

Auction 114. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
30910

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B2
Mi.1416
40 PLN
30911

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr, lewy z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1268 B2
Mi.1416
40 PLN
30912

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "kropka w S w POLSKA" z poz.4 w 4 sektorze na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B3
Mi.1416
50 PLN
30913

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 w 60 gr uszkodzone z lewej" z poz.1 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B4
Mi.1416
40 PLN
30914

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
10 PLN
30915

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOSMOSIŁ".

Fi.1268t
Mi.1416 
25 PLN
30916

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 6 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1270 B1
Mi.1418
40 PLN
30917

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.1270 B1
Mi.1418 
30 PLN
30918

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, górny prawy znaczek z błędem "krótsza stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418
15 PLN
30919

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, górny prawy znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418
25 PLN
30920

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy górny znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418 
25 PLN
30921

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, marginesowa parka znaczków za 60 gr., prawy z błędem na poz.10 "plama pod nogami koszykarza", gwarancja.

Fi.1272 B
Mi.1420
25 PLN
30922

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, lewy znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1420
15 PLN
30923

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, parka pozioma znaczków za 2,50 zł lewy z błędem "plama przy literze Ł w ZŁ"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1274 B
Mi.1422
40 PLN
30924

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1275 B1
Mi.1423
50 PLN
30925

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr.

Fi.1278 ark.
Mi.1426
80 PLN
30926

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z klasycznym, rzadkim błędem na poz.20 "rozdwojony czub na głowie orła", bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1279 B1
Mi.1427
200 PLN
30927

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
35 PLN
30928

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
40 PLN
30929

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie barwy szarej w górę sprawiające wrażenie druku podwójnego, gwarancja.

Fi.1279MK
Mi.1427
45 PLN
30930

1963 XX-lecie LWP, znaczek za 1,35 zł. z klasycznym błędem na poz.4 "reflektor na czołgu"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1281 B1
Mi.1429
120 PLN
30931

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, makulatura znaczków za 1,55 zł. z obróconym kolorem czerwonym - napis POLSKA lekko skośnie idzie ku górze, a w cyfrach nominału kolor czerwony ucieka pozostawiając coraz więcej białego, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1282 MK
Mi.1430
400 PLN
30932

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo.

Fi.1286
Mi.1434
30 PLN
30933

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusz znaczka za 6,50 zł z pustopolami na górnym marginesie, znaczki z błędami: 1286 B1+B2, 1287 B1+B2+B3+B4, 1288 B1.

Fi.1286-8 ark.
Mi.1434-36
315 PLN
SOLD
30934

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria czysta w parkach pionowych z pustopolami na górze.

Fi.1286-88
Mi.1434-36
240 PLN
30935

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1287 B2
Mi.1435
40 PLN
30936

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1287 B2
Mi.1435
50 PLN
30937

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, prawy dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
Mi.1435
25 PLN
30938

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
20 PLN
30939

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr na papierze żeberkowanym pionowo od strony gumy; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1289x
Mi.1437
30 PLN
30940

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1290x1
30 PLN
30941

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym x2, gwarancja i opis.

Fi.1290x2
Mi.1438
35 PLN
30942

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,55 zł z błędem z poz.16 "wgięta kopuła" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1295 B1
Mi.1443
40 PLN
30943

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295B1
15 PLN
30944

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443 
25 PLN
30945

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1296 B2
Mi.1444
50 PLN
30946

1963 zdobywanie kosmosu, górny znaczek z błędem "wypustka przy 9".

Fi.1296 B2
Mi.1444
30 PLN
30947

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
10 PLN
30948

1963 zdobywanie kosmosu, 4-ka, lewy górny znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie.

Fi.1296B2
Mi.1444
25 PLN
30949

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1296B2
25 PLN